Ако се върна в бг знам какво ще работя

  • 1 651
  • 19
Е те това е Twisted Evil

От вчера съм пълноправен член на английските шофьори Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Или демек ВЗЕХ КНИЖКА!!!!!!!!!!!!

чакам този момент от 15.04.2003 и все не ми оставаше време да се запиша на курс или въобще да намеря време за подобно нещо.

Даже преди един месец ме скъсаха като отидах за първи път ,но тази ледена висулка, която се вози до мен късал всеки ooooh!

Та ходих си вчера с моята си кола, даже на първия завой ми литна предната буква L (learning) Joy

Та мисълта ми е,че ако се върна в бг пре спокойно мога да стана инструктор, защото макар и че имам бг книжка, никога не съм карала активно , а започнах да джиткам с кола едва тук и съответно мога да сменям скоростите само с лявата ръка Mr. Green Това лято в бг се опитах да карам ама нъц.....нищо не излезе, все си влизах у другото платно Whistling Whistling Whistling

Та така мили мои имам си страхотен подарък от дядо Коледа  bouquet

На всички страхотни жени от милата българия и от целия свят благодаря за прекрасните картички и милите пожелания на тях!!!
целувам ви !!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 1
О, Адрианката, аз карти4ка не сьм ти пращала, ама като ти гледам това бонбон4е до тебе ти от малко пожелания се нуждаеш.

Колкото до евентуално новата ти професия да не забравяш да по4укваш  по лявата кьлка на курсистите с думите "газ, газ"...
Виж целия пост
# 2

L, озна4ава ЛАИК  Mr. Green

Честита ти книжка и нова професия Flutter Hug

газ до дупка Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Честита нова книжка и професия Mr. Green!
И умната по пътищата,че незнаеш на какъв шофьор можеш да попаднеш newsm78,ако трябва да ти споделя моят личен опит.Имам книжка от 10 години ,като активно шофирам последните 8 и досега три пъти все ме блъскат #Cussing out #2gunfire,за щастие не сериозно ,но стресът си остава!Така че ти пожелавам"На добър час!" и възмжно по-малко произшествия! Hug Hug Hug


п.п. и аз благодаря за твоята карти4ка  bouquet
Виж целия пост
# 4
Айде честито нова книжка и със здраве да си караш колата.
Виж целия пост
# 5
Ето имаме си още една шофьорка във форума. Честита книжка.  bouquet  bouquet Беzпрепятствено и приятно шофиране от сега нататък
Виж целия пост
# 6
Колкото до евентуално новата ти професия да не забравяш да по4укваш  по лявата кьлка на курсистите с думите "газ, газ"...

дясната ,муцка, дясната Mr. Green
Виж целия пост
# 7
нали това ви викам-аз карам вече 2 години тука ,но с българската книжка, а това е малко противозаконно,но време от где newsm78
Виж целия пост
# 8
Арвенче, БРАВО! Поздравявам те от сърце! Хич не е лесно да вземеш книжка. Не е като в бг. Wink, така че си е истинско постижение, при това в Лондон!
Виж целия пост
# 9
честито!
и безаварийно каране!
Виж целия пост
# 10
Честита ти книжка и леко и безпроблемно шофиране Wink Hug
Виж целия пост
# 11
Безаварийно шофьорстване и наздраве за придобивката!
Виж целия пост
# 12
Честита ти английска книжка ! Безаварийно джиткане насам-натам ! Peace   bouquet
Виж целия пост
# 13
Леле как се осмеляваш да караш с това обратно движение. на мен все ми се струваше, че се движим в насрещното платно и си умирах от ужас.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
честито, и безаварийно каране  Wink Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия