Бебеправене- тема 11 - нека видим всички двете чертички

  • 31 495
  • 719
Тема 11 - от бебебравене към бебевалеж EFP  stork-boy  stork-girl



Полезна информация

ПЪРВИ СТЪПКИ В БЕБЕПРАВЕНЕТО


ВАЖНО!ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ!

План за забременяване
Как да забременеем?  
Забременяване
Живот и смърт на сперматозоидитe
Фолиева киселина – защо е толкова важна?
Какво е фолиевата киселина и от къде можем да си я набавим
Oпределяне на овулацията
Овулацията /EN/
Кога да започнем с тестовете за овулация?
Овулационен календар
Базалната температура
Как да мерим и отбелязваме своята базална температура?
Първи признаци на бременност    
Бременност - Първи месец



Нашите теми

Tема 10 Tема 9Tема 8 Tема 7 Tема 6 Tема 5 Tема 4 Тема 3 Tема 2 Tема 1



НАШИТЕ УСПЕЛИ МОМИЧЕТА

loritoOo  EFP
cheri_do  EFP
*Цветенце*  EFP
Beeps  EFP
merykey EFP
Rumi07  EFP
anaqna  EFP
tsangel  EFP
wildcat  EFP
ralsssss  EFP
Кофеин  EFP
Биби-джиби  EFP
Dudulina_82  EFP
Pluki  EFP
r0se  EFP
Аzaf EFP
Gali_666 EFP
karityyy EFP
beginner_mamma EFP
• АлЕкС • EFP
yara EFP
Mella EFP
Sunny9 EFP
suzzita EFP
monikababy6 EFP


Виж целия пост
# 1
Хайде, записвам се, първа! Дано е за добро Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 2
Запис да ви чета Simple Smile Ето ви и малко от прашеца ми babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Виж целия пост
# 3
Аз трета!
И първа под прашеца на Алекс  newsm44. Пожелавам си едно прекрасно момченце, което да заченем този месец с любимия ми мъж.
На всички момичета тук пожелавам да видите двете чертички скоро, дори още до края на тази тема. Честито на Моника и на Сузита - да родите здрави и щастливи бебета.
Виж целия пост
# 4
Страхотна темичка,Алекс,благодаря ти Hug Дано е на късмет на всички ни
Виж целия пост
# 5
Хайде и аз "цоп" тук,въпреки че се надявам да се запиша в розовата тема! stork-girl Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ето ме и мен тук. Алекс, мерси за темичката. Минавам набързо, че съм на моренце. Честито на всички момичета с  EFP . И ние си правим момченце, този месец ще е нашият!
Виж целия пост
# 7
Алекс, благодаря ти за новата тема  Hug Ти си ни талисманчето, дано и в тази има много положителни емоции и донесе радост на всички, които се борим за добрата кауза   bouquet
Виж целия пост
# 8
записче и от мен и малко прашец babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover smile3531
Виж целия пост
# 9
Честита нова тема  smile3525
Нека е препълнена с много  EFP stork-boy stork-girl preggo 1stroller 1crib newsm63
Нека има много радостни мами и татковци, нека има щастие и много положителни емоции ...
аз съм се заканила да се хваля в  тази тема smile3508  Ха,дано  newsm47!!!
Успех   love001  love001  love001
Виж целия пост
# 10
 бързам,бързам  newsm28 newsm79 newsm75 newsm28 newsm79 newsm75
Виж целия пост
# 11
Хайде и аз ще се запиша в новата темичка Simple Smile Дано да има много  EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP EFP От два дни с тялото ми се случва нещо много странно. На моменти усещам много силна прорязваща болка в десния яйчник. Не ми се е случвало такова нещо до сега..... Thinking Според вас от какво може да е?
Виж целия пост
# 12
Хайде и аз тук на опашкатаа!Пиша сьс синьо за кьсмет да е  stork-boy и да е в тази темичка!
Виж целия пост
# 13
Цоп и от мен за късмет  newsm32

Много  EFP и  preggo   Момченце, момиченце - каквото дойде. Може и две да са: копи - пейст  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
И аз съм тук  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия