Лято в Албена 2011 (тема5)

  • 42 356
  • 748
# 735
Може ли някой да обясни повече за тази туристическа застраховка? Означава ли ,че не е необходима здравна книжка?
Виж целия пост
# 736
Заповядайте в новата тема!

Може ли някой да обясни повече за тази туристическа застраховка? Означава ли ,че не е необходима здравна книжка?
Според мен тя е за всеки почиващ, без нзачение дали си здравно осигурен. Плащаш си за нея заедно с резервацията, т.е. дали ще се случи нещо или не, ти си си платил услугите, които ще ти предоставят.
Виж целия пост
# 737
Благодаря за бързите отговори на Радост Николова и Fortuna
Вода за пиене има в хотела нали? имам впредвид минерална на автомати
Храната как е?
Виж целия пост
# 738
има диспенсъри

миналата годината храната беше зле.


--
искам да питам мамите-какво взимате като лекарства превантивно?
Виж целия пост
# 739
има диспенсъри

миналата годината храната беше зле.


--
искам да питам мамите-какво взимате като лекарства превантивно?
Имаме нова тема Simple Smile

Лекарства в аптечката за почивката или ...лекарства за профилактика преди почивката?
За първото:много лекарства си взимам- за мен: аналгин, спазмалгон, лупедиум, а за децата нурофен, хексалгин, натриев цитрат, смекта, осцилококцинум, капки за нос, виброцил и др. , които в момента не се сещам. Също лепенки, бинт, йодасепт...
А профилактично: ентеросан основен за деца и ентеросан основен за мен.
Виж целия пост
# 740
трябва ли акт за раждане на децата или нещо друго,да не го забравя
Виж целия пост
# 741
акт за раждане на децата ли?! за какво?


Може ли някой да обясни повече за тази туристическа застраховка? Означава ли ,че не е необходима здравна книжка?

Да, означава. Туристическата застраховка е включена в резервацията ти. Какво друго те интересува?

искам да питам мамите-какво взимате като лекарства превантивно?

Нищо, не отивам в Африка все пак.  Laughing
Това лято давах на детето малко Био Гайя, но между другото, когато се сетим. Пи го в началото на лятото заедно с друго лекарство и заради него, де, та после продължих да й давам, за да допие шишенцето. Още не го е допила.  Laughing

акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как ще докажеш, на око ли?

Има резон. Моето има паспорт, та не помислих за акта.
Виж целия пост
# 742
акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как се доказват, на око ли? Те изглеждат доста различно, доста хора се възползват и децата им са под 12, нали се сещате  Wink
Виж целия пост
# 743
 Party
акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как се доказват, на око ли? Те изглеждат доста различно, доста хора се възползват и децата им са под 12, нали се сещате  Wink
Naughty и аз така мисля
Виж целия пост
# 744
Ето ме и мен!Вчера се върнах от Албена и вече и аз имам впечатления за хотел Оазис.Първо,да споделя,че Албена е страхотен курорт,който за първи път посещавам и се надявам да не е за последен.Възхитена съм от него във всяко едно отношение-страхотен плаж,пясък и плажна ивица,хубава главна улица,не беше тъпкано с хора,нито пък пусто,прекрасни паркове,зеленина.Хотел Оазис е разположен на чудесно място,близко хем до плажа и е на самата главна улица.За хотел Оазис-първите 2 дни в ресторанта бях неприятно изненадана от това,че се храниш м/у купища чинии с остатъци от ялите на тази маса преди нас.За радост това беше само първите дни после не видях непочистена маса.През целия си престой там не видях и перфектно измита чиния.Относно храната,тръгнах с отрицателни нагласи,но смея да кажа,че бяха неоснователни-имаше си храна сравнително разнообразна и когато нещо свършеше винаги зареждаха с нова тава.Винаги се намираше нещо добро за хапване.
Стаите се почистваха/поне нашите/в периода м/у 14.00 часа и 17,00 часа,което според мен е недопустимо,а и за семейството,което беше с нас,понеже те бяха с двегодишно дете.Самото обзавеждане в стаята не е лошо,напълно нормално не е никак захабено.Банята е малко старичка и мизерна.Стаите са тясни-нашата беше такава защото освен спалня имаше и едно легло тек и половина,което ни беше напълно излишно,понеже бяхме аз и приятелят ми в стаята.Басейнът е малък има и малко на брой шезлонги.Детският басейн ми се стори ок-водата беше прозрачна,което я правеше да изглежда чиста,но това не можеше да се каже за големия басейн-ами аз лично там дъното изобщо не го виждах,водата ми изглеждаше мътна.Това за басейнът явно е относително,понеже всичко живо се къпеше в него без проблем,та реших,че грешката е в моя телевизор.Като цяло си прекрахме много добре.Пак бих отишла в Албена,сигурно обаче не в хотел Оазис.Ако някой иска нещо още да  ме пита ще отговарям!
Виж целия пост
# 745
акт за раждане на децата ли?! за какво?

Ами заради възрастта- децата на 12, как се доказват, на око ли? Те изглеждат доста различно, доста хора се възползват и децата им са под 12, нали се сещате  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=604196.msg19508686;topicseen#new И пак да кажа, има нова тема!
А колкото до акта за раждане! Айде все пак да не мислите, че ще си помъкна всичките документи. Нали пиша ЕГН на децата при регистрация, да си сметнат годините.
Виж целия пост
# 746
но няма линк към нея Sad
Виж целия пост
# 747
ето я новата тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=604196.0
Виж целия пост
# 748
но няма линк към нея Sad
ААА, не, преди Little wingels аз лично два пъти сложих линк към новата тема Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия