Дезинфектиране на вана?

  • 1 608
  • 16
Мами, как се дезинфектира вана за къпане на бебче?
Виж целия пост
# 1
Ами не знам дали има нужда да се дезинфекцира. Аз лично никога не съм го правила, просто съм я измивала със сапун и вода. Ако много държиш, може да я минеш със спирт.
Виж целия пост
# 2
Ще сме на почивка и ваната е в хотела, за това и съм толкова хигиенично настроена  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
В такъв случай можеш да вземеш едим Доместос и да я обработиш с него.
Виж целия пост
# 4
Какъв е смисълът да я дезинфекцираш?
После дестилирана вода ли ще налееш в нея?
И ако във банята има въздух...пак цялата работа отива на кино, защото той бъка от микроби.

Просто я измий хубаво.   bouquet
Виж целия пост
# 5
Първоначално ние взехме една ваничка от друго бебе,като се роди Стела и я изтъркахме хубаво със сода.
Виж целия пост
# 6
НЕДЕЙ ДА Я МИЕШ С НИКАКВИ ПРЕПАРАТИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО МОЖЕШ ДА ПРИЧИНИШ НА ДЕТЕНЦЕ  Naughty Shocked
Просто я изплаквай с вода !!!
  bouquet
Виж целия пост
# 7
НЕДЕЙ ДА Я МИЕШ С НИКАКВИ ПРЕПАРАТИ ЗНАЕШ ЛИ КАКВО МОЖЕШ ДА ПРИЧИНИШ НА ДЕТЕНЦЕ  Naughty Shocked
Просто я изплаквай с вода !!!
  bouquet

Правилно. Peace
Вода и сапун е абсолютно достатъчно.
Виж целия пост
# 8
За дезинфекция съм използвала Triclobacter.
Виж целия пост
# 9
Не съм дезинфекцирала ваната на бебо. Според мен няма нужда
Виж целия пост
# 10
Ако е от пластмаса,пробвай с дезифекцираща течност за шишета и биберони,или таблетки,измий я с тях,поне знаеш че е безопасно за бебета.
Виж целия пост
# 11
Аз пък въобще не те съветвам да къпеш бебето във вана в хотел! Аз самата никога не бих легнала във хотелска вана, дори да е най скъпия и чистия. Като беше малък малкия или си носехме леген или на чешмата, а сега щом може да стъпи - прав.
Виж целия пост
# 12
не дезинфекцирам.Измивам я хубаво със сапун и вода
Виж целия пост
# 13
Ако хотела е достатъчно чист, сигурно след всеки посетител ваната е мита с препарати. Измий я и ти хубаво със сапун и вода и ако много се притесняваш после със спирт или разтвор за стерилизация.
Ако е много мърлява, хич не си прваи труда да я чистиш, а купи на място един леген за 5лв. в който ще се къпете и после го зарежи там - то толкова ще ти струват и препаратите.
Виж целия пост
# 14
Аз ще я измия с насапунисана гъбичка и топла вода.Не мисля, че повече е необходимо.  bath1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия