Жената Лъв 67-ма тема

  • 27 569
  • 747
Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол


За мен върхът, за другите... останалото[/b][/size]


ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - СЛЪНЦЕ
СТИХИЯ - ОГЪН
КАЧЕСТВО - АКТИВНОСТ
ПРИНЦИП - НЕПОДВИЖЕН
МЕТАЛ - ЗЛАТО
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
УПРАВЛЯВА 5-ти ДОМ

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др
[/color][/b][/size]


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:

Юлски лъвици
23.07
Жу
geripetrowa
24.07
 gudzy
25.07
 Кипра Маца
27.07
 Джуличка
M_Nik
Реа
28.07
 eli4ka666
29.07
 Lussy
30.07
 stefka.k
Августовски лъвици
01.08
 hayasy
02.08
 tediko
ffr
06.08
 Синеоч
07.08
 wee.jess
sladko frape
10.08
 benighted
14.08
 Kamence
Гергина
15.08
 polin_a
Cheburashka
16.08
 Бенджи 2710
18.08
 mozila
19.08
 Чили
20.08
 Вени***
wish
21.08
 Anni
страхотна
sweet_monii
спондж боб


С редки излючения, Лъвът е хмммм.... лош кулинар! (Освен ако не се е сдобил със скъпа пекарна, маркова фурна или нещо друго достойно да събуди лъвския му интерес) Затова темата е със специалното участие на:
TneNMaster (наричана още Мастерче/родена на 20.06/)
и
Svetlaibobo (просто Светлето/родена на 15.10/)
Голямо благодарско   Mr. Green   chef


ЗА ДА СМЕ ЗДРАВИ

Старите ни теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,  28, 29 , 30 , 31, 32 , 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52,  53, 54, 55,  56, 57,  58,  59, 60,  61,  62,  63, 64, 65, 66



ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента

 Специални благодарности  към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми,
както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук  

Нещополезничета:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката
Виж целия пост
# 1
Добро Утро скъпи мои лъвки  Hug Heart Eyes
Кафенце си имаме а от мен закуската в леглото  Peace Hug

Виж целия пост
# 2
Камче, благодаря за новата тема  - пу първа:) , е добре де пу втора:) Видях и готината чашка  Hug

Пренасям си сутрешното кафе и тук, щото е много готино  Hug

Виж целия пост
# 3
Ах да, тази чаша ми влезе под кожата...  Crazy
Виж целия пост
# 4
Аууууу, добро утро и от мен Grinning
ДА ни е честита новата темичка и много късмет да имаме с нея и след нея Whistling
Камче, благодарско! А за косата не се косИ! Погледни го от друга гледна точка, малко промяна Hug
Рейски, чак се понаведох и аз към екрана, като снежко от елхата, ммммм... кафенце Hug
Преведоха едни коледни парици и сЯ ще бързам да ги похарча. То не, че са много, ама поне на малчо подаръче да купя и лакомства за под елхата Grinning
Виж целия пост
# 5
О, нова тема ли имало  Grinning Засега само запис.
Виж целия пост
# 6
И аз се записвам и се връщам да ви видя какво правите Hug.
От толкова партита и опити за намиране на подаръци нямам време да седна на компютъра, а в офиса предпразнично има много работа Crazy.
Теди, хубаво нещо са бонусчетата декември Mr. Green. Нас ще ни преведат заплатите, вместо на 5-ти януари, тая седмица Whistling. Та януари ще е дълъг... Joy.
Хубав ден  bouquet.
Виж целия пост
# 7
Я! Нова тема! Crazy

Тенкю, Кам!
Дай да видим снимка с новата коса. Flutter

Тук сняг се сипе на парцали и понатрупва. Трябва да отидем да си приберем фотоапарата от Търново, обаче нямам идея дали ще можем да стигнем до там утре. newsm78
В детската градина празникът е в петък и нямам търпение дребният да си получи подаръка. Crazy

Трапезата за Бъдни вечер е ясна. Я споделете за Коледа какво ще гласите. Не ми се ще да са пак обичайните пържоли, а фантазията ми дава заето. Whistling

Джуджи, покрай колата неволята ти е станала вярна дружка. Crazy

Кам, и к'во за сурогатното майчинство? Thinking

Виж целия пост
# 8

Кам, и к'во за сурогатното майчинство? Thinking


Снимка не.  Naughty
За сурогатното майчинство брат ми искяа да разбера каква е процедурата, но все още не ми стана ясно.  Thinking
Виж целия пост
# 9

Кам, и к'во за сурогатното майчинство? Thinking


Снимка не.  Naughty
За сурогатното майчинство брат ми искяа да разбера каква е процедурата, но все още не ми стана ясно.  Thinking

Има теми тук из форума, чела съм преди време от любопитство. Но нямам представа сега как стоят нещата.

Колко късо? Flutter
Виж целия пост
# 10
МногУ. Косата ми в момента е към 15 см.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 11
МногУ. Косата ми в момента е към 15 см.  Twisted Evil

Мани, шЪ порасне. Wink

Та кажете за Коледа. Thinking
Виж целия пост
# 12
Кам, адИ стига мрънка, а покажи фотос, сигурна съм ,че си прекрасна  Hug

Ходих да местя колата, че за блока ни мога да спирам от две места, на едното като падне сняг и няма излизане, а на другото по- има шанс  Mr. Green Много е страшно на вън, духа, навява, на няколко пъти изпозлзвах ръчната, че при нас много байри и .....

Момичета кой е в час с Пикаса, че имам питане, а не знам как да го формулирам за някоя др тема....

За Коледа - не знам. Оня ден се сетих, че не сме яли скоро агнешко с ориз, та като нищо ако намеря ще сготвя.
Виж целия пост
# 13
За Коледа не съм мислила, че аз вчера украсих, рано ми е още да мисля.  Mr. Green

Най вероятно на вилата със свеки.

Реа, аз не разбирам от Пикасата.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 14
Кам, за сурогатното майчинство мислят закон, но в момента не е разрешено правно.
Рейче, аз не разбирам от Пикаса Rolling Eyes.
Като каза паркиране, вчера ожулих колата заради разни, паркиращи пред гаража ни. Много ме е яд, не за тенекията, имаме автокаско, ама никой не се съобразява и си правят каквото си искат в тоя блок. А ние, понеже сме наематели, внимаваме с всичко - от паркирането, до шум и т.н.
Поли, за Коледа съм наумила да напълня тиква с меса, лук и т.н. Има доста рецепти в интернет, ще харесам нещо bowuu.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия