Енгин Акюрек - преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” - Тема 221

  • 30 803
  • 737







ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   










ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







   






ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА
Виж целия пост
# 1
Виж целия пост
# 2


Нова тема
 
нови надежди за хубави новини
вяра в правилният избор на проект
много любов към нашето талантливо, красиво, усмихнато момче !


Нека запълним следващите 50 страници само с позитивни постове - дължим го първо и единствено на себе си !
Виж целия пост
# 3
Виж целия пост
# 4


Слагам линк със снимките от вчера и днес:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.493793877373693.107374 … 803730&type=3
Виж целия пост
# 5


Да ни е честита новата тема. И аз пристигам със снимката на Енгин и Сумру. Май професията често ги събира. Знаят си възможностите. И двамата са прекрасни актьори. А Енгин е толкова лъчезарен. Такива да бъдем и ние.
Виж целия пост
# 6

Да сложим от новите колажи в новия ни дом
Виж целия пост
# 7
Честита ни нова тема, да имаме все така нови снимки
като днес newsm53 newsm08






Не знам дали видяхте това, затова го слагам и тук. Кои сериали са за купени
от България, пише и за ''Ако бях облак''.


http://serialiofbg.blogspot.com/2013/08/blog-post_5851.html?spref=fb

Виж целия пост
# 8
Целувки за лека нощ от мен и Енгин
Виж целия пост
# 9





Лека нощ и от мен! Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Никой не коментира, че ''Ако бях облак'' е подготвен за излъчване
в България, явно спите вече. Аз много се радвам, така ще го видят много хора, които
не гледат сериали в интернет. Дано само да е достоверна информацията. Thinking

Ето какво пише на страницата

"Ако бях облак" (Bir Bulut Olsam) - Този сериал, също е закупен в България, от БТВ. Мелиса Сьозен ("Златната клетка") и Енгин Акюрек ("Пепел от рози"), които взимат главните роли в продукцията, ще пресъздадат една изключително драматична турска приказка, в продължение на 29 оригинални епизода. Сериалът вече е дублиран напълно и само чака на опашката да бъде пуснат в подходящо за гледане време.

http://serialiofbg.blogspot.com/2013/08/blog-post_5851.html





Виж целия пост
# 11
НОВА СНИМКА Simple Smile Simple Smile  Не е от острова, но пак е нова. Heart Eyes





От София Алексова, сложена е във Engin Akyurek BG Fans

а това е написала под снимката

Още не мога да повярвам ...!!!
I am very lucky!!!
Ben cok sansliyim!!!
Виж целия пост
# 12

Добро утро,момичета! И нещо за настроение в ранното утро,за да ни е хубав отново демя.

Виж целия пост
# 13
Добро утро мили момичета.Нека денят ви отново е изпълнен с много слънчеви усмивки,добро настроение,много положителна енергия и нови снимки и новини за нашето прекрасно момче.      Благодаря на Марианка за новата тема.          Успешен ден на всички.   Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 14


Привет момичета !

След вчерашният прекрасен старт на новата седмица, дано и днес денят ни бъде ведър, усмихнат и слънчев !

Естествено с нова информация от острова .

Щом всички са в предстартова подготовка, значи до два-три дни ще започнат да излизат и работни снимки.

Снощи Елинор пусна един линк на сайт за "Сериали" които ще се излъчват в България.

Лично аз мисля, че това е по-скоро нещо пожелателно, защото първото което прочетох там беше една честно казано ... измислица - продължението на известен турски сериал, който отдавна завърши.  Но ... тук даже поместват диалози, които са толкова фалшиви и "съшити" с бели конци, че това ме кара да предполагам, че сайта също е фалшив. Съжалявам, ако съм права.

Време е да ви пожелая хубав и ползотворен ден !

Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия