Once upon a time/Имало едно време по abc

  • 43 980
  • 733
# 405
Прочетох, че видим Емили де Равин още поне два епизода, и може би във финалния. Снимат 20-я от 22-а и няма потвърждение.
Виж целия пост
# 406
Здравейте,
и аз да се запиша в темата, много приятно и леко сериалче, всичките герои са ми симпатични..само малко ме разсейват ушите на Снежанка  Laughing Искам да попитам аз ли не намирам сериала в Замунда или наистина го няма  newsm78 
Виж целия пост
# 407
няма го  в замунда, вероятно защото ще го излъчват(или вече го) по фокса.
Виж целия пост
# 408
И аз се присъединявам  към тази тема при феновете на сериала

Не съм изгледала още 12 и 13 серия, но казаха ли какво се е случило със сина на Румпел...

Значи утре ще има нова серия, супер - само да видим откъде ще се тегли  Wink
Виж целия пост
# 409
От къде дърпате сериала? В Замунда не  го откривам, а в арена го има, но пише че линка е махнат поради авторски права.....изглежда интересен и искам да го дръпна Sad
Виж целия пост
# 410
При мен си тръгва файла без проблем от Арената Peace
Виж целия пост
# 411
В Пиратския залив го има.
Виж целия пост
# 412
Аз не уточних че искам да изтегля началните епизоди....там не мога и ми показва това съобщение. Иначе последните серии мога да ги изтегля. ...
Виж целия пост
# 413
И началните ми тръгват Rolling Eyes
http://DMCA-removal-from-Google/download.php?id=fb28b13b3bfad704 … .XviD-LOL.torrent
Виж целия пост
# 414
Извинете, че ви се намесвам така грубо в темичката, не успях да изчета всичко, но пък plot-ът на сериала ми звучи и интересно, но съм изтървала вече доста серии. Имате ли идея откъде мога да си го дръпна? Не държа особено на субтитри.

Благодаря Ви!   bouquet
Виж целия пост
# 415
Извинете, че ви се намесвам така грубо в темичката, не успях да изчета всичко, но пък plot-ът на сериала ми звучи и интересно, но съм изтървала вече доста серии. Имате ли идея откъде мога да си го дръпна? Не държа особено на субтитри.

Благодаря Ви!   bouquet
Един пост преди вашия прочетете Peace
Виж целия пост
# 416
Честито но ново епизодче  Party
Виж целия пост
# 417

NellyR, мерси много за помощта. Аз определено имам проблеми с арена, от там  мога да изтегля само последните епизоди, но открих всички в http://trakerbg.com Simple Smile
Виж целия пост
# 418
Честито но ново епизодче  Party
Аз вече май изцяло ще се прехвърля към Арената. Така ще съм сигурна, че няма да пропусна нищо. Гледам в Замунда освен "Once upon a time", няма и "The walking dead".
Виж целия пост
# 419
Честито но ново епизодче  Party
Аз вече май изцяло ще се прехвърля към Арената. Така ще съм сигурна, че няма да пропусна нищо. Гледам в Замунда освен "Once upon a time", няма и "The walking dead".

Аз вече отдавна го направих Rolling Eyes С изключение на някой нов филм,всичко друго тегля от Арената  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия