Прием в СМГ след четвърти клас-ІІ част

  • 279 219
  • 1 657
# 555
Децата , явили се в секция "Изток", изобщо нямат резултати от ЕК. Дори и тези с максимален. Rolling Eyes

Има ли развитие вече?

  Сигурно ще има, но индивидуално. Във въпросната стая никой не вдига телефона и който иска да каже нещо отива на място да пише "заявление свободен текст".  Whistling ooooh!
Виж целия пост
# 556
При нас отговорите са /не сме проверявали решенията/:

1в;2в;3б;4в;5б;6в;7а;8 б;9б;10г;11в;12б;13а;14а;15в;16-400;17-1997;18 - 11 ;19-12;20-21.

Модул 2:

1а) 10 км
1б) 4 м/сек
1в) 161 сек
1г) 14768м; 101 стрелки (Вярното е 1001 стрелки)

2а) 208 см
2б) 16 см2
2в) 100 правоъгълника и 114 квадрата

Как ви се стори днешният изпит ?
Виж целия пост
# 557
Доколкото обсъждахме отговорите смятам, че са както ги е дала Призма.
Как ми се стори? Амиии... на втори модул според мен ще има голяма възможност за "изкопчване" на точки. Ще видим... На мен ми харесаха задачките  Wink Интересни бяха
Виж целия пост
# 558
А защо стрелките са 101 може ли обяснение.
Виж целия пост
# 559
Възможно ли е някой да покаже условията на задачите от състезанието?!?
Виж целия пост
# 560
Възможно ли е някой да покаже условията на задачите от състезанието?!?

Тук ги има:
http://www.danybon.com/index.php/education/smg/1721-priem-smg-2014
Виж целия пост
# 561
Какви са отзивите на децата за днешния изпит?
Според сина ми не е бил много лесен.
Виж целия пост
# 562
Моят син е на 88 място в класацията но днес много се е изложил и притеснил и едва ли ще влезнем.Много трудни са му се сторили.
Виж целия пост
# 563
Моят син е на 88 място в класацията но днес много се е изложил и притеснил и едва ли ще влезнем.Много трудни са му се сторили.
Моят е писал 2 пъти подробно на черновата цялата първа и 2 А и Б от втори модул и съответно едвам ги е преписал, без да стигне до 2 В изобщо.
Виж целия пост
# 564
И моята щерка не е възхитена от себе си, очакваме с нетърпение СМГ да пуснат критериите за задачите, защото с тези множество подусловия на описателните задачи можем само да гадаем. Някой има ли впечатления от предишни години кога ги публикуват?
Поне вече мина.
Виж целия пост
# 565
А защо стрелките са 101 може ли обяснение.

Корекция: 1001 би трябвало да са стрелките.
Виж целия пост
# 566
Не си спомням през изминалите години да са публикувани критерии за точно този последен изпит.
Някой да ме поправи, ако греша.
Виж целия пост
# 567
Награждаването на първенците от „Откриване на млади таланти“ за децата с първите три или за децата с първите десет резултата се отнася ?
Виж целия пост
# 568
Преди две години(големият ми син кандидатстваше) се награждаваха първите 10 резултата!
Виж целия пост
# 569
Преди две години(големият ми син кандидатстваше) се награждаваха първите 10 резултата!

Благодаря   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия