Търновските мамчета и малките им коледарчета

  • 62 248
  • 724





                                                            *
                                                         ****
                                                 ************
                                          *******************
                                 **Най-голямa мама е ДИДКА**
                         ****Най-малка мама е Мартеничка****
                ******Най-голямо дете е Христо на Дидка ******
       *********Най-малко дете е Горан на opelcorsa *********
  ******************Бременни мами: моарейн *****************




Полезна информация:
Невромедикс - тел. 606-707: Клиника където можете да намерите гинеколог, ортопед, 3Д и 4Д видеозон. Цена на преглед без направление - 30 лв /работи и с направление/
Гинеколози д-р Маринова (0888406125), Д-р Паньова (Невромедикс) - ако сте решили да идете при нея, посетете преди това блога на MONIQUE - Mайка на Aнгелче
Офтамолози - Д-р Костуркова (поликлиника, 2-ри етаж и Оптик мат- работи и с направления)
Ортопеди - Д-р Йорданов и д-р Михайлов (поликлинка)
Педиатър – Д-р Кьорчева 0888891882
Логопед - Павлина Малчева - работи в бившия Пионерски дом - сайт  - тел. 0886353766

 stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl
Училище за бъдещи родители - Happy Mums

 newsm63 newsm63 newsm63
Детска ясла „Мечо Пух" - тел. 62-20-56
Детска ясла „Слънце" - тел. 63-68-95, 62-41-07
Детска ясла „Щастливо детство” – тел. 62-24-97
Детска ясла „Пролет” – тел. 64-89-46
Детска градина „Райна Княгиня” – тел. 64-89-47
ЦДГ "Първи юни" - тел. 62-00-26
ЦДГ "Евгения Кисимова" - тел. 63-39-88
ОДЗ "Ален мак" - тел. 64-19-11 - сайт
Родителски кооператив "Слънчева пътека" - https://www.facebook.com/SlanchevaPateka, тел.: 0884038909; 0889818228. Приемат се дечица, родени през 2010, 2011 или началото на 2012 г.

МДТ "Константин Кисимов" Детски театър "ВЕСЕЛ"



Старата тема
Виж целия пост
# 1
 Peace пу да съм първа,за да не загубя темичката!!
M0NIQUE   bouquet   bouquet
Виж целия пост
# 2
Втора!  Stop
Виж целия пост
# 3
Благодаря за темата! Във връзка с последната публикация от последната тема: Каква полза, че на големите ученици ще са им леки чантите- да- няма лошо, но защо малките с тежки, големите с леки- къде е логиката? Shocked
Виж целия пост
# 4
 Simple Smile  Да не ви изтърва.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за темата! Във връзка с последната публикация от последната тема: Каква полза, че на големите ученици ще са им леки чантите- да- няма лошо, но защо малките с тежки, големите с леки- къде е логиката? Shocked
Много пъти съм се питала това и отговор не намирам. Или поне не ми харесва.
Виж целия пост
# 6
На моя приятелка детето е втори клас в Емилиян Станев и каза , че имат допълнителен комплект с учебници.  Като се замисля те учебниците не са толкова тежки , тежат допълнителните учебни тетрадки , сборници , помагала и т.н.
Виж целия пост
# 7
На моя приятелка детето е втори клас в Емилиян Станев и каза , че имат допълнителен комплект с учебници.  Като се замисля те учебниците не са толкова тежки , тежат допълнителните учебни тетрадки , сборници , помагала и т.н.
Всъщност само с това /удебеленото/. Няма допълнителни помагала, т.е. учебни тетрадки и сборници, освен ако родителя не ги закупи. И това е само в училищата, които имат един и същи брой класове, т.е. предишния випуск от второкласници са били същия като бройка класове като новия втори клас. В "Бачо Киро" горния випуск бяха 5 паралелки, а новия - 6, та няма втори комплект учебници, т.е. положението е различно за всяко училище.
И преди да зададете въпроса - не може ли тези които имат излишък да дадат на тези, за които не достига си припомнете, че всяко училище може да избере само издателството по чийто учебници да работи.
Виж целия пост
# 8
Запис!
Виж целия пост
# 9
  bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря на Моник за прекрасната коледна тема!   bouquet
На мен вече ми е празнично и нямам търпение да запалят коледната украса и да направят коледния базар и къщичките. Някой има ли информация кога ще е това?
Виж целия пост
# 11
MONIQUE изказвам ти искрени съболезнования за изгубената рожба,сигурно е адска и непреодолима мъката,но не смятам,че е редно да слагаш историята си винаги редом до името на д-р Паньова.Навярно всеки лекар има изгубен живот в кариерата си,а и доколкото изчетох историята Паньова няма особена вина за случилото се.Наистина има един момент в който бебето трябва да излезе по един или друг начин.Аз съм родила 2 прекрасни деца при Паньова,и съм адски доволна от нейното отношение и внимание.
Виж целия пост
# 12
Накой знае ли фитнеса в Мола дали работи все още? Thinking
Виж целия пост
# 13
На мен вече ми е празнично и нямам търпение да запалят коледната украса и да направят коледния базар и къщичките. Някой има ли информация кога ще е това?
6 декември, парк Марно Поле - източник http://www.borbabg.com/?action=news&news=22442
Виж целия пост
# 14
Накой знае ли фитнеса в Мола дали работи все още? Thinking

Фитнесът в мола не работи  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия