Педиатрите във Варна 3

  • 413 217
  • 1 942
# 1 605
Мнение за добър педиатър в района на окръжна или сити клиник? Cry
Виж целия пост
# 1 606
Мнение за добър педиатър в района на окръжна или сити клиник? Cry

В Сити клиник нали е д-р Беджева? Пробвахте ли при нея?
Виж целия пост
# 1 607
Здравейте, позната ми препоръча д-р Емилия Тодорова от Курортна поликлиника в Чайка. Можете ли да изкажете мнение, който е ползвал или ползва услугите ли, дали е адекватна в лечението, компетентна, вдига телефон в извънработно време, чака ли се много за преглед.Децата ми са с хронични заболявания, настоящата ми педиатърка отговаря на последните две неща, ама в диагностиката и лечението не ми харесва въобще, а те за мен са приоритет. Благодаря!
Виж целия пост
# 1 608
Здравейте, насочете ме към педиатър- личен лекар в централната част . Питах преди малко в Сити клиник, но д-р Беджева била само ЛЛ, т.е отделно трябва да търся педиатър?  newsm78
Ако може и да не е любител/ка на АБ... Скоро ми предстои раждане и трябва да се запишем някъде по най-бързия начин .
Виж целия пост
# 1 609
Търся дибър педиатър в трошево/младост?Спешно
Виж целия пост
# 1 610
Здравейте, насочете ме към педиатър- личен лекар в централната част . Питах преди малко в Сити клиник, но д-р Беджева била само ЛЛ, т.е отделно трябва да търся педиатър?  newsm78
Ако може и да не е любител/ка на АБ... Скоро ми предстои раждане и трябва да се запишем някъде по най-бързия начин .

Една съседка скоро се записа при д-р Тунчева. Имам и други познати при нея, които са много доволни. Тя, ако не се лъжа, е на Брегалница. По принцип не приема нови пациенти, но прави изключения за новородени. Така поне беше преди година, когато искахме да станем нейни пациенти, но ударихме на камък...
Виж целия пост
# 1 611
Здравейте, насочете ме към педиатър- личен лекар в централната част . Питах преди малко в Сити клиник, но д-р Беджева била само ЛЛ, т.е отделно трябва да търся педиатър?  newsm78
Ако може и да не е любител/ка на АБ... Скоро ми предстои раждане и трябва да се запишем някъде по най-бързия начин .

Една съседка скоро се записа при д-р Тунчева. Имам и други познати при нея, които са много доволни. Тя, ако не се лъжа, е на Брегалница. По принцип не приема нови пациенти, но прави изключения за новородени. Така поне беше преди година, когато искахме да станем нейни пациенти, но ударихме на камък...
Това е друг кабинет нали? Не е Сити Клиник ? Тя педиатър ли е или ЛЛ, или и двете и работи ли със ЗК ?
Виж целия пост
# 1 612
Диди Биди, не знам къде й е кабинетът, но може да звъннеш на тел. 617997 и да питаш. На този телефон звънях преди време, дано да не са го променили. Пробвай и сутрин, и следобед, че май е на смени. Тя е и педиатър, и джипи и работи по ЗК.
Виж целия пост
# 1 613
Да дам малко прясна информация за тези, на които им предстои.
Отрязаха ме д-р Каролина Златева, д-р Деян Драгиев и д-р Костова. Д-р Галя Зидарова уж приема, но нещо не можах да я разбера какво иска. Питах я каква е процедурата, как да се запишем и тя ми каза "ми как да запиша бебе, което още не е родено" ... И после ми каза да съм отидела в кабинета. Естествено не отидох. Първо, че не ми се кисне да чакам с всички болни деца там, при положение че всеки момент ми предстои раждане и още повече пък по време на грипна епидемия. Вас как ви записаха ? Толкова ли е сложна процедурата, че трябва да ходя до там?Не може ли да ми вземе там имената и да се уговорим да и звънна като дойде време ?
Виж целия пост
# 1 614
И аз ходих на разговор предварително. Само обаждане уговорка за преглед беше вече с бебето след раждането. Предполагам всеки лекар ще иска среща и разговор с родителя за изясняване на условия и изисквания. Тази лекарка няма ли отделно часове за ДК, за да отидеш тогава и да не е с болните деца. Ад като записвах час и казах, че съм бременна за разговор с педиатърката ми казаха точно кога са ДК и тогава да кажа кога искам час. Със сигурност всеки има различна практика, но предполагам може да предвиди това както и после не водиш детето здраво за ДК с болните деца.
Виж целия пост
# 1 615
Имате ли мнение за д-р Недка Кънева от ДКЦ Св. Марина? Другите две лекарки - Александрова и Събева чета че са доста претоварени. И още една  - Магдалена Петрова - практикувала там......
Виж целия пост
# 1 616
Здравейте! Някой може ли да ме ориентира в цените за педиатрите в МД Варна? Може и на лично съобщение.

Търся педиатър , по възможност в МД или Курортна. Моля, препоръчвайте!
Виж целия пост
# 1 617
Искам да изкажа първи впечатления от д-р Зидарова от градска болница. Много приятна жена, подробно обяснява, дори бебето май я хареса,беше много спокоен, въпреки че се наложи да го събудим. На 30.03 сме на първи преглед и ще кажа повече.
Виж целия пост
# 1 618
Здравейте! Някой може ли да ме ориентира в цените за педиатрите в МД Варна? Може и на лично съобщение.

Търся педиатър , по възможност в МД или Курортна. Моля, препоръчвайте!

За МД единствено д-р Хариева мога да препоръчам, но има доста пациенти, имайте го предвид. Преди няколко години процедурата беше такава - записваш За ЛЛ на детето д-р Георгиева МЦ Юг, ходиш при д-р Хариева(педиатър), а те помежду си си оправят направленията. В МД искаха около 150 лв еднократно за преглед на детето при 3 специалиста ( правят трансфонтанелна ехография, сърдечна ехография и преглед при ортопед). Те и без това се препоръчват да се направят.... Друго не се заплаща, доколкото съм информирана, но винаги може да се обадиш на регистратура... Ако имате други въпроси съм насреща  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 619
За МД аз препоръчвам само д-р Драганова. Принципа с ЛЛ вече е обяснен. Детето се записва при ЛЛ, с който педиатъра работи и те помежду си се оправят документално и ти си ходиш при педиатъра, а само за поставяне на самата ваксина след преглед от педиатъра се отива при ЛЛ. д-р Драганова работи с д-р Златев (ул. "В. АПРИЛОВ" 8 е неговия адрес). Относно прегледите август 2014 платих 160лв за пакет 4 профилактични прегледа( споменатите + нефролог) Ако ходиш на частен прием при педиатър там тогава се заплаща 30лв, но и да не ти е педиатър с направление също може да отидеш без да плащаш( както посещението при всеки един специалист). Мисля, че имаха и вариянт за платена ДК както е при ЖК, т.ч. ако се интересуваш от този вариянт се обади на регистратура за подробности. Ако се спреш на педиатър в МД имай предвид, че са много натоварени и има моменти, в които не приемат пациенти и е за предпочитане да говориш с тях, че ако откажат да имаш време за избор на друг педиатър.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия