Бебеправене тема 21 - Тук сме сговорна дружина и бебчета ще гушкаме догодина!!!

  • 15 703
  • 728
Тема 21 – За всички силно вярващи момичета с обща кауза!

EFP   EFP  EFP  

Зимата е вече в разгара си, а това е  най-подходящото време за любов. Затова нападайте мъжете и се отдайте на положителното мислене! Аз ви казвам и ОБЕЩАВАМ – догодина всички ще сме мами! Вярвам го искрено!


И отново няма да забравя да кажа:
ОБИЧАМ ВИ!

А за идващите празници пожелавам на всички по един такъв подарък:


А у дома след годинка, ето такава картинка:


 
Полезна информация

ПЪРВИ СТЪПКИ В БЕБЕПРАВЕНЕТО


ВАЖНО!ПРОЧЕТИ ПРЕДИ ДА ПОПИТАШ!

План за забременяване
Как да забременеем?  
Забременяване
Живот и смърт на сперматозоидитe
Фолиева киселина – защо е толкова важна?
Какво е фолиевата киселина и от къде можем да си я набавим
Oпределяне на овулацията
Овулацията /EN/
Кога да започнем с тестовете за овулация?
Овулационен календар
Базалната температура
Как да мерим и отбелязваме своята базална температура?
Първи признаци на бременност    
Бременност - Първи месец


НАШИТЕ ТЕМИ
Tема 20
Tема 19
Tема 18
Tема 17
Tема 16 Tема 15
Tема 14
Tема 13 Тема 12 Tема 11 Tема 10 Tема 9Tема 8 Tема 7 Tема 6 Tема 5 Tема 4 Тема 3 Tема 2 Tема 1


Момичета, по пътя към нашата цел няма място за отчаяние! Трябва сила, а ние имаме предостатъчно, за да се справим. Бях чела някъде и споменах няколко пъти, че Господ поставя пред изпитания силните, защото знае, че само те са способни да се справят с тях. А ние ще се справим, и то още този месец. Поставям срок – до Коледа всички отиваме в отчетните теми!


НАШИТЕ УСПЕЛИ МОМИЧЕТА

loritoOo  EFP
cheri_do  EFP
*Цветенце*  EFP
Beeps  EFP
merykey EFP
Rumi07  EFP
anaqna  EFP
tsangel  EFP
wildcat  EFP
ralsssss  EFP
Кофеин  EFP
Биби-джиби  EFP
Dudulina_82  EFP
Pluki  EFP
r0se  EFP
Аzaf EFP
Gali_666 EFP
karityyy EFP
beginner_mamma EFP
• АлЕкС • EFP
yara EFP
Mella EFP
Sunny9 EFP
p4eli4kata_86 EFP
BuBitoo EFP
KalinaiVivi EFP
cristalita EFP
rosalinda 86 EFP
Belle-Etoile EFP
cherry_dream   EFP
nanina_87_  EFP
for girls who ride  EFP
alex__n  EFP
Lily Trifonova EFP
bobkaa EFP
Black&White EFP
Tsvetunka EFP
Герито EFP
Illusion EFP
Cvety_U86 EFP
Blizna4e EFP
Zai4ence EFP
Rady17 EFP
Vivi** EFP
Роузии EFP

Следва продължение...



Мисълта този път е следната:
Хубавите неща се случват на тези, които умеят да чакат!
И помнете: “Щастието не е крайна гара, а начин на пътуване”  А ние определено ще пътуваме по правилния начин!

Виж целия пост
# 1
Цоп!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Пу за мен smile3533
Виж целия пост
# 3
хахааха еййй как ме изпревари Ева, дано и с положителните тестчета да е така, много много много по две чертички... няколко сме за 4-5 декември, така чеее да стискаме палци дружно
Виж целия пост
# 4
Запис, запис!!!
 Whaasup
Виж целия пост
# 5
Страхотна тема, Веси! Hug Heart Eyes

Miss M  
В този случай звучи наистина несериозно държанието му. Peace
Съншайн- оазадачи ме срока от 2 години за опит за бебе, което на мен се стори много.
Много ми се струва, ако човек е над 30 не и под тази възраст. Но може би всичко е относително и до човека и до времето за напасване с човека до теб.  Peace
Честито кола, не мога да видя картинката от този браузър за жалост.      bouquet

blue_angel Hug
Princessa SS Hug станах, но имах много работа за вършене и сготвих опс още не напълно. Но след 10 мин. всичко ще е готово. Peace
Bibo_86 Добър ден от мен.     bouquet
pival Приятен и успешен ден и на теб. Peace
Tonichka Може би се опитва да ти скъси цикъла, аз го пия по схема за сега ми е първи месец ще го пия три дано ми помогне и дано схемата е точна. Моят цикъл е 32-33 дни и тя каза, че е дълъг. Ще регулираме цикъла с тази схема, дано се получи. Видя фоликул в петък 20 мм и ми каза да почвам от понеделник приема 10 дни и после спирам, чакам да ми дойде до 10 дни ако не ми дойде правя тест за бременност, ако е отрицателен отивам при нея. Но трябва да ми дойде до 10 дни.
По тъпото е, че никаква слуз не видях тези дни и идея нямам дали е минала или не овулацията. В пълно неведение се чувствам и дано не се обърка всичко пак, че ми писна от неясноти.
Като те чета виждам, че и твоята и моята лекарка са на едно мнение. Аз при моята съм от скоро, а ти? Peace
ФК можеш да си я пиеш, аз бих ги пила просто в различни часове да не се припокриват.
 Peace

principessa_m  Hug бързо оздравяване. Аз съм постоянно с песъчинки и трябва да съм на диета но е истинско мъчение да ям само картофи и тиква ужас. Ако не се оправя и на това ще мина каква да направя. Само леки болки имам...

illusion__ Честито Прекрасна новина, чак ми се иска да те стисна от радост. Дано и всички в тази тема скоро да имаме тупкащо сърчице.  Hug и Hug  

Sweet November Hug
Виж целия пост
# 6
Ехо привет момичета  welcome надничам от време на време в темите Simple Smile но няма какво да споделя и за това не пиша..
Обаче след тази готина  коледна темичка нямаше как да не драсна един ред и да поздравя Весето за страхотната тема.
smile3501 Весе
При нас нищо ново, дерзаем си пък ще видим какъв ще бъде резултата преди Коледа Simple Smile
Приятен ден момичета smile3558
Виж целия пост
# 7
Идвам и аз....С голямо удоволствие и още по-голяма надежда за себе си и всички вас!!! Hug
Дано да завали скоро снежец /защото по празниците така трябва/ и всяка снежинка е  EFP
Обичам ви всичките!!! Hug
Веси, темата е супер разкошна !!!  Hug
Виж целия пост
# 8
Хайде и аз тук! Simple Smile Благодаря,Веси за поредната прекрасна тема!  bouquet Време е вече положителните тестчета да завалят като сняг. Peace
Виж целия пост
# 9
Записче и от мен, че да видя двете чертички на всяка от вас!  Hug
Веси, темата е с много хубаво коледно настроение и дано да е пълна с много подаръци!

Благодаря за името ми в списачето с успелите момичета, само едно отбелязване - името ми е Роузии    bouquet
Виж целия пост
# 10
Здравейте записвам се и аз   bouquet
Виж целия пост
# 11
Принчипеса  newsm03
Изпреварих те! Но със сигурност в този месец няма да те изпреваря с четичките, защото на мен преди няколко дни ми свърши "лелката"...следващото НЕчакано събитие при мен е на 19-ти декември...
Виж целия пост
# 12
опааааа,и аз и аз   bouquet
Виж целия пост
# 13
Радвам се, че ви харесва темичката!

Роузи, извинявай, сгрешила съм в бъразнето.
Виж целия пост
# 14
Весе   bouquet, браво!

Хайде вадете тези дни положителните тестове, да започнем добре темата  Hug

Успех на всички  Hug

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия