Познавате ли добър педиатър в Люлин?

  • 2 943
  • 7
Скоро ми предстои раждане и разбрах, че трябва да се свържа още от сега с педиатър. Живея в Люлин1 и ми се иска педиатъра да е в този район. Ако някой може да ми препоръча такъв ще съм му много благодарна, защото не познавам майки с малки деца около мен, които да ми помогнат в избора. Предварително благодаря за съдействието! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
В Майките има същата тема, ето ти линк    bouquet
Виж целия пост
# 2
копирам постинга си от по-горе цитираната тема ...

Мога да ти препоръчам педиатъра на моята дъщеря - д-р Груева, работи в мед. център в Люлин 6 /сградата на бившия Битов комбинат/. Докторката е млада, копметентна, внимателна, насърчава кърменето и късното захранване.
Виж целия пост
# 3
копирам постинга си от по-горе цитираната тема ...

Мога да ти препоръчам педиатъра на моята дъщеря - д-р Груева, работи в мед. център в Люлин 6 /сградата на бившия Битов комбинат/. Докторката е млада, копметентна, внимателна, насърчава кърменето и късното захранване.

И аз съм на това мнение. Страхотен лекър е!!!
Виж целия пост
# 4
Mlad tatko sum mama i becheto Anastasia sa oshte v bolnitza, jiveem v lulin 5. iskam da vi pomolq za pomosht.Kak da se svurja s Doktor Grueva. ako moje da mi pomognete shte sum mnogo blagodaren. sushto taka nqkoi da i kaje, koga pediatura trqbva da vidi bebcho, kakvi i trqbvat li dokumenti, pari i t.n.

Mnogo blagodarq na vsichki mami i tatkovtzi, koito mi pomagat
Виж целия пост
# 5
Скоро ми предстои раждане и разбрах, че трябва да се свържа още от сега с педиатър. Живея в Люлин1 и ми се иска педиатъра да е в този район. Ако някой може да ми препоръча такъв ще съм му много благодарна, защото не познавам майки с малки деца около мен, които да ми помогнат в избора. Предварително благодаря за съдействието! Simple Smile

Опитвам се да открия телефон на въпросната болница в Люлин 6, но няма никъде. Даже не мога да издия точният адрес или поне номера на заведението. Ако някой ме погне ще бъда благодарен
Виж целия пост
# 6

Опитвам се да открия телефон на въпросната болница в Люлин 6, но няма никъде. Даже не мога да издия точният адрес или поне номера на заведението. Ако някой ме погне ще бъда благодарен
Цитат

Писах ти ЛС.
Виж целия пост
# 7
Tелефона на медицинския център в люлин 6 е 9275247
Цялото ни семейство сме записани там при д-р Владова
страхотна е............много съм доволна от нея.....
Противник е на антибиотиците ако не са супер наложителни.......и сестрата е супер...........особено са внимателни към бебетата
не знам............колкото и да я хваля няма да е достатъчно........

В момента работи , а има бебе на 4 месеца
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия