Ямболски чудеса

  • 65 102
  • 760
# 750
момичета нахлувам в темичката ви за да ви помоля за координати на добър шивач за бална рокля  Hug
Виж целия пост
# 751
Момичета, темата е на 51-ва стр. Ако някоя от вас има възможност, нека пусне следващата Hug

За шивач не мога да помогна Confused
Виж целия пост
# 752
И аз не знам  шивач,който да шие рокли,трудна работа ,не е ли по добре готова Peace
А за нова тема не ми е ясно как става,не съм се ровила да видя как става,но тази не ни ли я пусна Никид,да си я почакаме Hug
Виж целия пост
# 753
и аз скоро забелязах,че темата е на закриване,дайте идея за заглавие,за да пусна нова тема.
тук или на лични.
Виж целия пост
# 754
и аз скоро забелязах,че темата е на закриване,дайте идея за заглавие,за да пусна нова тема.
тук или на лични.


много хубава песничка за мама  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 755
Здравейте, момичета! Аз съм нова в града, а догодина ми предстои записване на ученик в първи клас. Доста се порових из форума, но така и не открих нещо конкретно за училищата в Ямбол. Моля, кажете нещо за тукашните училища, вашите деца къде учат? Имате ли впечатления от началните учители? Или ако има някъде такава тема, моля, пуснете линк към нея. благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 756
DeniGrozeva, привет.
Моята дъщеря също ще е първи клас и още не съм решила кое да е училището ́и и учителят съответно. Мога да споделя само отрицателни мнения. Положителни нямам, затова още се чудя. Колебая се между СОУ "Св. Климент Охридски" и ОУ "П.Р. Славейков", понеже са ми удобни. В първото има по-добри начални учители, но някои други неща не ми харесват, а във второто има всички удобства и условия според моите очаквания, а учителите нещо не ми вдъхват доверие.
На теб къде ти е удобно като местоположение?
Виж целия пост
# 757
Здравей, Лиляна! Благодаря за отговора.
За местоположението нямам претенции- с кола съм и дори да е най-отдалеченото от нас училище смятам, че ако е добро си заслужава разкарването. Какво точно не ти харесва в "Климент Охридски"? А имаш ли информация за " Л.Каравелов"? Иначе най-близо до нас е "Димчо Дебелянов", но нещо не ми вдъхва доверие, без изобщо да имам информация за него.
Виж целия пост
# 758
За "Климент Охридски" мога да напиша книга Wink
Там учи голямото ми дете и досега вече седма година отчитам само един плюс - началният му учител - страхотна жена и перфектен педагог. Чувала съм добри отзиви за две от учителите, които ще поемат догодина първи клас, но все още съм в процес на проучване.
Сега за минусите, които все още ме спират да си избера това училище:
1) Директорът - обещава на килограм и после си знае неговата. Има и още но смятам да не споделям повече, че все още сме там с големия.
2) Паралелките се пукат по шевовете - бройката е около и над 30 деца.
3) Има ученици, които не ми се нравят, засилва се бройката на малцинства, срещу които по принцип нямам против, но сме имали инциденти с техни представители - обири, заплашване със саморазправа, изнудване.
4) Някои учители не са на ниво, скоро имахме проблеми и за наша радост след много срещи и разговори смениха преподавателя.
5) Аз съм против униформите, а те имат униформи, които не ми харесват, скъпи са и са от една фирма, която не е избрана със съгласието на родителите.
Сигурно има и още, но засега това ми стига за да се замисля.
За "Каравелов" съм чувала само добри отзиви. При нас (учител съм в гимназия) от там идват все добре подготвени деца.
Виж целия пост
# 759
Привет от Москва, Ямбол   bouquet
Ако може да ми позволите включване с мнение за училищата. Всичките ми приятели и познати почти са минали или през " Димчо Дебелянов" или през " Кирил и Методий " (нали така се казваше това на Търговска, срещу фотото? ) Имам впечатления,че добре са ги подготвили ( но да не лъжа- впечатленията ми са от преди години, почти всички вече и гимназия завършиха)... Любен Каравелов (ако не ме лъже паметта това е учлището в Халето )или се води в Дианата?!  newsm78 ) ) там учи малката ми племеница. Рядко е виждам,но ми се струва доста добре подготвено за годините си детенце.
Виж целия пост
# 760
нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=627156.msg20441545#msg20441545
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия