На море в Гърция - 4

  • 138 001
  • 744






Виж целия пост
# 1
Хи хи първа съм. Много предстоящи летни емоции в новата тема. Peace
Виж целия пост
# 2
В новата ни тема пожелавам на всички прекрасни изживявяния по плажовете на Егейско море
Виж целия пост
# 3
Честита ни нова темичка Simple Smile
И да попитам - някой да е ходил на Лимнос?
Виж целия пост
# 4
Да следя какво се случва, че след вчерашните новини леко се притеснявам (не, че не знам как преувеличават нашите медии, ама знае ли се).
Виж целия пост
# 5
И аз се надявам да няма никакви проблеми и да има много слънце другата седмица. Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Тази година или поне лятото може да пропуснем Гърция, но пък държа да следя темата Grinning.
Виж целия пост
# 7
И аз тук с надеждата, че няма да подминем гръцкото моренце тази година поне за няколко септемврийски дни  Praynig
Виж целия пост
# 8
И аз благодаря за новата тема.  bouquet
В гръцкото море ни е спасението за сега. Дано имаме и финансова възможност за да си доставяме това лятно удоволствие.
Пожелавам същото и на вас.
Виж целия пост
# 9
Вече ходих, но да се запиша - пак ми се ходи. Grinning
Виж целия пост
# 10
Вместо запис - миналата година обикаляхме Халкидики и Тасос. Тази бяхме вече на Корфу и Санторини. През август сме на Закинтос. Heart Eyes Всяко местенце си има своята красота и очарование.  Hug
Виж целия пост
# 11
И ние вече бяхме, но си мечтая до края на лятото - пак. Simple Smile
milly ме пита как е водата - хладничка си е още, особено на първо пипане, но бързо се свиква и според мен вече става за къпане. Щом и малката се къпа...
Хубави емоции на всички в любимата ни Гърция.
Виж целия пост
# 12
За сега просто смятам да изключа от плановете си островите - за съжаление. Имам опасения от стачки по фериботите.
Но категорично нямам намерение да се отказвам от Гърция!
Виж целия пост
# 13
Zdraveite momicheta!
Izvinqvam se za pisaneto no lap topa mi e malko razvalen i ne moga da pisha normalno!

Iskam da pitam za firma Balkan-tourbox nqkoi ot vas rezerviral li e chrez neq,
molq vi za mneniq!



Виж целия пост
# 14
Благодаря за новата темичка на kloi   bouquet

Дано всичко това,което се пише за масовото теглене на пари не е някаква истерия на бг медиите. Спомням си миналото лято в разгара на сезона раздухаха историята за комара-убиец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия