Бебеправене- тема 9 - за още повече положителни тестчета

  • 20 904
  • 725
Време е за новата ни тема и дано тя да донесе още повече EFP  stork-boy  stork-girl



Полезна информация

ПЪРВИ СТЪПКИ В БЕБЕПРАВЕНЕТО


ВАЖНО!ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ!

План за забременяване
Как да забременеем?  
Забременяване
Живот и смърт на сперматозоидите
Фолиева киселина – защо е толкова важна?
Какво е фолиевата киселина и от къде можем да си я набавим
Oпределяне на овулацията
Овулацията /EN/
Кога да започнем с тестовете за овулация?
Овулационен календар
Базалната температура
Как да мерим и отбелязваме своята базална температура?
Първи признаци на бременност    
Бременност - Първи месец



Нашите теми

Tема 8 Tема 7 Tема 6 Tема 5 Tема 4 Тема 3 Tема 2 Tема 1



НАШИТЕ УСПЕЛИ МОМИЧЕТА

loritoOo  EFP
cheri_do  EFP
*Цветенце*  EFP
Beeps  EFP
merykey EFP
Rumi07  EFP
anaqna  EFP
tsangel  EFP
wildcat  EFP
ralsssss  EFP
Кофеин  EFP
Биби-джиби  EFP
Dudulina_82  EFP
Pluki  EFP
r0se  EFP

Виж целия пост
# 1
Цоп и аз да се разположа в новата темичка!  Hug Алекср благодаря за хубавата тема и дано има много хубави емоции в нея  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 2
Хайде "наслука" момичета.  Hug  bouquet ...Алекс супер е новата темичка  newsm51 newsm51 newsm51
Виж целия пост
# 3
Цоп и аз в новата тема, дано е за късмет и повече от нас да видят  EFP
Виж целия пост
# 4
Страхотно оформена тема, браво на Алекс!  bouquet  bouquet
Пожелавам много положителни тестчета на всички! Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Запис и от мен и пожелания за много положителни тестове EFP и  preggo
Виж целия пост
# 6
Успех в новата тема! Дано ни донесе повече положителни резултати, щастие и положителни емоции! Wink

Ще се разбере скоро какво е положението ... Simple Smile
Трой - не съм си правила изследвания - вторник съм на гинеколог, заради тази тежест в областта на яйчниците и ако няма нещо съществено, есента ще правя изследвания и всичко нужно, защото сега съм на морето и няма как да тръгна по изследвания тук. Тестовете за овулация ми отчетоха и ги правих от - до -  newsm78 и пак ми е доста странно за тази упорита овулация, но ще говоря с лекарката вторник и ще се разберем какво ще правим  newsm78 че започвах да се тревожа наистина
Виж целия пост
# 7
И аз тук  Simple Smile Страхотна темичка си направила, Алекс_н   bouquet
  loveuuu  luvbed EFP preggo  babyuu newsm32 newsm17
Виж целия пост
# 8
хайде и аз в новата тема, нека ни донесе  EFP  (все още имам шанс за този месец)
Виж целия пост
# 9
хайде и аз в новата тема, нека ни донесе  EFP  (все още имам шанс за този месец)
хайде де, всички на това се надяваме, да ни повлечеш крак  Hug
Виж целия пост
# 10
хайде и аз в новата тема, нека ни донесе  EFP  (все още имам шанс за този месец)
хайде де, всички на това се надяваме, да ни повлечеш крак  Hug
newsm10  newsm17 за всички ни
ще пиша от морето  newsm01  grinning039 family
Виж целия пост
# 11
запис и от мен, благодаря за хубавата темичка на Алекс   bouquet Hug, дано ни донесе много положителни тестчета  Wink
Виж целия пост
# 12
Записвам се и аз.Моя страхотен мъж ме изведе на вечеря.Толкова е хубаво когато сме заедно.....дано скоро станем трима.Днес докато спеше,стоях и го гледах и се натъжих много.Колко много искам да си имаме едно мъниче,което да има неговите мигли,неговите очи.Не че аз съм лоша,но искам да прилича на него по някои неща. Weary В този момент се помолих на онзи горе,да дари и нас с най-сладкото слънчице на света.
Виж целия пост
# 13

Записвам се и аз. Вчера със съпруга направихме 6 години заедно Simple Smile В този ред на мисли ни е време вече да ставаме трима  Grinning
Аз в понеделник сутринта съм на преглед и надявам се всичко да ми е наред.

Алекс, поздравления за прекрасната тема   bouquet

Виж целия пост
# 14
Записвам се и аз.Моя страхотен мъж ме изведе на вечеря.Толкова е хубаво когато сме заедно.....дано скоро станем трима.Днес докато спеше,стоях и го гледах и се натъжих много.Колко много искам да си имаме едно мъниче,което да има неговите мигли,неговите очи.Не че аз съм лоша,но искам да прилича на него по някои неща. Weary В този момент се помолих на онзи горе,да дари и нас с най-сладкото слънчице на света.
От все сърце ти желая скоро едно мъниче,мила...ще стане,ще видиш newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия