Бебеправене- тема 8 - за повече бебоци и щастливи мами

  • 19 975
  • 720
Хайде, време ни е за новата тема!
Нека си пожелаем дружно:
много пъти по EFP,
много щръкнали шкембаци  preggo
много щастливи татковци  newsm44 и
много весели и усмихнати бебоци след 9 месеца  newsm30
който си пожелае, нека е момче stork-boy,
а защо не и по две  newsm05
ако ли пък не са бебоци със сини памперси, тогава да са stork-girl


Виж целия пост
# 1
Запис, запис, запис дано да е на късмет  Hug
Виж целия пост
# 2
хоп и аз за късмет newsm68
Виж целия пост
# 3
 newsm79 newsm79 newsm79
Виж целия пост
# 4
Много е хубава,дано да ни е за късмет!
На авторката както и на другите момичета който очакват тези дни   EFP много силно им стискам палчета!
Виж целия пост
# 5
Благодаря, надявам се да е така. Днес мъжо е намерил нова работа, дано пророк Илия ми е на късмет. Баща ми се казваше Илия, мир на праха му.
Виж целия пост
# 6
Привет и от мен в новата темичка  newsm51 babydust7 babydust7 babydust7 утре и ние заминаваме на моренце да правим детенце  hahaha
Виж целия пост
# 7
Благодаря, надявам се да е така. Днес мъжо е намерил нова работа, дано пророк Илия ми е на късмет. Баща ми се казваше Илия, мир на праха му.
Честито за работата!Мисли положително и ще ти донесе много късмет пророк Илия!
Росалинда,добре го каза успех ви желая!
Виж целия пост
# 8
Дано на всички ни е за късмет!Неко скоро повече от нас да се похвалят с  EFP
Виж целия пост
# 9
 
Запис, дано да ни е за псоледно
Виж целия пост
# 10
Ехааа кога свърши старата, че и нова темичка си имаме  newsm44 аз пак съм изпуснала и се връщам да чета! Дано ни е на късмет и да ни донесе много поводи за радост! Ивка гуш и мерси за новата темичка  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 11
Ние сме много бързи - кога успяхме да изпишем старата тема!
Хайде, нека тази да ни е на късмет и аз ви го пожелавам  EFP stork-girl stork-boy smile3504
Виж целия пост
# 12
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7  

                                         Записче и от мен!!!


Момичета днес 9 дни след започването на диетата аз съм с 2.900кг по-малко. Hug
Виж целия пост
# 13
Хайде и аз тук.Както е тръгнало, нека авторката да види EFP и след това повлече крак за още много EFP
Виж целия пост
# 14
Сега четох последните странички на старата тема, относно цигарите  doh направо не знам как ще ги спирам. Силно се надявам да не ми се пуши  Praynig милото само мърмоти за това пусто пушене, ама оправия няма  Mr. Green
Ивка, стискам палци да е кървене от имплантиране и съвсем скоро да ни зарадваш с дрете чертички  Hug EFP
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия