Лунна диета-22.01 от 17:14.Строй се,преброй се!

  • 1 495
  • 43
Подсещам ви,че от утре /неделя/ ще сме пак на чайчета и сокове.Който иска-добре дошъл в отбора на спазващите лунната диета. Hug
Старт-17:14 неделя.
Виж целия пост
# 1
Аз се включвам и след това веднага почвам японската  Laughing Дали ще устискам ?  newsm78 Че какъв то глад ме мори  Wink
Виж целия пост
# 2

мда и аз се стоявам, после се чудя японската ли да почвам или направо да продължавам да гладувам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз съм на японската, но утре ще се включа и изцяло ще гладувам.
С вас съм момичета Laughing
Виж целия пост
# 4
И аз продължавам после с японската,но ще я направя,за да докажа на "някои" хора около мен,че всичко зависи от вноса. WinkТа ще я правим семейно,което е в интерес и на двете страни.
Виж целия пост
# 5
Ето ме и мен в отбора! Хайде момичета да свалим някое килце! goodscale
Виж целия пост
# 6
И аз съм с вас, момичета!Когато знам,че не съм сама ми е по-лесно. Hug
Виж целия пост
# 7
Аз се включвам и след това веднага почвам японската  Laughing Дали ще устискам ?  newsm78 Че какъв то глад ме мори  Wink

И аз като теб Simple Smile) хайде ще си стискаме палци  Grinning
Виж целия пост
# 8
И аз ще се включа , че килцето , което свалих миналия път пак съм го сложила Weary
Виж целия пост
# 9
Включвам се-аз след 5 часа не ям, така че няма да е проблем ...Поне така си мисля... Peace
Виж целия пост
# 10


Този път ще се включа и аз. newsm10
Виж целия пост
# 11
Пак съм с вас, че аз май си върнах килцето от миналата седмица Wink
Виж целия пост
# 12
i az sam s vas no da mi kajete newto za iaponskata  love001 newsm51
Виж целия пост
# 13
Хайде и аз съм с вас. 
Обаче кърмя и консумирам мляко и малко плодове освен сокове и чай.
Предният път свалих 2кг, но ме страх да се премеря и да разбера колко съм си върнала Embarassed
Виж целия пост
# 14
И аз се включвам!!! Миналия път я забравих и не я спазвах много , ама все пак бях -500гр. Дано този път успея. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия