"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 2

  • 35 116
  • 731

   
Всяка вечер в 20:00 ч. по една известна българска личност ще приема в дома си четирима други. Домакинът ще има задачата да поднесе уникална вечеря по свой избор, с която да ги вПечатли. Всеки понеделник ще се появяват пет нови лица, които в края на работната седмица с гласуване помежду си ще излъчат победител, а наградата за него ще е титлата „Перфектният домакин”! Много забавление, звездни рецепти, поглед в домовете на звездите...и много неочаквани истории, които стават реалност само, когато 5 звезди седнат на една маса!

Разписание   
Понеделник - петък 20:00, Нова ТВ

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .



Първа тема

Виж целия пост
# 1
хоп  Popcorn
Виж целия пост
# 2
Записвам се в новата тема.
Орлин според мен се представи добре, беше си водил записки, постара се. Личи си, че не практикува често, да не кажа никак. Но се постара.
Виж целия пост
# 3
 Laughing С надежда за много интересни участници
Виж целия пост
# 4
Не изгледах края тази вечер. Колко точки получи Орлин?
Виж целия пост
# 5
39. Стефан му даде 9.
Виж целия пост
# 6
Запис, по-късно ще гледам днешният епизод!  Благодаря за темата:bouquet:
Виж целия пост
# 7
Много благодаря за новата тема!   bouquet
Виж целия пост
# 8
Не можах да го гледам , кво стана с две думи.
Виж целия пост
# 9
Орлин
сготви спанаЧЕНЦЕ с оризЧЕ и филенЦА с синьо сиренЦЕ
Виж целия пост
# 10
Благодарско за темата! Утре ще коментирам!ЛекиЧКА и мекиЧКА от мен Party
Виж целия пост
# 11
Мамо Цоци благодарско за новата тема.
Виж целия пост
# 12
Не бях гледала пълен епизод, но четох коментарите. Смеех се като говорехте за лигнята им, но всичко това се оказа истина. Голямо превъзнасяне. Първо мислих, че може би се притесняват да ги снимат докато се хранят и т.н., но всичко си има граница. Леко си развалих впечатленията от Орлин. Сега ми се видя много лигав, опитващ се да се "подмлади". Бих искала да се държи на ниво. А това превъзнасяне по тези рецепти, които не ми се сториха чак тооолкова специални направо ме уби.

Пропуснах - благодаря за темата  bouquet
Виж целия пост
# 13
Да се запиша и аз в новата тема...
Мамо Цоци,   Hug

Ако Галка беше пред мен ,направо бих й цапнала един шамар....да я освестя малко.То бива лиготии, ама тя направо .....
Менюто на Орлин ......    Thinking   средна хубост.
Като идея не бяха лоши,ама като изпълнение....
Мислех си,като се превъзнасят чааак толкова по една пълнена чушка със сирене,какви ли буламачи ядат всъщност ?    Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Всички тази седмица са много егоцентрични. Но гледам с удоволствие. Нещо различно! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия