45 соу

  • 4 156
  • 25
Здравейте синът ми тази есен е първи клас записан е в  45-то интересува ме някой знае ли за униформите там как стои въпросът.Сега правят цялостен ремонт на у-щето и практически е невъзможно да съумееш да попиташ някого вътре–заключено е и охраната казва да се мине утре или други ден
Виж целия пост
# 1
И аз се интересувам от това у-ще. То ще бъде изцяло обновено-кипи усилен ремонт. Но за униформи никога не съм чувала- Откъде е тази информация.
Виж целия пост
# 2
нямам информация затова питам
Виж целия пост
# 3
Нямат униформи,а и не съм чула да се предвижда въвеждане на униформи. А дали в заявлението за кандидатстване може да се избира учител?
Виж целия пост
# 4
не зная на нас не ни дадоха да пишем на гърба както правят иначе
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми ще е 6-ти клас там, а синът ми - първи. За униформи не съм чувала да има идея.
Относно учителите, които ще поемат първи клас тази година за съжаление също нямам информация. При подаване на документите ме призоваха да напиша предпочитания към учител - е как като не ги познавам. На общата родителска среща през април представиха две учителки - Кирилова и Максимова....примерно, симпатични жени, други впечатления - нямам.
Виж целия пост
# 6
аз също нямам идея  на една колежка децата учат там тя ми го препоръча.Ние живеем срещу Макдоналдс при Орион и го записахме
Мъника се казва Денис
Виж целия пост
# 7
а6,дени, ще разчитаме на вас за актуална информация. ние живеем точно до оградата на у-щето и нямаме колебания за изборът-то ще е. Надявам се при този ремонт,който правят да се ремонтира и басейнът. да споделя още,че при хубаво време съм наблюдавала как се провеждат часовете по физкултура-много добре ги занимаваше учителката ивсички деца участваха активно. до колкото знам и пропусквателният режим е доста строг и на мен това ми харесва. Ако събера още инфо ще пиша.
Виж целия пост
# 8
О да, физическото е на ниво, покриват нормативи и дори от първи клас си имат отделна учителка по физическо. Дъщеря ми първи и втори клас беше в 18-то, там началната учителка водеше и физическото, което се състоеше в разни детски игри ....
Относно басейна, мисля, че вече е ремонтиран. Тоалетните са прилични.
Относно пропусквателния режим.....уж не пускат външни лица, но не е проблем ако иска някой да влезе, тъй че чак строг режим - не е.
Ева17, ти като си до у-щето, ти май ще даваш фреш инфо как върви ремонта.  Grinning
Виж целия пост
# 9
Винаги ще споделям каквото науча. утре ще разпитам една мама,чието дете учи там-то ще е пети клас и ще пиша.
Виж целия пост
# 10
благодаря за което
Виж целия пост
# 11
Винаги ще споделям каквото науча. утре ще разпитам една мама,чието дете учи там-то ще е пети клас и ще пиша.
да, такъв човек ще е полезен, има пряк поглед поне върху една от учителките, които най-вероятно ще поемат първи клас
Виж целия пост
# 12
Докладвам: Първолаците са на първия етаж,отделени са от другите,не ги пускат без надзоручителките са неотлъчно до тях,следи се стриктно кой ги взима. За плуването ми обясниха,че редовно се взимат проби от водата(това ми беше един от страховете,но майката,която ми даде инфото е взискателна,така че се доверявам на преценката и),тоалетните били сравнително прилични,учителката по плуване била много старателна и внимателна с децата Praynig. Ще разпитам и за учителките,но не исках да нахалствам много. според мен у-щето има добър потенциал и сега след този ремонт би могло да се развива доста добре.
Виж целия пост
# 13
някой от вас знае ли дали ще има родителска среща преди 15 септември и откъде закупихте екип за плуването
Виж целия пост
# 14
да, разпределението по класове ще излезе на 3-ти септ., а родителска среща на 10-ти септ., но не знам дали няма да е пак обща
екип за физическо и плуване - от спортс дайрект.

 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия