Фенове на Тери Пратчет- да се преброим - 2

  • 39 110
  • 754




Предишната тема:
Фенове на Тери Пратчет- да се преброим
Виж целия пост
# 1
 Не мога да си позволя да изпусна темата.

  Тери ми е любим.
Виж целия пост
# 2
ХО-ХО-ХО!

Виж целия пост
# 3
И аз не мога да пропусна новата темичка Flutter.

Дочетох си книжката с малките сини човечета, смях се до последната страница Joy.Тези дни ще започна още нещо, че ми се чете пък Crossing Arms.
Виж целия пост
# 4
Не мога да пропусна просто да се запиша.  Mr. Green Mr. Green
Честита Прасоколеда на всички жители на Света на Диска, да си нагласите чорапите пред камината /или калъфките от възглавниците  Mr. Green/, да не забравите и свинския пай за дядо Прас и двете репи са свинчовците на Дядо Прас. А да, и шерито за джуджето на Дядо Прас.  Mr. Green Mr. Green
ХО ХО ХО
Виж целия пост
# 5
А с меки или с твърди корици е "Къде е моята крава?"  newsm78
Виж целия пост
# 6
Май с твърди.
Виж целия пост
# 7
 Да се запиша, не се включвам често, но следя темата. Аз започнах "Дребнио волен народ" и много и се кефя!

Весело празници на всички!
Виж целия пост
# 8
Весела Коледа!

Виж целия пост
# 9
А вие бяхте ли послушни тази година?
Щом е така - Весела Прасоколеда!
Какво? Аааа да и ХО ХО ХО - добре ли беше тая път?
Виж целия пост
# 10
А вие бяхте ли послушни тази година?
Щом е така - Весела Прасоколеда!
Какво? Аааа да и ХО ХО ХО - добре ли беше тая път?

 hahaha от твоята баба Вихронрав получих сърцеТуп  Crazy

И в най-страшните си кошмари не я виждам такава. В мечтите също.  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Crivens!
То имало нова тема.  Simple Smile
ЖИВИ И ЗДРАВИ!
Виж целия пост
# 12
Аааа, Goody, аз специално си я накиприх празнично. Но сигурно ще ме проклетиса яко ако се види толкова цветна и шарена, защото нали черното е единствения правилен цвят, който една вещица бива да носи.
Ако в близко време почна да пиша квак, квак, квак, ще знаете какво ме е сполетяло. Laughing
Виж целия пост
# 13
"Къде е моята крава?" е с меки корици ( от тез малко по-твърдите Wink ). Илюстраторът е Мелвин Грант и добре са му се получили илюстрациите. Само Сам Ваймс не ме кефи много много ( на Пол Кидби ми е по присърце... Rolling Eyes )

Честита нова тема и Весела Коледа!

А за Дребнио волен народ - с две ръце съм ЗА едвам виждах буквите от смях докато я четох... Страхотни са пиктсите.... Joy Crazy Дано превода на говора им ( в предстоящата за издаване едноименна книга)  да е също толкова добър, както в нета от Де Цървул Praynig
Виж целия пост
# 14
Следващата преведена официално книга на Пратчет ще е Making Money, така ми казаха на Панаира на книгата от издателството.

Аз питах за Unseen Academicals, но не знаеха кога ще се появи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия