ТРЕТО КЛАСИРАНЕ СЛЕД 7 КЛАС

  • 58 683
  • 254
# 45
 
А като сега проверих на сайта на Италианския лицей пише, че няма свободни места за нито един клас (от 1-ви до 8-ми, вкл. и детската градина) Laughing

 Embarassed #2gunfire
Виж целия пост
# 46
А като сега проверих на сайта на Италианския лицей пише, че няма свободни места за нито един клас (от 1-ви до 8-ми, вкл. и детската градина) Laughing

 Embarassed #2gunfire


Тази стрелба и гневът са насочени към лицея:)
Виж целия пост
# 47
Ясно ми е, не се притеснявай:-)
Виж целия пост
# 48
Ще бъда брутална: тези места се купуват с пари, както и като се даде списък с "важните хора", които биха потвърдили, че те познават. И от които би могъл да поискаш услуга за училището и не само. А да не говорим за автопарка... Страшна чалга!
Супер, значи и моят автобус 76 може да спре там  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 49
Ще бъда брутална: тези места се купуват с пари, както и като се даде списък с "важните хора", които биха потвърдили, че те познават. И от които би могъл да поискаш услуга за училището и не само. А да не говорим за автопарка... Страшна чалга!
Супер, значи и моят автобус 76 може да спре там  Joy Joy Joy

О, да! С автобус може! Направо ще им вземеш акъла Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 50
 
Ясно ми е, не се притеснявай:-)
Simple Smile Grinning
Виж целия пост
# 51
Преставям си с какви машини се появявят на баловете - сигурно с изстребители или ядрени подводници. Аз не искам моето дете да е в тази среда.
Виж целия пост
# 52
За сега имам мечта само да се класираме на по-предно желание и надежад все пак да не си изгубим и сегашното място като краен резултат от този рисков експериемнт Praynig
Виж целия пост
# 53
regata, кои са ви по-предните желания?
Виж целия пост
# 54
9 ФЕГ и 2-ра АЕГ (но за там няма реален шанс), както и НФСГ и НТБГ
Виж целия пост
# 55
Regata, и нашоте първи 2 желания бяха ТОЧНО като вашите Laughing не мисля, че дъщеря ми има шанс, ако не стане чудо-нечувано. А въпреки силното желание за италианския, и аз не искам тази среда за детето. Ще му се объркат представите.
Виж целия пост
# 56
За сега имам мечта само да се класираме на по-предно желание и надежад все пак да не си изгубим и сегашното място като краен резултат от този рисков експериемнт Praynig

А кое е сегашното ви място? Дано да се качите нагоре!
Виж целия пост
# 57
Аз ще ви кажа лека нощ! И нека куражът ни да рискуваме бъде възнаграден!
Виж целия пост
# 58
Лека нощ и от мен.
Виж целия пост
# 59
А като сега проверих на сайта на Италианския лицей пише, че няма свободни места за нито един клас (от 1-ви до 8-ми, вкл. и детската градина) Laughing

 Embarassed #2gunfire

Привет от мен!
В Италианския лицей можете да кандидатствате само ако са се освободили места след вътрешното им класиране. Ако деца учили там до 7 клас се откажат, то външни ученици могат да си подадат документите. Явно обаче такива не е имало или аз съм изпуснала срока, защото преди да подадем заявлението за 1-во класиране проверих  в сайта на Лицея и се натъкнах на съобщението, че за никъде няма свободни места.
Струва ми се ,обаче че това училище някога е давало добро образование, а сега е мярка за финансово благополучие, но не мисля, че е място за умни и чувствителни деца!
Това е мое мнение!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия