Математици-умници 2

  • 17 629
  • 120



Линк към старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=623823.msg21846718;topicseen#new
Виж целия пост
# 1
Запис Simple Smile
Виж целия пост
# 2
aйде и аз - да не пропусна...
Виж целия пост
# 3
Хайде и аз , да не пропусна нещо.  Hug
Виж целия пост
# 4
Не сме от математиците-умници, но ще се запиша.
Виж целия пост
# 5
Запис и от мен  Grinning
Виж целия пост
# 6
 Еха, нова темичка си имаме  Laughing.
 *Ирина* , благодаря   bouquet.
 
Виж целия пост
# 7
  bouquet
Виж целия пост
# 8
И аз така - "запис", че рядко се сещам иначе да търся каквото и да е в този раздел.
Виж целия пост
# 9
Резулатите от Балканиадата по математика за големи ученици - 3 сребърни и 2 бронзови медала.

Ох, турска му работа (балканиадата е в Анталия)... Силно, силно се надявам да не съм ви заблудила с горния пост - турците са публикували едни официални резултати за нашите деца, а на Facebook страницата си - пак като официални резултати са показани съвсем различни числа.

Стискам палци да не ни порежат яко... но всичко е възможно. На тази Балканиада турските отбори показват просто уникална домакинска подготвка - средният резултат на 6-мата представители на Турция (отбор А) е 37.7 от 40 възможни, а на Б отбора им - 32.7 (!?!). За сравнение нашият по първия вариант на официалните резултати е 27, а по втория вариант - 23.3.

Както гледам, странни неща стават не само на ПМС или великденското състезание  Sad

Първи вариант на официалните резултати

Втори вариант - страницата от Facebook с отборното класиране на BGR
Виж целия пост
# 10
 А всъщност тази балканиада не трябваше ли да е от 3 май?
Виж целия пост
# 11
Пфу, разгадах ги. В резултатите по държави турците са объркали нашия отбор с този на Босна и Херцеговина.

Така че, за сега първата ми информация е вярна - 3 сребърни и 2 бронзови. Отборно сме зле - 6-то място след 2-та отбора на Турция, Сърбия, Румъния и Италия.

Sorry, че ви занимавах с това, но наистина съм голям фен на децата, както повечето от пишещите тук. На техните състезания се вълнувам като при волейболен мач на националите ни Simple Smile

А всъщност тази балканиада не трябваше ли да е от 3 май?

По нашия календарен план е записана от 3 май, но от преди доста време промениха датите на провеждане.
Виж целия пост
# 12
Хм и аз да се запиша -незнам дали сме от математиците или от умниците Wink
Виж целия пост
# 13
Аха , сега разбрах  Laughing.
 Да са им честити медалите на всички състезатели.   bouquet
 И аз се възхищавам на тези деца. Понякога късно виждам информация относно някое състезание , и не пускам поздравления , но това не значи , че не им се радвам!
 А иначе всяко дете , харесващо да решава задачи си е математиче  Hug.
Виж целия пост
# 14
E, много се радвам, и от мен поздравления за медалите! Наистина са ни умни дечицата! Ирина, мерси за новата темичка Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия