Ще има ли черен петък в България тази година?

  • 74 727
  • 199
Здравейте,понеже още никъде не съм чула реклама,някой дали знае тази година ще има ли черен петък.Би трябвало да се пада  на 23-ти или 30 -ти.По скоро ме интересува магазини Хиполенд,които миналата година направиха разпродажба на играчките с 25% и 50%,и така излизаше по изгодно пазаруването на коледни подаръци за децата.
Виж целия пост
# 1
Ако има Черен петък в България, това ще е доста странно. Все пак този ден е в някаква степен обвързан с Деня на благодарността, пък това си е празник, характерен само за Щатите... Нима българите не могат да си намерят друг ден в календара и да го обявят за начало на коледния пазарен сезон, та трябва Черен петък да правят?

Да не говорим, че Черният петък, както повечето национални празници в Щатите, е с плаваща дата (всеки четвърти петък през ноември). Това е крайно непривично за българите, чиито официални празници са винаги на конкретна дата.
Виж целия пост
# 2
Това е крайно непривично за българите, чиито официални празници са винаги на конкретна дата.

Не всички празници са фиксирани - Великден, например. Wink
Виж целия пост
# 3
Това е крайно непривично за българите, чиито официални празници са винаги на конкретна дата.

Не всички празници са фиксирани - Великден, например. Wink
Приемам! Но колко са официалните празници в БГ, които са с променлива дата? В САЩ повечето са.
Виж целия пост
# 4
Не знам да имало до сега в БГ 'черен петък', та какво остава за 'тази година'. Хиполенд, доколкото знам, го правят във връзка с РД-то си. Някой в темата за коледните подаръци беше писал, че тяхното намаление ще е в петък (23.11)
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти Гита,ще трябва да поразпитам по подробно за 23-ти.Да Хиполенд миналата година направиха черен петък с такова намаление,поне във Варна беше така и беше лудница,но успяхме да понакупим доста играчки и подаръци.Може би и сега ще има.
Виж целия пост
# 6
Я споделете дали и в Бургас в някои магазини ще има "Черен Петък" ?!?
Виж целия пост
# 7
...Хиполенд, доколкото знам, го правят във връзка с РД-то си. Някой в темата за коледните подаръци беше писал, че тяхното намаление ще е в петък (23.11)[/b]

Да, ще има и тази година - 25%  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
ама това е луд , а не черен петък. за протокола де  Joy
Виж целия пост
# 9
Да ,Луд петък е, на 23 ноември/т.е. утре/, този петък, всичко в Хиполенд ще е -25%, но аз няма да се възползвам, ще купувам коледните подаръци другия месец.Дано да им се вдигна малко оборота, понеже обикновено никакъв го няма.Колкото пъти мина от там има 2-3 човека на кръст.Лудницата там ще е преди празниците, както беше миналата година.
Виж целия пост
# 10
някой знае ли, защо носи името "черен петък" newsm78
Виж целия пост
# 11
някой знае ли, защо носи името "черен петък" newsm78
http://en.wikipedia.org/wiki/Black_Friday_(shopping)
Виж целия пост
# 12
Благодаря  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ами сигурно, заради голямата блъсканица по време на тези намаления, сигурно сте гледали какво става по време на новогодишните и коледни намаления..хората са блъскат, ръгат
Виж целия пост
# 14
ама това е луд , а не черен петък. за протокола де  Joy

Отговорих не на авторката, а на Гита Ог - за намаленията по случай рождения ден на магазина, мислех, че като сложа конкретния цитат ще е ясно, но явно не е  Wink
Виж целия пост
# 15
Има, има - миналата година Техномаркет имаха такъв и цените бяха супер....сега се ослушвам пак Peace Praynig
Виж целия пост
# 16
Благодаря момичета за отговорите.Имаше днес такова намаление в Хиполенд.Наистина беше лудница,доста хора и не само играчки купуваха но и бъдещи мами,взимаха колички,кошари ,столчета и други работи.И ние се възползвахме,цял чувал с играчки накупих,вече съм готова за всички деца с подаръците им,така че ми отпадна голямото обикаляне и чудене,пък и поспестих някой лев  Simple Smile,които да използвам за себе си.
Виж целия пост
# 17
Благодаря за интересната тема никога не е зле да се знаят намаленията и да се следят  Laughing За черен петък в България не знам, по скоро черния петък при нас е в обратна насока черен за потребителя и бял за търговеца  Mr. Green всичко в България се покачва покрай Коледа и въобще покрай всеки празник дори и горивата се покачват така, че да не можеш да си позволиш да пътуваш насам натам да си видиш роднините, в Щатите напълно обратното поощряват харченето на пари като прилагат политика с намаления абсолютно на всичко  Joy Искрено се надявам и ние в България да почнем да следваме тази политика ще е добре за клиента и за търговеца  Peace
Виж целия пост
# 18
Аз се "възползвах" от този черен, луд петък и не стига, че се редих на километрична опашка, вкъщи с неудоволствие установих, че под цените на играчките има други, по-ниски цени.. Много некоректно от тяхна страна. Примерно рекламираната кукла Уинкс с допълнителни кичури и цветни балсами за коса бяха обявени на цена от 49,90 лева, а отдолу цената беше 41,90. Погледнах от вкъщи в онлайн магазина им - цена 41,90 лева.. Тогава защо да ходим и да се блъскаме като животни, а те ни правят точно на такива с това некоректно поведение. Даже не бяха си направили труда да премахнат старата, по-ниска цена. Повече няма да се подлъгвам по тези уж -25, -30%.. Всичко е нагласена работа, особено за по-оборотните, рекламирани играчки.
Виж целия пост
# 19
СКО, това при 1 продукт само или при всички  Rolling Eyes може да е грешка, ако е само при един.

И ние купихме няколко играчки. Цените в сайта и тези там бяха 1:1, възползвахме се от намалението.
Виж целия пост
# 20
При Уинкс и при ето това Лего имаше по две цени: Цена върху която направиха отстъпката - 49,90, а отдолу етикет за 44,90 лева. Другите неща, които взех бяха по-евтини и там нямаше по два етикета.
Виж целия пост
# 21
СКО трябва да пуснеш жалба на агенцията за Защита на потребителите. Не е редно да си мълчим. Искрено съжалявам.
Виж целия пост
# 22
Аз се "възползвах" от този черен, луд петък и не стига, че се редих на километрична опашка, вкъщи с неудоволствие установих, че под цените на играчките има други, по-ниски цени.. Много некоректно от тяхна страна. Примерно рекламираната кукла Уинкс с допълнителни кичури и цветни балсами за коса бяха обявени на цена от 49,90 лева, а отдолу цената беше 41,90. Погледнах от вкъщи в онлайн магазина им - цена 41,90 лева.. Тогава защо да ходим и да се блъскаме като животни, а те ни правят точно на такива с това некоректно поведение. Даже не бяха си направили труда да премахнат старата, по-ниска цена. Повече няма да се подлъгвам по тези уж -25, -30%.. Всичко е нагласена работа, особено за по-оборотните, рекламирани играчки.

 а тук е 39,90
http://get7.eu/product_info.php?cPath=80_99&products_id=1479 … 711dcabb6a0f2de0c




Виж целия пост
# 23
http://www.technomarket.bg/products/promo
от днес до неделя е намалението
Виж целия пост
# 24
Супер!
И в "Карфур" има голямо намаление /май е 50%/, но само в събота и неделя на черната техника, модели до 2013 - това чух по ТV, нищо не намирам в нет-а.
Виж целия пост
# 25
По ТВ само за Техномаркет видях. Днес се възползвах за нов сешуар - от 70лв беше намален на 34.50лв, утре пак ще отскочим, дано е останало нещо.
Виж целия пост
# 26
По ТВ само за Техномаркет видях. Днес се възползвах за нов сешуар - от 70лв беше намален на 34.50лв, утре пак ще отскочим, дано е останало нещо.
Ходихме там, но имаше много хора, а консултантите бяха все заети и прескочихме до друга голяма верига, в която уж намалението беше само 11%, а се оказа че цената се получава по-ниска от на ТМ, та се обзаведохме без време с някои страшно нужни ни техники  Wink.
Виж целия пост
# 27
Черен петък в Grand Mall

На 22 Ноември 2013г. - Хиполенд ще има  25% отстъпка на всички стоки..  Peace
Виж целия пост
# 28
Дали тази година ще има пак в Техномаркет?
Виж целия пост
# 29
Дали тази година ще има пак в Техномаркет?

Пролетта имаше при тях .... тази година.
Виж целия пост
# 30
Здравейте,
някои знае ли кога горе долу беше голямата разпродажба в техномаркет с отстъпки, през пролетта на миналата година мисля си че беше през април но не съм сигурна  newsm78.
Виж целия пост
# 31
e, то като е имало една година не значи, че ще има всяка година Wink
Виж целия пост
# 32
e, то като е имало една година не значи, че ще има всяка година Wink

 Mr. Green
Между другото Техномаркет прави тази промоция вече втора или трета година винаги около Великден, само за 1 уикенд, даже ако не беше и за един ден, та за това се надявах и аз.   Wink
Виж целия пост
# 33
е, ще се чуе ако има Simple Smile дано има де, колкото повече промоции, по-добре Simple Smile
Виж целия пост
# 34
промоцията на техномаркет миналата година беше от 12.04. до 14.04.2013 и се казваше треска за техника. дано тази година пак да я има  Simple Smile
Виж целия пост
# 35
Последните 3 години я има тази промоция и е все около 12-13 април Wink
Виж целия пост
# 36
На 12ти и 13ти април ще са намаленията в Техномаркет. За 11ти не съм сигурна.
Виж целия пост
# 37
На 12ти и 13ти април ще са намаленията в Техномаркет. За 11ти не съм сигурна.
Това сигурно ли е?
Виж целия пост
# 38
от 11 до 13.04.2014
брачедката дето работи там ми потвърди
 Joy    Joy
Виж целия пост
# 39
И аз го знам от служител.
Виж целия пост
# 40
И аз го знам от служител.
Странно...защото все още никъде не е обявено и няма реклами,а посочените по-горе дати наближават.Предишните години имаше доста сериозна реклама и огромни билбордове навсякъде.
Виж целия пост
# 41
Аз също не намерих никъде информация, че от утре ще има намаления в Техномаркет. Ако някой види, че е обявено някъде офицялно да сподели.
Виж целия пост
# 42
Да, поне в сайта си да го бяха обявили Техномаркет.  Thinking
Виж целия пост
# 43
Не са го обявили, обаче сигурно ще има, защото емаг усилено си рекламират намалението за тези 3 дни...
Виж целия пост
# 44
 Wink Wink Wink Wink Winkще има сигурно е
Виж целия пост
# 45
И в Зора също. Излиза им на сайта
Виж целия пост
# 46
Аз в крайна сметка реших да звънна на националния телефон за клиенти на Техномаркет и един господин троснато ми отговори, че щом няма обявено значи такова намаление няма. Казах, че така се говори от техни служители, а той отговори, че нищо такова незнаел. Е на кой да вярваме сега.
Виж целия пост
# 47
Току-що се опитах да разгледам неща в Техномаркет - излезе надпис -Над 5000 предложения на невероятни цени от 11 до 13. 04.  Сайта ще функционира нормално на 14. 04.
Виж целия пост
# 48
http://www.technomarket.bg/sites/bf/bf.html
Виж целия пост
# 49
Здравейте мами,

туко що отворих сайта им и ще имат черен петък от 11- 13 април.



Виж целия пост
# 50
Вече има и ТВ реклама!
Виж целия пост
# 51
Прегледах още снощи рекламната листовка в сайта им. Нищо интересно. Пълна подигравка  Stop
Виж целия пост
# 52
и другите подобни магазини сложили същите черни надписи, всичките цени обаче са си същите  ooooh!
Виж целия пост
# 53
В магазините някой ходи ли? Имам мерак за хлебопекарна, не знам дали да се разкарвам.

В Технополис - 10 % на всичко, компютърна техника - 5 %.
Виж целия пост
# 54
Техномаркет, осшен в Сити Център София - къде другаде има (около центъра)?
Виж целия пост
# 55
Момичета сутринта бях в Техномаркет Бургас, влязох с първите 20-30 човека. Аз, майка ми и една жена тръгнахме към хлебопекарните и трите си купихме по една от тази в брошурата за 149лвл. и модела се изчерпа. Доволна съм че имам хлебопекарна, но не съм доволна че са по няколко бройки от артикул. Излязох от там към 11 и нещо и на изхода се заприказвах с една жена която е искала да си купи каквато и да е хлебопекарна и са останали само мострите. Телевизорите също бяха доста намалени, много ме е яд че преди седмица си купихме а сега е със  100лв. по-евтин. Имаше също много работи, но пак по няколко бройки. От целия този панаир излязох с хлебопекарна от 220 намалена на 150, ютия от 120 намалена на 60 (взех последната) и сушоар от 80 намален на 60  Peace
 Ако мислите да ходите за нещо тръгвайте веднага че едва ли ше остане нещо до утре.  Hug
Виж целия пост
# 56
Техномаркет, осшен в Сити Център София - къде другаде има (около центъра)?

MALL OF SOFIA
Виж целия пост
# 57
Знаех си, че ще го направят практика и това е супер! Нека има повече такива промоции Laughing
Дори и в Технополис свалиха цените през уикенда Mr. Green. Въпреки, че големите намаления бяха само на подбрани марки, пак можеше да се намерят изгодни отстъпки и на останалите предлагани марки. Щеше да е хубаво да е така и около Коледа защото тогава се купуват подаръци, но уви  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 58
Добре беше, аз разбрах за промоцията още предната седмица и само изчаквах. Купих си ТВ от 550 на 430. Намаление наистина имаше, защото следях цените във всички големи вериги.
А Технополис бяха жалки с тия 10% Grinning

А родителите ми си купиха ТВ миналата година намален на 1100 от 1600.

Явно всяка година ще има такава промоция, миналата датите бяха пак около средата на април.
Виж целия пост
# 59
треска за техника но само онлайн за таблети,лаптопи,телефони в Техномаркет от 22,04-29,04
Виж целия пост
# 60
ОНЛАЙН ЗА ТАБЛЕТИ,СМАРТФОНИ И ЛАПТОПИ ТРЕСКА ЗА ТЕХНИКА ДО 29АПРИЛ В ТЕХНОМАРКЕТ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 61
Разпродажба на мостри Grinning  Не се прецаквайте да купувате такъв тип техника онлайн.
Не е проблем да се вземе пералня/печка/хладилник мостра, но за телефон или таблет би било голяма грешка.
Виж целия пост
# 62
Хайде да побутна темата и за тази година! Ще има ли Черен петък 2014 или някаква по сериозна разпродажба в Техномаркет до Коледа?
Виж целия пост
# 63
И аз тома питам
Нали е на 28-ми
Виж целия пост
# 64
Чух, че ще е на 21 ноември.
Виж целия пост
# 65
В кои магазини - в е-маг или Техномаркет?
Виж целия пост
# 66
на една приятелка и казали ,че този петък в джъмбо ще има голяма разпродажба,понеже било черен петък Simple Smile
Виж целия пост
# 67
това за всички магазини Jumbo ли се отнася
Виж целия пост
# 68
А изобщо видяхте ли някъде официални съобщения за черен петък? Говори се и за Хиполенд, сега за Джъмбо, за......нещо сигурно?
Виж целия пост
# 69
отнася се за тези във Варна,това са го казали служители които работят там Simple Smileпредполагам и за другите градове ще важи
Виж целия пост
# 70
за Хиполенд-със сигурност ще има 25% на всичко
Но мен ме касасе техниката и си търся инфо за емаг
Виж целия пост
# 71
Този петък ли ще е в хиполенд и джъмбо?
Виж целия пост
# 72
Записвам се да следя Simple Smile
Виж целия пост
# 73
черен петък ще има и в гранд мол варна,в сайта им е качено Simple Smile
Виж целия пост
# 74
Този петък ли ще е в хиполенд и джъмбо?

Да, на 21-ви за всички стоки.
Виж целия пост
# 75
Бях писала до сайта на Хиполенд,ето това е отговора от днес:
Здравейте,
Със сигурност ще имаме и тази година "Black Friday", но за съжаление все още
нямаме информация за точната дата и за условията.
Следете сайта ни- със сигурност ще го обявим като новина.
Виж целия пост
# 76
Моя приятелка работи в Хиполенд и ми каза, че ще е на 21 ноември. Първо ми беше казала 28-ми, преди седмици, но миналата ми каза, че ще е на 21. Странно е управителите на магазините да твърдят едно, а после друго.
Виж целия пост
# 77
Черен петък ще има на 21.11. в Хиполенд и в доста магазини в Гранд Мол Варна. Peace
Виж целия пост
# 78
Има го вече събитието на сайта на хиполенд за този петък.  За джъмбо?
Виж целия пост
# 79
Видях билборд с инфо за черен петък в Парадайс. Пишеше -70%, каквото и да значи това за мол.
Виж целия пост
# 80
на една приятелка и казали ,че този петък в джъмбо ще има голяма разпродажба,понеже било черен петък Simple Smile
Това за утре за Джъмбо сигурно ли е?
Виж целия пост
# 81
Някой да е ходил до Джъмбо да даде инфо.
Виж целия пост
# 82
Някой успя ли да купи нещо от сайта на Хипо, на мен ми излиза само разгледай, но не и поръчай, иначе намалението е реално, аз си бях набелязала някой неща още преди 2 седмици и цените са наистина 25% надолу.

Вече всичко е наред!
Виж целия пост
# 83
Току що успях да поръчам. На няколко пъти ме изхвърли сайта, но успях. Отметнах 2 неща от писмото за Дядо Коледа, че и спестих над 20лв.
Виж целия пост
# 84
И аз направих поръчка през сайта от Хипо. Изхвърля ме няколко пъти и доста време ми отне, но аз се бях въоръжила с търпение.
Виж целия пост
# 85
За Хиполенд е сигурно ,че е днес......и аз чакам някой да сподели за Джъмбо  newsm78
Виж целия пост
# 86
Аз пък за Коледа трябва да купувам таблет, та търся информация за Технополис, Техномаркет и т.н. дали ще имат ден с намаления. Емаг мисля, че имаха миналата година, но не съм убедена. Комсед днес нямат ли 30% отстъпка?
Виж целия пост
# 87
Дочух, че магазини ЗОРА също ще се включат в предпразничната треска, май ще им е за пръв път...

 Rolling Eyes Praynig
Виж целия пост
# 88
има ли репортер от Парадайза да каже дали си заслужава да харча бензин до там Mr. Green
Виж целия пост
# 89
В Техномаркет или Технополис, все ги бъркам (Мол парадайс) няма НИЩО! Служителите се криеха като мишоци и никой нищо не знаеше. На същия и на горния етаж също не видях никакви обявления за намаления. Може и да пуснат нещо по някое време на деня, за да се покажат после по телевизията, ама от "любим" тоя мол ми е вече съвсем АУТ.  То нямаше и хора вътре, явно си ги знаят магариите им.
Виж целия пост
# 90
 Shocked Няма намаления? Толкова много магазини са обявили в сайта си. Мен ме интересуваше дали на всичко в упоменатите магазини има намаление или само на два продукта са сложили, колкото да се отчетат...
Виж целия пост
# 91
В магазин Хиполенд-Плевен - кошмар ooooh!
Виж целия пост
# 92
ама вие сте луди, този петък не е черен петък, мишките - бързат с промоцията, че да изпреварят "големите"

другия петък е черният петък
Виж целия пост
# 93
Няма ли някъде накуп да се обяви къде ще има , мен телевизор ми трябва.
Виж целия пост
# 94
Официалната дата е 28 за подобно мероприятие, идва от САЩ

иначе всеки петък някой  може да си почернява петъка

другата седмица е, не бързайте толкова
Виж целия пост
# 95
Тук е БГ, не САЩ и не е практика да има истински Черен Петък. Аз съм ОК с намалението на Хиполенд, но поръчвам през сайта, няма сила да ме накара да ида във физически техен магазин днес.
Виж целия пост
# 96
Ами да де, това и написах по-горе, има слух, че търговска верига ЗОРА ще има черен петък, валиден онлайн и в магазините им, те не са от веригите които лъжат, туко виж сме проимали първият истински черен петък Simple Smile

ама това е за 28ми
Виж целия пост
# 97
Е, да, зависи кой какво търси. В Зора няма как да отметна поръчки към Дядо Коледа  Crazy
Виж целия пост
# 98
Вижте на каква статия попаднах вчера, така че не се надявайте на "Черен петък" Peace. Дано не е вярно!
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4435962
Виж целия пост
# 99
Аз не бързам, предполагам, че може би следващият петък ще е черният и затова сега се записвам в темата. Предположих, че седмица по-рано е нормално да има информация за веригите/магазините, които са решили да се включат.

Допълвам се относно статията. Аз не търся от този тип "намаления", за които се пише в нея. Ако ще вдигнат цените предния ден и да ги намалят в петък - не, мерси. Така че хич няма и да оплаквам липсата на тези търговци в този ден. Чакам си реални отстъпки, иначе ще си чакам традиционните коледни намаления в търговските вериги, които предлагат техника.
Виж целия пост
# 100
Именно, кой им е виновен че ги санкционират, това си е измама  Tired и съвсем правилно са ги санкционирали, ако въобще е имало някаква санкция де, в което се съмнявам
Виж целия пост
# 101
Очаква ли се и техника да има на -50-70%
Виж целия пост
# 102
Не е много по темата, но не видях да има тема за Комсед..та, днес купихме за подарък една играчка Плеймобил, но се указа, че детето я има. Аз не пазя бележката, но може ли утре да отида и да я сменя с нещо друго, без бележка?
Виж целия пост
# 103
тц
как ще докажеш ,че играчката е купена от техния магазин ?
Виж целия пост
# 104
тц
как ще докажеш ,че играчката е купена от техния магазин ?

Cry  а, де..платено е с карта, ама за 20 лв да вадя банково извлечение
Виж целия пост
# 105
там пише сумата , но за какво се отнася тази сума само ти си знаеш  Laughing
сещаш се ,че може да си купила 20 неща за по 1 лв всяко. общата сума пак ти е 20 лв.
Виж целия пост
# 106
 Crossing Arms Не ми харесва такъв отговор, но си прав.
Виж целия пост
# 107
Рекламация се приема само срещу касов бон. Могат да ти сменят играчката на добра воля, но не са длъжни.
Виж целия пост
# 108
Бях купила бански за бебе размер 0-3м но беше малък от Джъмбо
Дрехата беше с етикета и закачалката,но отказаха да го сменят за по-голям без касов бон
Там клиента е 0,но това е др.тема
Там имаше ли намаление в петък
Аз чакам техника да намалят,скоро имаше в емаг crazy days и бях харесала един монитор,който така и не поръчах,та сега си дебна пак :ч
Виж целия пост
# 109
Дали ще има още едно намаление в Хипото  newsm78
Виж целия пост
# 110
Ами то мина този петък -25%... колко още намаления да има.
Виж целия пост
# 111
Ами имам спомени , че миналата година и Комсед и Хипото имаха декември , затова питам, нещо много рано ги пуснаха сега, и се надявам на още едно  Mr. Green, че ми трябва нещо от Хипото.
Виж целия пост
# 112
следи го и като му падне цената го взимай  Joy  защо ти трябва да е в черен петък ? ако искат да го продадат ще си намерят повод за намаление за всеки ден.
Виж целия пост
# 113
В Хиполенд поне от няколко години е все през ноември намалението от -25%
Виж целия пост
# 114
Добре, вече е сигурно ЗОРА ще се включи в черен петък на 28 и 29ти. ето на какво попаднах в мрежата, предполагам .... няма да има само Moulinex Simple Smile

Виж целия пост
# 115
търся техника и на въпроса ми дали ще има ЧП в Технополис, отговорът беше:

Цитат
когато има официална информация по темата, тя ще бъде разпространена по съответните канали

при такъв отговор, дори и да имат нямаление, няма да си купя от тях  Crossing Arms
възможно ли е намалението да е толкова тайно и специално, че да не могат да кажат 3 дни по-рано дали ще го има или не?
Виж целия пост
# 116
И аз чакам за техника и ровя за черен петък, но само на емаг видях реклама в метрото.
Виж целия пост
# 117
на емаг дори и в момента е постен асортимента + миналата година май скриха доста неща на самия петък
Виж целия пост
# 118
В емаг българският черен петък е след румънският и общо взето при нас се продава това, което е останало след разпродажбата в Румъния, то за това има и много малко бройки от дадените продукти... ако въобще нещо е останало.
Виж целия пост
# 119
Миналата година, бях харесала един винтоверт за ММ. Седмица преди черния петък му вдигнаха цената с 15 - 20 лева, на черния петък беше намален с 15 лева, а седмица по-късно го взех с по-ниска цена отколкото на черния петък, каквато беше цената преди да я завишат изкуствено. Проверявайте цената на даден продукт преди да го купите, за да не се окаже, че сте си взели нещо на редовна цена.

Иначе днес четох, че в сайта им в Румъния е дал грешка в някаква секция за продукти с нарушена опаковка(у нас няма такава) и е закупена техника на цени от 50 стот. до 2-3 лева. Например телевизор за 1880 лева за 1.80лева, те са решили за да не си развалят имиджа, въпреки грешката, да доставят покупките на клиентите, въпреки грешката. Загубата им е около 500 000 лева.
Виж целия пост
# 120
Уау...е значи ще си избият от нас  Tired
Виж целия пост
# 121
То подобна грешка имаше и тук, не толкова фрапантна де, джаджи, които иначе струват по 60-70 лева бяха пуснати по 2 лева, тия които си ги поръчаха обаче така и не ги получиха...
Виж целия пост
# 122
Мъж ми преди 2 г. си взе от Скандал едни кецове на Дизел за 200 кинта. Около Коледа когато имаха намаления влезнахме да си взе още едни , защото каза, че са му супер удобни и познайте какво  Mr. Green Цената беше 260лв. с намалението 200лв.  #Cussing out
На въпроса ми дали реално са намалени и подигравт ли се с клиенти те си мигаха на парцали , като им казах, че няколко месеца преди "намалението" им сме ги взели на 200лв.
Виж целия пост
# 123
И Зора ще се включат Peace
Виж целия пост
# 124
Знаете ли в ЕМАГ от колко часа започва намалението в черния петък. newsm78
Виж целия пост
# 125
Рано сутринта ще бъде, 6 най-късно 7. През нощта или късно вечерта преди черният петък ще изпратят каталога на тези, които са се абонирали.
Виж целия пост
# 126
Vinse Vinse /благодаря ти
Виж целия пост
# 127
emag се включват само в петък  http://www.emag.bg/narachnik-za-otseliavane-black-friday-2014

ЗОРА ще го правят петък, събота и неделя http://zora.bg/blackfriday/

Сутринта чух по радиото, че мол Парадаиз ще правят втори ПЕТЪК... миналият и този
Виж целия пост
# 128
В сайта на Зора пише, че ще се обяват и там намалените стоки.
Този на бул.България голям ли е?
Виж целия пост
# 129
Eто какво намерих като информация за Черния петък и къде ще има намаления.
Миналата седмица от Фешън дейс направо се разорих  #Crazy Сега мисля да наблегна на техниката

http://skandal.bg/bg/cherniyat-petak-s-do-80-namaleniya/
Виж целия пост
# 130
Напомням, че пуснето на афилиейтни линкове води до бан.

Линкът към New Yorker е http://newyorker.eu/black-friday/ и всеки линк, който има цифрички след наклонената черта е линк, който води до джоба на пускащия линка.
Виж целия пост
# 131
Да се включа и аз за черния петък. Може и да е споменавано преди, но аз да кажа. В емаг вдигат цените няколко дни преди този прословут черен петък и така после на черния петък намаление реално дали има не знам ще видим.
Но може да направите следното- утре когато си харесате стока сложете преди линка cache: и по този начин ще видите реалната цена отпреди няколко дни. Ето примери с произволно избрани телефони-

http://www.emag.bg/mobilen-telefon-htc-desire-816-4g-8gb-bjal-de … ite/pd/DZD0ZBBBM/

cache:www.emag.bg/mobilen-telefon-htc-desire-816-4g-8gb-bjal-desire-816-white/pd/DZD0ZBBBM/&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&gws_rd=cr&ei=SY53VPKaNcG7ygPQwYKAAg


http://www.emag.bg/mobilen-telefon-htc-one-32gb-sin-htc-one-32gb … lue/pd/D92CVBBBM/

http://webcache.googleusercontent.com/search?client=opera&q= … PrVDIWBywOt0IGABg


http://www.emag.bg/mobilen-telefon-htc-one-mini-2-m8-mini-4g-16- … old/pd/D84TZBBBM/

http://webcache.googleusercontent.com/search?client=opera&q= … LvKJKeeywOqh4KACg




Виж целия пост
# 132
Mimka871 доста полезно ще е това, което си написала. Преди малко говорих с приятелка, която ми каза, че сайтовете на Техномаркет и Технополис са временно недостъпни. Предполага, че правят нещо свързано с Черния петък Wink

На това попаднах аз https://plus.google.com/+technomarket/posts Хм, значи намалението вече е в сила, а сайта не работии...
Виж целия пост
# 133
Мдам в момента и на Технополис и на Техномаркет сайтовете са аут.

Намаленията са започнали в 22:00 тази вечер но... Поради големия интерес има проблеми с отварянето на страницата. Ех значи, не се научиха да си поддържат добре сайтовете. НО важното е че ще участват.

 Peace
Виж целия пост
# 134
Да се похваля, че рано сутринта успях да взема от Емаг таблет за детето за Коледа, намалението е 80 лв. и е реално - от 249 лв. на 169 лв.
И да се оплача - майка ми си прави нова кухня и исках да ѝ направя поръчка за съдомиялна, плот, фурна и хладилник, че тя не може да се оправи, но нямат почти нищо в категорията за вграждане. На Зора сайта не зарежда, ще си изхабя нервите и от офиса явно.
Виж целия пост
# 135
И Технополис и Техномаркет имат - едните 10% на всичко, другите - на подбрани артикули. В Емаг - същата работа - някои категории въобще ги няма.
Виж целия пост
# 136
Емага имаше добре намалени неща, на хора които се нуждаеха от тях, за нещастие промоциите обхващаха твърде малко продукти. Наистина го имаше момента, че някои продукти поскъпнаха ден преди петъка, за да може после да има се сложи надпис "60% намаление", но дори и при такива цигански номера румънците биха нашите таргаши (които даваха по 10-20% намаление) на собственият им терен. Примерно Галакси ноте 3 за 750 лева, ипад за 470, разни видео карти които по принцип вървят по 800+ се продаваха по 550 лева.
Виж целия пост
# 137
От Е Маг Взех страхотни конструктори Лего и Енгри Бърдс комплект делукс за  таблет от 60 лв за 14 лв Grinning Това обаче, около 8.30 h. Определено ще доставя огромна радост на племенника си. Сайтът на румънците "удържа фронта" (ако мога така да се изразя), за разлика от нашите. Този на Техномаркет още не работи Simple Smile
Виж целия пост
# 138
След около 40 мин. усилия уж поръчах от Техномаркет таблет и телефон. Статусът е $запитване$. Дано да ми отговорят, че са налични.
Виж целия пост
# 139
Понеже на мен сайтовете  на Техномаркет, а и на Технополис не ми се отварят още, да питам - намаленията там важат ли за покупка на място от магазините или само онлайн. Другият ми въпрос е само за днес ли са иили и за утре и вдруги ден.
Виж целия пост
# 140
в сайта на технополис не може да влезнеш, защото днес е закрит - промоциите важат само за покупка в магазина. Промоциите в техномаркет важат и при онлайн покупка, но сайта им зарежда безобразно бавно
Виж целия пост
# 141
След около 40 мин. усилия уж поръчах от Техномаркет таблет и телефон. Статусът е $запитване$. Дано да ми отговорят, че са налични.
Миналата година беше по същият начин,ужасно бавно се зареждаше сайта,в крайна сметка с много усилия успях да поръчам един фотоапарат,който беше със статус запитване,нито получих фотоапарат нито някой ми се обади,а при опит аз да се свържа с тях никакъв шан,дано при теб не се повтори същото.
Виж целия пост
# 142
Освен да взема да им се обадя. Crossing Arms
Виж целия пост
# 143
С хиляда мъки поръчах от Зора хладилник, съдомиялна и фурна на майка ми. Пратили са ми на мейла, че поръчката е приета и чакам техен служител да ми звънне за уточнение на дата на доставка. Спестих й едни 300 лв. Simple Smile Дано всичко е ок.
За съжаление, не намерих добри оферти за котлони и абсорбатор никъде, но тях ще ги купува на място. 
Едит: Обадиха ми се, много бързо реагират, супер. Предложиха дори доставка утре, но се уговорихме във вторник следобяд да ги получа. Сега да видим Емаг кога ще ми пратят таблета за детето. Стискайте палци да не ми се размине поръчката, че към момента от тях ни вест, ни кост, а поръчката я направих сутринта в 7:30.
Виж целия пост
# 144
В м-ни Зора има 20% намаление на неща, които не са включени в промоции. Отстъпките не са калкулирани предварително, а на касата ти приспадат сумата. Ние взехме прахосмукачка с около 40лв намаление.
Виж целия пост
# 145
От Техномаркет поръчах преса за коса и сокоизстисквачка. Отстъпката им е повече от 10%, за пресата например беше 20%. Предварително проверих цената й в сайта на Ремингрън, така че намалението си заслужава Peace
Виж целия пост
# 146
Аз също съм доволна от покупките си. От сайта на Техномаркет си поръчах прахосмукачка с 47% намаление, че моята сдаде багажа преди около месец и имах нужда. А от сайта на slowcooker си поръчах Crock Pot с 60% намаление. Макар, че Емаг продават продуктите на slowcooker днес не намалиха нито един техен продукт, а аз си направих вчера регистрация само и само да не изтърва някоя тяхна оферта  #2gunfire.
Виж целия пост
# 147
Има ли вече получени поръчки от Е Маг? Моята все още стои на статус регистрирана  Thinking
Виж целия пост
# 148
И на моята поръчка от ЕМаг пише статус: регистрирана поръчка. Чудя се дали изобщо ще пратят нещо, имам четири поръчани артикула от там.
Виж целия пост
# 149
Една приятелка днес е получила поръчания фотоапарат. От Нова Загора е.
Виж целия пост
# 150
Поръчка на моя позната също е дошла, но тя  е поръчала Лего в петък следобед,  моделът и в момента е намален. Тоест не от тези "шок цена".  Наистина и аз вече се  съмнявам ... Може и да излъжат, че артикула е изчерпан. Само не ми е ясно как като поръчах в 8 .00, а надписа изчерпано се появи в 9 и нещо  ooooh!
Виж целия пост
# 151
Същата работа и при мен. Пробвах да звънна на кол центъра им, но всичките им оператори били МНОГО заети и ме прати да си видя в акаунта статуса на поръчката. Както и да е, 7-дневният срок изтича в петък. Дано дотогава се появи куриер на Спиди с таблета на детето за Коледа. Ако не, ще търся коледни промоции по другите магазини.
Виж целия пост
# 152
Редактирам се. Явно статуса на поръчките в сайта се бави. Сестра ми е се свърала  с Е Маг от там любеЗно са обяснили, че поръчките са изпратени  и днес или утре ще бъдат получени.
Виж целия пост
# 153
Част от моята поръчка трябва да пристигне днес.Пэръчах си играчка кола и пилата на доктор шол,но пристига само играчката за което съм леко разочарована.
Виж целия пост
# 154
Днес има петъци Simple Smile

ЗОРА, разпродават целите си продуктови линии до 20% за 3 дни https://zora.bg/3dni/

Техномаркет - 11% само за днес http://www.technomarket.bg/

Технополис - 11% само за днес - без онлайн магазин https://technopolis.bg

успех на тези които работят до 17:30, жалко за по-късно работещите Simple Smile
Виж целия пост
# 155
Еее само аз ли пиша тук... а вие на готово  Thinking

добре де... до сега разглеждах сахтовете ... ЗОРА правят нещо като черен Великден Simple Smile

https://zora.bg/page/easter

ако засека другите ще пиша...
Виж целия пост
# 156
emag.bg и Техномаркет също
Виж целия пост
# 157
в ЗОРА има намаление до 50% на уреди за вграждане:

http://zora.bg/page/vgrajdane
Виж целия пост
# 158
за хиполенд имате ли инфо за тази година?
Виж целия пост
# 159
за хиполенд имате ли инфо за тази година?

В кои дни се правеше намалението през изминалите години?
Виж целия пост
# 160
не е лина 30-ти.11 newsm78
Виж целия пост
# 161
Няма спомен,все си мисля,че беше заедно с хелуин,но прегледах из нета и май е ноември
Виж целия пост
# 162
Последен или предпоследен петък на ноември беше.
Виж целия пост
# 163
Към 20.11 е било намалението в Хиполенд миналата година
Виж целия пост
# 164
за хиполенд имате ли инфо за тази година?

В кои дни се правеше намалението през изминалите години?
Темата е цели 10 страници, може да погледнете кога са били датите миналите години.

самият черен петък винаги е последния петък на месец ноември, тази година 27 се пада.
Виж целия пост
# 165
Последен или предпоследен петък на ноември беше.
Мерсаж
Виж целия пост
# 166
сега се обадих на тел 0291006  Хиполент на 20. 11. ми каза жената , че ще е
черният петък ...  аз ще ида в Благоевград най-близо ми е 😆 интересно ми е колко ще са намалени... имате ли опит ?
Виж целия пост
# 167
Миналата година беше 25%.
Виж целия пост
# 168
Миналата година беше 25%.
благодаря за отговора
Виж целия пост
# 169
Здравейте!

Някой знае ли със сигурност дали ще има черен петък при EMAG? Следил съм фейсбук страницата им, но отговарят на този тип въпроси "следете сайта ни за новости" итн, итн. Предни 2 години беше доста успешна кампанията, но тогава все още нямаха такава популярност, та за това ми се върти и мисълта, че е възможно да пропуснат тазгодишния черен петък.
Виж целия пост
# 170
Здравейте!

Някой знае ли със сигурност дали ще има черен петък при EMAG? Следил съм фейсбук страницата им, но отговарят на този тип въпроси "следете сайта ни за новости" итн, итн. Предни 2 години беше доста успешна кампанията, но тогава все още нямаха такава популярност, та за това ми се върти и мисълта, че е възможно да пропуснат тазгодишния черен петък.
Май четох някъде, че ще е другият петък.
Виж целия пост
# 171
Здравейте!

Някой знае ли със сигурност дали ще има черен петък при EMAG?

Сега гледах реклама - петък 27.11 . "Започваме рано сутринта " Laughing
Виж целия пост
# 172
А чували ли сте нещо за Техномаркет или Технополис, дали и те ще имат в петък?
Виж целия пост
# 173
И мен ме вълнува този въпрос. Миналата година в Технополис беше в последния петък на ноември. За тази година информация не намерих...
Виж целия пост
# 174
Хммм попроучих нещата и ето сигурните неща

Магазини ЗОРА - ще имат черен петък от 26ти-до 29ти Ноември
https://zora.bg/

Емаг - ще имат черен петък само на 27ми Ноември
http://www.emag.bg/

Техномаркет и Технополис - все още не се знае, най-вероятно ще имат. Не успях да се добера до инфо.
Виж целия пост
# 175
Ще имат и те, но дочух че там по-скоро ще е символичен -10 -15.
Виж целия пост
# 176
А някой от веригите магазини за дрехи обувки/дежурните в моловете/?
Виж целия пост
# 177
Като цяло се очертава този петък да е черен на доста места. Днес видях, че ще има и в Ринг мол и в Дъ мол. В ресенския също ще е този петък. Та обувки да искаш Simple Smile
Виж целия пост
# 178
А някой от веригите магазини за дрехи обувки/дежурните в моловете/?
Във всички молове ще има намаления.
Сердика:
http://serdikacenter.bg/event/77

The Mall обещават да качат списъка скоро:
http://www.themall.bg/events/black-friday-v-the-mall.html

Paradise:
http://paradise-center.com/bg/sale_campaign/black-friday-2015_i908
Виж целия пост
# 179
Здравейте, решихте ли от къде ще си пазарувате за Черният петък. Аз си търся лаптоп, но не мога да се ориентирам от къде мога да си взема на по- добра цена. Помагайте, моля!
Виж целия пост
# 180
Аз пък търся навигация за кола. За сега съм се спряла на една от Зора, но не можаха да ми отговорят дали обновяването на картите влиза в тази цена. Ако някъде другаде знаете за Garmin  на добри цени ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 181
Тази година псевдо петък, зора и технополис чакаха Техномаркет, той даде мижави 10% и накрая се съмнявам, че и Емаг ще пуснат нещо изгодно, след като конкуренция тази година няма
Виж целия пост
# 182
Школа Интелект, утре -30%  Peace
Виж целия пост
# 183
От Емаг бързо ли пристигат поръчките от черен петък? Даде ми срок за доставка 10 дена, което ми се струва много.
Виж целия пост
# 184
Миналата година почакат доста, може би даже повече от 10 дни.
Виж целия пост
# 185
От Емаг бързо ли пристигат поръчките от черен петък? Даде ми срок за доставка 10 дена, което ми се струва много.

И при мен бе така , но сега получих СМС , че пратката ще я доставят на 28.11 . Peace
Виж целия пост
# 186
Получих смс за доставка на поръчката от 29 до 1.12 да я очаквам.
Малко са безумни тези срокове, ама са супер бързи. Още чакам някакъв знак от Хиполенд за поръчките от миналата седмица.
Виж целия пост
# 187
Странно, аз моята от Хипо я получих още в понеделник, но я бях пуснала в четвъртък вечерта(бяха ми пратили код, като лоялен клиент, с който можех да ползвам отстъпката от черния петък в сряда и четвъртък). Хубавото при тях е, че винаги компенсират клиента, миналата година, на всички забавени над обявения за доставка срок, бяха изпратили талони за 25% отстъпка, които можеше да се използват през следващите 2-3 месеца.
Виж целия пост
# 188
Странно, аз моята от Хипо я получих още в понеделник, но я бях пуснала в четвъртък вечерта(бяха ми пратили код, като лоялен клиент, с който можех да ползвам отстъпката от черния петък в сряда и четвъртък). Хубавото при тях е, че винаги компенсират клиента, миналата година, на всички забавени над обявения за доставка срок, бяха изпратили талони за 25% отстъпка, които можеше да се използват през следващите 2-3 месеца.

Проверих си пощата, уж и двете поръчки са направени, в смисъл имам номера и т.н. Определено не са от стоките, които най-много се търсят като Лего например. Зор ми е до 10-ти да ги доставят, което е точно в срока им....
Виж целия пост
# 189
А пък аз си получих поръчка от Техномаркет направена четвъртък вечер, вчера в 10 ми я потвърдиха и тази сутрин дойде. Изненадаха ме много приятно.
Виж целия пост
# 190
Получих смс за доставка на поръчката от 29 до 1.12 да я очаквам.
Малко са безумни тези срокове, ама са супер бързи. Още чакам някакъв знак от Хиполенд за поръчките от миналата седмица.

При мен от Хиполенд ми даваше срок за доставка около 14 дена - това когато пусках поръчка от черния им петък. Изненадващо дойде във вторник Rolling Eyes
Виж целия пост
# 191
По Великден дали ще има черен петък? Трябва да си взема пералня, телевизор и прахосмукачка  Peace
Виж целия пост
# 192
По Великден дали ще има черен петък? Трябва да си взема пералня, телевизор и прахосмукачка  Peace
Още май е рано за да се обяви.
П.с. понеже и аз съм на вълна пералня, каква си избрала? newsm78
Виж целия пост
# 193
Знаете ли дали ще има пролетен Черен Петък по моловете тази година ? Предишни години имаше, ама сега нищо не се чува...
Виж целия пост
# 194
черният петък не е ли към края на есента, а не през пролетта?
Виж целия пост
# 195
По принцип да, но е имало и допълнителни по никое време... та се чудех дали някой не знае нещо.
Виж целия пост
# 196
Този месец на края чувам, че ще има черен петък. Избрала съм си няколко подаръка да си направя.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 197
Този месец на края чувам, че ще има черен петък. Избрала съм си няколко подаръка да си направя.  Rolling Eyes

В кои магазини?
Виж целия пост
# 198
Разхождам се набелязвам си дрехи и после проверявам  дали магазина/фирмата предлагат Онлайн паразуване. Става лесно и бързо. Simple Smile
Виж целия пост
# 199
Този месец на края чувам, че ще има черен петък. Избрала съм си няколко подаръка да си направя.  Rolling Eyes
Краят какво ще рече ? 23 или 30 ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия