Гласът на България

  • 36 122
  • 749
# 45
Изобщо не ми харесва комбинацията, която са избрали, но пък е нова и надявам се по - свежа от Слави, Слави, отново Слави и за десерт Слави!
МАй няма опция нещо да ни хареса, все им намираме кусури - от Мюзик айдъл 1 та до Гласът на България.
Аз си мисля, че в такива формати избират съдиите не само да са професионалисти, а да предполагат някаква атрактивност, да допринасят за шоуто, да го правят, ако трябва, с нестандартни решения. От тази гледна точка най-малко си представям в отбора Мариана Попова и Кирил Маричков (последният, защото напоследък стана малко мърморан). Ама ще видим как ще бъде.
Виж целия пост
# 46
Не мисля, че намираме кусури - чешем си езиците...

Трябва да си призная, че колкото и да не ми харесва, подчертавам, комбинацията от 4-мата + Вики е нещо ново за нашия ефир и ще го гледам с интерес!
Виж целия пост
# 47
http://www.telemaniac.com/thevoice-pc     -   пресконференция
Виж целия пост
# 48
Да, Ване, и аз така. Wink
Виж целия пост
# 49
Почна.
Виж целия пост
# 50
Ще го дават ли онлайн? Аз няма да мога вечер да го гледам...
Виж целия пост
# 51
Ухаааааааа
супер е
Виж целия пост
# 52
да съм тук!
Виж целия пост
# 53
Ще го дават ли онлайн? Аз няма да мога вечер да го гледам...


http://www.bgsreshta.com/content.php?channel=0&page=tv Peace
Виж целия пост
# 54
И аз съм тук, и аз гледам. Надявам се да чуя нещо по добро нататък. Някой с правилна артикулация, например. Simple Smile
Виж целия пост
# 55
Страшно сте бързи. Simple Smile
Все още нямам кой знае какви впечатления, но на мен журито ми харесва за сега.
Много харесвам Миро и Марияна Попова.
За сега толкоз, ще го следя с интерес.
Виж целия пост
# 56
Поредната тъпня...
Уж щяха да търсят силни,завладяващи гласове,пък се нахвърляха поред на всички...А до тук нито един чак толкова уникален глас не чух...
Виж целия пост
# 57
И аз да се запиша във фен клуба  Grinning
Виж целия пост
# 58
Интересно ми стана  Peace

Виж целия пост
# 59
Уф, абе защо така си топират косите тия хора бе?Направо ме избива на агресия като видя толкоз коса. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия