Ендодонт в София

  • 20 117
  • 20
# 15
Само с надежди не става  Simple Smile, трябва човек да провери какви потребители са писали положителните, а и отрицателните отзиви. Модераторите понякога нарочно оставят (а не трият) скритата реклама, за да си вкарат автогол може би Simple Smile

Пожелавам на всички да си спасяват зъбите при добри стоматолози!
Виж целия пост
# 16
 За мен, реално доказалият се ендодонт е д-р Светла Янкова oт клиника "Дентал лабор -5". Успя да ми отстрани проблем с непочистен под основата си корен, който в продължение на 24 г. ме измъчваше непрекъснато - подуване, болки, операции, антибиотици... Проблем, с който не можаха да се справят дългогодишни специалисти, между които - светила в областта си, студентски преподаватели, стоматолози, разполагащи с отлично оборудване - общо 9 специалисти! Предпоследният, доцент, с претенциите, че е "раздал дипломите на половината стоматолози в България", в крайна сметка стигна до заключение, че ми е необходима операция за отстраняване на част от челюстната ми кост и присаждане на неин заместител.

Е, за мой огромен късмет, ми бе препоръчана д-р Янкова, 10-ят от плеядата. Все още не мога да намеря думите, с които да изразя благодарността и възхищението си от нейната работа! Страхотен екип са с хирурга д-р Тихомир Илиев.
Виж целия пост
# 17
Здравейте! Можете ли, да ми кажете някой зъболекар в Монтана,който ще работи утре.По спешност е.Някой детски за детето ми.  Sad
Виж целия пост
# 18
Здравейте. Моля някой, който е лекувал гранулом при др Йовчев да сподели. Боли ли? Как винава процедурата?
Виж целия пост
# 19
Здравейте. Моля някой, който е лекувал гранулом при др Йовчев да сподели. Боли ли? Как винава процедурата?

Отговарям ви със закъснение с идеята, че може да е полезно за някой друг. Не мен д-р Йовчев ми лекува гранулом миналата година. Зъбът беше умъртвен преди много години, с коронка и затова не е имало болка (той слага упойка ако се очаква да има болка). На снимки се видя, че се е появил гранулом. Направи кореново релечение на зъба под микроскоп в рамките на 2 посещения. Освен това откри, че зъбът не е умъртвен правилно и не всички канали бяха изчистени. После ме посъветва да наравя снимка след 6 месеца, за да се проследи какво се случва. Вече 1 година по-късно всичко е наред. Цената зависи от зъба - тези с по-малко корени са 350 лв, а последните 2 зъба съответно са по 650 лв, например. Сега знам от опит, че ако се наложи умъртвяване на зъб само едодонт може да го направи както трябва. Не си губете времето и здравето при обикновен зъболекар - после излиза много по-скъпо. При мен се наложи да "пренаправи" каналите на 4 вече умъртвени зъба понеже започнаха да ми правят проблеми.
Виж целия пост
# 20
Здравейте, искам да изкажа мнение за д-р Йовчева, дъщерята на гореспоменатия д-р Йовчев. Препоръчаха ми я като добър ендодонт. Не съм била при баща й. Запиах си час за след месец и половина, естествено не работи късно след обяд и събота и неделя и трябваше да си взема отпуск. Таксата е 650лв, независимо от зъба. Отидох, чаках в коридора 15 минути ( в коридора климатик не се пуска ). После чакаш на стола 15 мин. докторката да пуши. Идва и ти обеснява като на малоумен половин час, че не гарантира че ще намери каналите, ама независимо от това си плащаш парите. Ходих на два пъти. Първоначално от снимката твърдеше, че зъба е с 3 корена, после каза, че се оказал с 4. Не можа да намери два, третия до половина. На излизане те питат искаш ли фактура,ако не ти дават разписка, а не касова бележка. Върха на всичко беше, че посредата на процедурата, докато едя с отворена уста и се давя в слюнката си, тя отиде да пуши!   В заключение, в момента (5 месеца след това) зъба ме боли при дъвчене, на снимката няма гранулом. За мен е несериозно отношение за парите които даваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия