Оставяли ли сте бебето само.

  • 3 669
  • 119
# 15
Само веднъж я оставих сама когато беше на 7м. Аз се качих да върна една чаша олио на една баба от 8мия етаж (тогава бяхме на квартира, на 3тия етаж). Бавих се 5мин... бяха разбили патрона на вратата, видях и самия крадец (той избяга по стълбите). После повиках един комшия у нас докат се върне мъж ми с нова брава.

Като по-голяма съм я оставяла, за да отида до магазина. Тя сама иска понякога да си гледа филмче докат слезна до долу. Понякога не иска да стои сама и я оставям в една баба от долния етаж.
Виж целия пост
# 16
Оставяла съм я 2-3 пъти докато спи следобяд да отида да хвърля боклука.По телевизията обаче чух една жена да разказва, че и обрали апартамента докато тя притичала до магазина и от тогава НЕ.
Виж целия пост
# 17
Да оставям я всеки ден на обед ,докато ходя до кухнята.Тя по това време спи,баба ми е на долния етаж на къщата и вратата между етажите е отворена,двора е заключен,  имам страшно куче,така че няма да ме оберат през това време Wink.
Оставям я и като ходя до магазина,взимам си бебефона.
Виж целия пост
# 18
Не , не съм я оставяла сама, освен ако е спяла е била сама в стаята, а аз съм била в кухнята или в банята.
Виж целия пост
# 19
Не!
Виж целия пост
# 20
Не го оставям. Даже баткото до скоро не можех да се престраша да го оставям, макар че е голям. Предпочитам да са ми пред очите, а не да си мисля страхотии и да ми се свива сърцето...
Виж целия пост
# 21
Не съм, защото имам на кого да го оставя.
Но има майки, които нямат и нямат избор.
Виж целия пост
# 22
Като бебе не съм оставяла Оги сам. Бил е на почти две годинки, когато го оставих спящ и слязох да платя LAN-а (до вратата на входа ни е).
Ивето не съм я оставяла сама. Страх ме е, всичко може да се случи... дори за 5 минутки  Confused
Виж целия пост
# 23
Да, слизам до магазинчето на партерния етаж, когато спи. Обаче с бебефона  Peace
Виж целия пост
# 24
Никога не съм го оставяла.
Всъщност само веднъж- той спеше в креватче на 4тия етаж, а ние купонясвахме на първия послучай Коледа, но пък имах бебефон с лампички. И добре, че бяха те, че иначе беше абсурд при силната музика да го чуя. За секунди се качих..
Та мисълта ми е, че ако имаш бебефон, не е проблем да прескочиш на 2 метра от къщи. Моя например хваща повече от 400 метра.
Виж целия пост
# 25
Не, никога не съм я оставяла сама.Всичко може да се случи, много ме е страх. Confused
Виж целия пост
# 26
Не, не съм го оставяла нито като бебе, нито сега. Въображението ми относно това, какво може да се случи докато ме няма, е безгранично. И до магазина и до тоалетната си ходим комплект Wink
Виж целия пост
# 27

Моята щерка е на 11 месеца.Понякога  няма кой да ми взима кухнята и се налага да я оставям сама. Sad Последния път обаче имаше опашка и като се върнах тя се беше скъсала от рев,направо беше синя....От тогава се уплаши и сега само за секунда да излеза от стаята почва да пищи Sad
Иначе и друг път съм я оставяла сама,особено като по-малка.Когато ми се наложеше да ида до магазин,аптека или да и купя мляко.
Цитат
Виж целия пост
# 28
През лятото оставях сина си в количката да спи на двора, с бейбифона, пък аз си гледах ТВ вкъщи, но откак ни обраха посред бял ден, докато и ние си бяхме вкъщи Shocked Shocked Shocked, вече не го оставям за нищо на света  Naughty
седим си денонощно на включен СОТ и по двора
Виж целия пост
# 29
Не, винаги може да стане земетресение, пожар в съседите или вкъщи например или нещо от тоя сорт, не мога.
И аз не. Винаги си мисля за земетресение след една случка, когато голямата беше бебе... изживях голям шок (макар, че не я бях оставила). От тогава и през ум не ми минава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия