Знае е ли някой за адрес на жена,която слага вендузи и биене на гърнета?

  • 14 518
  • 110
Здравейте,
нова съм във форума. Чета в нета ,че има жени,които слагат вендузи и биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Ако някой знае адрес на такава жена, моля споделете.
Виж целия пост
# 1
категорично не помага за забременяване това нещо.
Виж целия пост
# 2
категорично не помага за забременяване това нещо.
Peace
 ooooh! Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 3
Миличка,виждам,че си на 38,не си някое дете да вярваш на такива неща,моля те!Вземи се в ръце и отиди в клиника по стерилитет,както сме направили ние.Ако тези работи помагаха,нямаше да има доктори в областта на репродуктивното здраве Peace
Виж целия пост
# 4
категорично не помага за забременяване това нещо.

що бе, чувала съм, че при настинка помага Simple Smile
Виж целия пост
# 5
 Joy
Цитат
биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Е, те това с гърнетата някой да ми го обясни!?? За пръв път чувам за такъв "метод"
 Joy
Виж целия пост
# 6
Здравейте,
нова съм във форума. Чета в нета ,че има жени,които слагат вендузи и биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Ако някой знае адрес на такава жена, моля споделете.

Аз явно живея в голяма заблуда, ама защо си мисля Thinking Mr. Green че гърнетата (ако говорим за едни и същи) се ползват с друга цел newsm78 Joy
За съжаление ... не мога да съм полезна, нито са ми слагали вендузи, а на гърне #Crazy нито са ми гледали, нито са ми били Joy
Виж целия пост
# 7
Здравейте,
нова съм във форума. Чета в нета ,че има жени,които слагат вендузи и биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Ако някой знае адрес на такава жена, моля споделете.

Аз ще ти дам адреса ми, заповядай, ще бия и гърнета и тъпани......пък и пари ще изкарам ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! И после, защо имало шарлатани- ми ще има......докато има толкова заблудени хора ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 8
Това с биенето на гърнета силно ме заинтригува. Чак се замислих как не съм разбрала за тези алтернативни процедури, а все по репродуктивни клиники се мъкна ooooh! ooooh!
Разказвайте как става това с гърнетата и вендузите къде се поставят  newsm78 Laughing
Виж целия пост
# 9
В ''искам бебе'' имаше една подобна тема..сълзи ми излязоха на очите от смях като  четях за забременяване със жаби..
Трябва да прибавим  гърнетата и вендузите към жабите Joy Joy
Към авторката на темата- ако имате проблем - идете в клиника,ако нямате - яко секс! Peace
Виж целия пост
# 10
безкрайно се извинявам, но това с жабите силно ме заинтригува. да кажем че гърнетата и вендузите някак си приемам, ама това с жабите.......... някакъв определен вид ли са или стават и нашенски  Thinking Thinking Thinking

 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Виж целия пост
# 11
В ''искам бебе'' имаше една подобна тема..сълзи ми излязоха на очите от смях като  четях за забременяване със жаби..
Трябва да прибавим  гърнетата и вендузите към жабите Joy Joy
Към авторката на темата- ако имате проблем - идете в клиника,ако нямате - яко секс! Peace
а жабите ядат ли се или кво hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 12
моля те , не бъди лоша. дай да намерим статията и ще видим какво се правят тия пусти жаби
Виж целия пост
# 13
Вико, подозирам, че искаш да разшириш бизнеса  Joy
Виж целия пост
# 14
Вико, подозирам, че искаш да разшириш бизнеса  Joy
Joy Joy Това с жабите newsm78 #Crazy звучи интересно Mr. Green и същевременно налудничаво Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия