Черешката на тортата - 4 сезон - 2 тема

  • 44 602
  • 732
Ч Е Р Е Ш К А Т А   Н А   Т О Р Т А Т А


През лято 2013 „Черешката на тортата” се завръща с нов звезден сезон в ефира на Нова ТВ. От 10 юни, всеки делничен ден от 20.00 ч.

Участват   
Иван Манчев и безброй звезди . . .


Това лято любимият на всички шеф Манчев запретва ръкави, за да демонстрира истинско кулинарно съвършенство – за голямото завръщане на „Черешката на тортата”. От 10 юни, в новия звезден сезон на шоуто, за първи път шеф Манчев ще кани зрителите в собствения си дом, където лично ще приготвя специални ястия. През лято 2013 той казва тежката си дума, като поставя оценка от 1 до 5 за всеки от участниците.

Част от новия регламент в предаването са специални мисии, които звездите ще получават лично от шеф Манчев в началото на всеки епизод на шоуто – от понеделник до петък, точно в 20.00 ч.

Още в първата седмица Васил Найденов ще се окаже именно черешката на тортата и специална изненада за някой от участниците. Компаниите в новия сезон ще продължават да бъдат така сплотени, а шегите на маса - още по-забавни.

Жокери за звездите, които ще разкрият своя талант през юни, и ексклузивни  подробности, феновете на шоуто могат да следят на официалната страница на „Черешката на тортата” във Facebook

http://www.facebook.com/chereshkata.na.tortata?ref=ts&fref=ts

3 сезон
1 ТЕМА
Виж целия пост
# 1
  Тук съм!Мерси Маме! newsm51

Не,че е много интересно ,но то и нищо друго няма за гледане.
Виж целия пост
# 2
Малко изпуснах част от предаването, но баницата с брито ми се стори интересна. Бих спретнала и аз малко видоизменена.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за новата тема!  bouquet
Веднага се записвам.
Виж целия пост
# 4
Коментарите на Манчев много ме изненадват понякога.
Виж целия пост
# 5
Маме   bouquet
Виж целия пост
# 6
Коментарите на Манчев много ме изненадват понякога.
Някъде четох,че бил много натоварен с трите си ресторанта и изобщо нямал време за черешката!
Виж целия пост
# 7
Запис и от мен
Виж целия пост
# 8
Благодаря за новата тема   bouquet

Той Манчев сигурно затова така се назлобил, липсва му време, оттам и липса на секс и настроение  Joy
Виж целия пост
# 9
Самоцитирам се, че си пуснах коментара във вече "остарялата" Laughing тема:
Оф, това предаване все повече ми заприличва на Психодиспансер. Пълна лудница, брато... Stop Laughing
Не ми харесаха ястията на домакинята. Всичко ми се стори бъркоч. Стори ми се, че се поомая от винцето. Тоз червен, лъскав нос...нещо... Rolling Eyes Wink и това прокламиране на алкохола, много алкохол, всичко с алкохол...Тайсъна да яде месо, ние ще я караме на салати и мастики..не, че нещо, де, ама....Не знам, на мен ми приличаше на сбирка на тихите луди...психарска работа...Инак обаче ми харесват повече от предните участници...

А, Манчев, боже, Манчев, все повече се чудя какъв готвач е тоя и отде го изкопаха....Ужасно взе да ме дразни, простее ми и ми се струва доста ограничен със самочувствие до небето...Абе, с една дума - без коментар....
Виж целия пост
# 10
Маме Hug

Той Манчев сигурно затова така се назлобил, липсва му време, оттам и липса на секс и настроение  Joy

 Joy Оправи го!

И аз като Тайна, ако бях гледала как приготвя вечерята, нищо нямаше да опитам. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Ъъъъъ ... аз пък не разбрах сега ли да се събличам или да го оставя за утре.  newsm12
Виж целия пост
# 12
Коментарите на Манчев много ме изненадват понякога.
Някъде четох,че бил много натоварен с трите си ресторанта и изобщо нямал време за черешката!
Която всъщност го направи известен...
Виж целия пост
# 13
Може да отстъпи на някой друг участието си в предаването, като е толкова натоварен. Той всъщност участник ли е или има нещо общо с продукцията?
Виж целия пост
# 14
Ъъъъъ ... аз пък не разбрах сега ли да се събличам или да го оставя за утре.  newsm12

Ами то и утре ще има съблечен в кухнята, така че  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия