Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 36 346
  • 740
# 105
Здравейте,
можете ли да ми препоръчате палитра с цветове-грим на прилична цена? Peace
Писах и в друга тема, но не знам дали е подходящо. newsm78
Kaкви да са сенките като финиш и цвят и какво разбираш под прилична цена?
Да имат добър пигмент, да си заслужават парите и ако е възможно да не са прекалено скъпи от рода на 100-200 лв.  Peace
Скрит текст:
И повече като брой цветове.
Благодаря за отговора. Peace
Някой ползвал ли е сенките на ELF?


BHCosmetics - имат много цветови вариации за 88 и 120 цвята, студени, топли, мат, перлени ... и много кодове и намаления  Peace
Здравей,
сега виждам че си ми отговорила. Може ли да попитам как се прави поръчка? Какви са цените? Благодаря Peace
Виж целия пост
# 106
А тези сенки на Шанел по колко са тука в БГ?
Виж целия пост
# 107
А тези сенки на Шанел по колко са тука в БГ?

Около 55 лева май бяха или малко повече newsm78
Между другото, на мен точно тези сенки са козметичното ми разочарование за миналата година.
Не ми харесват и това е Crossing Arms
Виж целия пост
# 108
А тези сенки на Шанел по колко са тука в БГ?
Между 55 и 60, не си спомням точно.
Виж целия пост
# 109
Ясно, мерси!  Hug
Виж целия пост
# 110
Скрит текст:
Виж целия пост
# 111
Около 55 лва май бяха или малко повече newsm78
Между другото, на мен точно тези сенки са козметичното ми разочарование за миналата година.
Не ми харесват и това е Crossing Arms
Защо какво не ти харесва в тях? Hug Ти си първия човек, който чувам около мен, да са разочаровали. Събират ли ти се?

58 лв.струват сенките.

LOSHKA, много хубаво. Heart Eyes
Виж целия пост
# 112
densi,
благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 113
LOSHKA, много е нежно и окото ти има страхотна форма и цвят Heart Eyes
Направо вече не толкова благородно завиждам на всички ви с тези светли красиви очи.  Blush Май съм малцинство с тея тъмнокафеви очи  #Crazy
Виж целия пост
# 114
Не си сама, и аз съм с тъмно кафяви, почти черни очи. Но към цвета нямам претенции, за съжаление обаче, клепача ми е малък и няма много място за грим. Не е точно паднал, просто е малък.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 115
LOSHKA,   bouquet  кои са сенките, които си използвала?
Виж целия пост
# 116
WomanBerry,
благодаря ти  Hug
Всяко око си има своя красота.Моето е от тези с падналия клепач и съм ограничена от към мястото за "рисуване" Simple Smile

Le Soleil*,
цветовете не са много достоверни, снимах се на изкуствена светлина.
По принцип харесвам най-много сиво и лилаво, но нещо тези дни съм в някаква синьо-зелена вълна.
Цветовете са Catrice Absolute Eye Colour Mono 490, Karaja Shimmering eye shadow 9 и малко от Flormar 14, което сложих във вътрешния ъгъл, но не ми хареса и върху него сложих Karaja.  bouquet
Виж целия пост
# 117
Loshka, и моите са така. Много е нечестно! Прекрасен е гримът ти!
Виж целия пост
# 118
Благодарение на *Biskvitka*,   bouquet и аз вече имам Флормар 14. Много ми харесва цвета. Още утре ще се омажа с него.
Виж целия пост
# 119
Норе,
благодаря ти  Hug
Ами каквито такива.....не можем да ги променим.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия