Днес искам да благодаря на...

  • 253 543
  • 951
# 450
Благодаря на НСЧ за това, че ме накара да се почувствам специално днес   bouquet
Виж целия пост
# 451
Искам да Благодаря на собственик на траурна агенция за човешкото отношение и подкрепата която получих в трудният за мен момент и за това през което ми помогна да премина.
За това че подходи с изключително уважение -БЛАГОДАРЯ от все сърце,  явно има и хора за които не само парите са важни, а на първо място стои човешкото в тях!
Виж целия пост
# 452
На брат ми, който прояви разбиране за създала се ситуация и ми помага да я преодолея. Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Аз днес искам да благодаря на моята приятелка, за това, че за пореден път ми доказа, колко голямо сърце има!
Виж целия пост
# 454
Не знам, дали е точно да благодаря на някой, но пиша победа над егото си...простих на човек, който много ме беше засегнал, но след като разбрах, че в последните месеци е в много тежко положение...преодолях миналото и ще му подам ръка...доколкото мога да му помогна.
Виж целия пост
# 455
На моите преподаватели от Катедра "Изобразително изкуство" на СУ, ФНПП!
Благодаря Ви, че ме изградихте като талант и, че ме оценихте и искате в бъдеще да работим заедно!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 456
Благодаря ти, мое момиче, че избра мен да бъда твоя майка.
Благодаря ти.
Обичам те.
Виж целия пост
# 457
Благодаря ти, мое момиче, че избра мен да бъда твоя майка.
Благодаря ти.
Обичам те.

Страхотно! Все поводи за благодарности да ти дава.  Hug

Аз точно влизах да благодаря на баща си  Heart Eyes За това, което е! За личността, която съм, до известна степен пак благодарение на него!
Обичам те, тате!!!
Виж целия пост
# 458
Днес искам да благодаря на една добра приятелка, която днес има Рожден Ден, за това, че се е родила и че е част от живота ми.   bouquet

Тя е далеч, но като се видим, ще празнуваме.   chef

От нея съм научила нещо много важно, което ще използвам цял живот.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 459
Благодаря на облачетата днес, че ми дават възможност да подишам...
Виж целия пост
# 460
Днес искам да благодаря на Elitis за чудесното намаление на лакове за нокти   bouquet
Виж целия пост
# 461
На ветреца, че поразхлади малко.
Виж целия пост
# 462
Благодаря на близките ми за неочаквания подарък без повод.   Heart Eyes
Виж целия пост
# 463
Благодаря на ММ, че е толкова добър  Heart Eyes Обичам го!
Виж целия пост
# 464
Благодаря на бившия си! Без него нямаше да съм това, което съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия