За тези, които четат любовни романи №4

  • 70 228
  • 737
Добре дошли в приказния свят на любовните романи Hug

Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3

Приятно четене Grinning
Виж целия пост
# 1
Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78
Виж целия пост
# 2
Здравейте!

Благодаря за новата тема   bouquet

Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78

Еми то си е цяла поредица,ако искаш започни я отначало:

http://chitanka.info/serie/kel-sejbin
Виж целия пост
# 3
Да, аз прочетох "Разбивач на сърца" и ми хареса много. Започнах я малко от никъде, ама .... Crazy
Виж целия пост
# 4
Хоп и аз тук,взела съм си някаква книга Рим,моя любов но не съм я почвала още  ooooh!
Виж целия пост
# 5
 newsm51
Виж целия пост
# 6
Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78

missence аз горещо ти я препоръчвам.Всички книги от поредицата са супер и даже мисля,че "Разбивач на сърца" беше най-слабата (поне за мен)
Иначе свърших  с  "Бебето е мое" но не знам какво да кажа. Първата половина не ми хареса изобщо и  на моменти я четях  по вертикалата, а втората....... става, но определено очаквах повече
Виж целия пост
# 7
Аз пак да попитам за мнения за Диамантеният залив. Ако не се лъжа, някой ми я препоръча горещо  newsm78

missence аз горещо ти я препоръчвам.Всички книги от поредицата са супер и даже мисля,че "Разбивач на сърца" беше най-слабата (поне за мен)
Иначе свърших  с  "Бебето е мое" но не знам какво да кажа. Първата половина не ми хареса изобщо и  на моменти я четях  по вертикалата, а втората....... става, но определено очаквах повече

По заглавието ми е позната. За какво ставаше дума в нея  newsm78 Да не е за
Скрит текст:
един, който искаше да има дете и беше завел сурогатна майка в болницата. Там объркаха пробите и забременя една друга жена  newsm78
Виж целия пост
# 8
Не обичам много нови теми, че обикновено ги изпускам, ама ето, тази я "хванах"
Сега съм на фентъзи вълна, но за по-натам си търся нещо шотландско...мнения за Мая Банкс? Някой ако я е чел- на кой автор би я оприличил?
Виж целия пост
# 9
Единственото на Мая Банка,което съм си свалила е серията й: Kelly/KGI Series, но още не съм почнала да я чета.Толкова книги съм си набелязала да чета,че само май се трупат Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Мисля тази поредица и аз да я започна щоом казвате, че е хубава  Hug
Виж целия пост
# 11
  bouquet за новата тема.

Аз нещо взех да си препрочитам старите книги и снощи си четох Има нещо в Сен Тропе - Елизабет АдлърPeace
Виж целия пост
# 12
"Диамантеният залив" ми е една от любимите книжки ,така че силно препоръчвам и аз Simple Smile
В момента препрочитам Бюканан-Ренард на Джули Гарууд.
После мисля да си припомня тюлените на Марлис Мелтън.

"Бебето е мое"си го чакам на български.......от ИБИС обещават да го издадът ,но кога ни е ясно Crossing Arms Понеже съм страшно любопитна разрових и коментарите за тази книга са не много възторжени......но авторката ми е от любимите и си чакам.

От години чакам някой да издаде останалите книги от поредицата на Елизабет Лоуел за сем.Донован Crossing Arms
За който харесва съвременните романи, силно препоръчвам и "Кехлибарения бряг" и "Нефритовия остров".
Виж целия пост
# 13
Не обичам много нови теми, че обикновено ги изпускам, ама ето, тази я "хванах"
Сега съм на фентъзи вълна, но за по-натам си търся нещо шотландско...мнения за Мая Банкс? Някой ако я е чел- на кой автор би я оприличил?
Съмнявам се да не си ги чела, но все пак ако не си горещо препоръчвам серията "Проклятията на МакЛийн" на Карън Хоукинс. Перфектното преминаване от фентъзи към шотландци. Sunglasses
Виж целия пост
# 14
Хоп и аз тук  Stuck Out Tongue Winking Eye Поръчах си едно Киндълче и с голямо нетърпение чакам да дойде,че да качвам книги и да чета на него  Blush На компа съм си свалила на Сандра Браун Лятна буря,нещо тежко ми изглежда ревюто на задната страница,как е,някакви отзиви  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия