За Goodreads

  • 66 177
  • 740
Прочетох тук за онлайн читателските дневници и се регистрирах в Goodreads. Тъй като там има опция за приятели и споделяне на мнения, би ми било приятно да чета чужди отзиви за книги. Знам, че сигурно ще е трудно, тъй като хората имат различен вкус, а и различен достъп до заглавия. Все пак ако и някой друг сметне идеята за добра, бих се радвала да направим 'литературен кръг' .
Моето потребителско име е r0ksi.

С една съфорумка вече се намерихме, затова ми дойде идеята да пиша тук.
Виж целия пост
# 1
и аз ползвам Goodreads , но чрез фейсбук. и приятелите ми са тези от френдлистата, които използват също приложението. как мога да те адна?  newsm78
Виж целия пост
# 2
Аз използвам Visual Bookshelf във FB, но май никой от приятелите ми не го ползва, ще се радвам да споделяме мнения в Goodreads.
Рокси, добавих те.
Виж целия пост
# 3
Да, благодаря  Hug
За това как точно се търси нямам идея  Embarassed, аз още се моткам да добавя книгите, които съм чела. Реших да не започвам начисто и цъкам ли, цъкам.
Виж целия пост
# 4
Пуснах търсачката и наизкочиха няколко адреса
Виж целия пост
# 5
Подозирах, че си ти, Рокси, като си видях имейла тая сутрин. Сега ще те добавя.
eowynofrohan съм аз Simple Smile
Трябва да започна да си го ъпдейтвам.
Никак ме няма в ревю-тата. Confused
Виж целия пост
# 6
Как да ви намеря?
Виж целия пост
# 7
Miriel, в горната дясна част на страницата има бутонче find. Пишеш ника и намираш. Страницата с резултатите дава табове, натискаш people и трябва да видиш хората с този ник  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз мислих, че трябва да търся група. Ще се опитам да открия някоя. Laughing
Виж целия пост
# 9
И аз тук - вчера откарах 1 час да чета и ад-вам книги, а съм толкова далеч от финала...
Ник-ът ми е pachikrak

Кейси, жива да си за този линк   bouquet
Виж целия пост
# 10
Аз и там съм Фреш, ако някой реши да ме добави.

Хубаво е човек да си води такъв дневник, аз на моменти забравям дали съм прочела дадена книга  Joy
Виж целия пост
# 11
Аз съм Miriel Wink


Като гледам повечето профили са с английски корици. И аз ли трябва да ги слагам на английски?
Виж целия пост
# 12
Аз ги маркирам на английски. Добре, че помня автори, че доста често заглавието на БГ няма нищо с оригиналното (нямам нищо против това, де).
Може да се създават групи от приятели.

А има ли някакъв начин когато прибавяш книга да не ти отваря всеки път досадния прозорец за коментари?
Виж целия пост
# 13
Радвам се, че имам вече приятели в този сайт  bouquet  Един въпрос - нещо съм сбъркала при регистрацията и излизам че съм на 50 години ooooh!
Виж целия пост
# 14
Може ли по-подробно за какво иде реч?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия