БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 826
  • 1 479
# 345
Искам да добавя д-р Таня Тимева от клиника Щерев,София.Благодарение на нея след първи и за щастие успешен опит сега съм майка на близнаци-момиче и момче.Тя следеше и бременността ми.След толкова години стерилитет съм ходила при доста лекари,но толкова отдадена на работата си не срещнах и толкова човечна.Звъняла ми е по телефона да пита как съм,изпращала ме е при свои колеги за консултация от нейно име.Не мога да опиша с думи благодарността си към нея за положените грижи
Виж целия пост
# 346
д-р Славкова (Веселина) - АГ - Болница "ВИТА", МЦ "Фемина" , много добър специалист, след 3 АГ-та в Св. София, Св. Лазар и Торакс, чрез връзки попаднах при нея за следене на бременност и раждане със секцио и съм страшно доволна и благодарна на нея и целия екип на МБАЛ ВИТА
Виж целия пост
# 347
д-р Славкова (Веселина) - АГ - Болница "ВИТА", МЦ "Фемина" , много добър специалист, след 3 АГ-та в Св. София, Св. Лазар и Торакс, чрез връзки попаднах при нея за следене на бременност и раждане със секцио и съм страшно доволна и благодарна на нея и целия екип на МБАЛ ВИТА
newsm10 newsm10 newsm10
Aбсолютно споделям , най-милата  Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
искам добър Гинеколог за който да не си плащам допълнително плащат ми високи осигуровки и се губи смисъла да ходя само по платено.Писна ми  с това се да си плащаш за внимание а дори тогава пак не качествено
Виж целия пост
# 349
искам добър Гинеколог за който да не си плащам допълнително плащат ми високи осигуровки и се губи смисъла да ходя само по платено.Писна ми  с това се да си плащаш за внимание а дори тогава пак не качествено
Миналата година ходех в МЦ Пентаграм да ми следят бременността по ЗК и бях много доволна и от двете лекарки, бяха мили и внимателни,  обади се да питаш дали все още преглеждат с направление там.
Виж целия пост
# 350
искам добър Гинеколог за който да не си плащам допълнително плащат ми високи осигуровки и се губи смисъла да ходя само по платено.Писна ми  с това се да си плащаш за внимание а дори тогава пак не качествено
Миналата година ходех в МЦ Пентаграм да ми следят бременността по ЗК и бях много доволна и от двете лекарки, бяха мили и внимателни,  обади се да питаш дали все още преглеждат с направление там.
а при кой си била че са три докторки
Виж целия пост
# 351
tatqna89 , преглеждали са ме и Джерова и Тошева, като втората според мен е по-опитната. За третата не мога да дам мнение, мисля че я нямаше мин. година. Успех , дано нещата се развият както искаш  Wink
Виж целия пост
# 352
Здравейте мили настоящи и бъдещи мами, с огромна тъга Ви съобщавам, че вчера сутринта след кратко боледуване д-р Красимир Станев (УБ Лозенец) си отиде от този свят.  Cry
Дано този добър човек, доказан професионалист и лекар с главно "Л" , изродил над 7000 бебета и моето включително сега е на по - добро място. Ще му бъда вечно задължена за усилията, които положи и спаси живота ми! Тези, които го познаваха с усмивка ще си спомнят за шегите му, но и за сериозното и внимателно отношение. Искрени съболезнования на семейството и близките му, нека почива в мир!
Виж целия пост
# 353
Препоръчвам д-р Корсачки, акушер-гинеколог по рискови бременности от Токуда Болница София. Не само добър лекар и специалист, но и човек с голямо сърце, което е рядко срещано явление. След много ходене по мъките се радвам, че най-накрая попаднахме при него и той си свърши работата. Мога да пиша още много, думите ми не стигат да изкажем благодарността си.

Ххх-ммм, този доктор в такива филми ме вкара, че директно бих го пратила в черния списък! Внимавайте с него!!!

Моите съболезнования към близките на д-р Станев.
Виж целия пост
# 354
Здравейте момичета

Търся си гинеколог в района на Красно село, Лагера, Хиподрума, Борово, при който да ходя на редовните прегледи /цитонамазка, микробиология и т.н./ . Преди малко звънят в МЦ "Св. Петка" и ми казаха, че със ЗК работят само д-р Дочев и д-р Стратиева. Бихте ли ми дали мнения за тях, за да мога да направя избор - благодаря   bouquet
Ако имате препоръки и към някой лекар от друго здравно заведение ще съм благодарна да го споделите  Peace
Виж целия пост
# 355
Проф. Александър Червеняков, МБАЛ Пирогов - въпреки, че лично аз тази болница изобщо не я понасям, този човек е страшно свестен и невероятен професионалист
Виж целия пост
# 356
Някой да има впечетления за д-р Шикова гинеколог е в МЦ Лозенец???
Виж целия пост
# 357
tatqna89 , преглеждали са ме и Джерова и Тошева, като втората според мен е по-опитната. За третата не мога да дам мнение, мисля че я нямаше мин. година. Успех , дано нещата се развият както искаш  Wink
мерси мила записах се др Тошева и с изнеда даже забременях преди това и сега тя ще ме следи
Виж целия пост
# 358
tatqna89 , преглеждали са ме и Джерова и Тошева, като втората според мен е по-опитната. За третата не мога да дам мнение, мисля че я нямаше мин. година. Успех , дано нещата се развият както искаш  Wink
мерси мила записах се др Тошева и с изнеда даже забременях преди това и сега тя ще ме следи

Радвам се, че съм помогнала  Grinning Приятна и лека бременност ти желая   Hug
Виж целия пост
# 359
мерси мила
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия