Удар в корема (неволен) в ранна бременност...

  • 7 192
  • 22
Здравейте,аз съм нова тук и имам нужда от съвет. През ноща ми се случи нещо,което не ми дава мира. При едно завъртане на съпруга ми ме удари по крема с неговото дупе.Не беше лек удар,но не беше и силен.Не усетих болка,но много се притеснявам да не би да му стане нещо на бебето.В 3 месец съм.Кажте ми,възможно ли е нещо да му стане? Ще с епобъркам докато дойде деня ,в който имам час при моята гинеколожка.Мерси.
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай, няма да му стане нищо на бебо. Мен малката колко пъти ме е ритала по корема и като спи и като скача. Още веднъж ти казвам, че няма страшно.
Виж целия пост
# 2
Не мисля,че ще стане нещо.Нали нямаш болки?Ако беше да има нещо,то поне до сега да имаше болки,или някакво друго неразположение......то бебето е добре защитено от плацентата така,че споко.Нищо му няма
Виж целия пост
# 3
Няма страшно newsm10
Виж целия пост
# 4
По принцип от такъв удар не би трябвало да стане нещо,бебето си е защитено добре.Ако усетиш някакъв дискомфорт,не чакай да ти дойде деня за консултацията,ами иди да видят бебчо веднага.Спокойно,не се шашкай толкова,почивай си и се наслаждавай на бременността.
Виж целия пост
# 5
Няма страшно!Околоплодните води са точно с тази цел-да пазят бебето!Ще трябва доста силен удар,за да му стане нещо на бебо.Желая ти нормална бременност и леко раждане!
Виж целия пост
# 6
Ако нямаш болки в корема и/или кървене според мене всичко си е ок. Бебчето е защитено от твоята коремна стена, от матката и околоплодната течност, така че едва ли е усетило "удара". Ако много се притесняваш обаче иди на гинеколог, за да не се тормозиш излишно и да го мислиш непрекъснато.
Виж целия пост
# 7
Успокой се:)
Бебето е добре защитено ...
Виж целия пост
# 8
Според мен не трябва да се притесняваш......пък и винаги трябва да можеш да звъннеш на гинеколожката си и да я питаш за нещата, които те притесняват
Виж целия пост
# 9
Mного ви благодаря,успокоихте ме! Каквато съм притеснителна мира не ми даваше. Аз се обадих на лекарката и ще ходя при нея в четвъртък.Лека бременност на всички ви!
Виж целия пост
# 10
Вече са ти казали-нищо няма да му стане.Спокойно.
Виж целия пост
# 11
не мисля че може да има проблем защото бебчо доста добре е защитен вътре в теб но ако си много притеснена или са ти се появили някакви болки,течение и т.н. отиди да те види лекар
успешна и безпроблемна бременост ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 12
Щом ни те боли корема, всичко е ОК  newsm10
Виж целия пост
# 13
Щом ни те боли корема, всичко е ОК  newsm10


 Peace
Виж целия пост
# 14
Не се притеснявай нищо му няма на бебчето то е добре защитено и аз без да искам се бях цапнала леко по корема в 5-ти месец  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия