
http://www.youtube.com/user/kurtseyitsura




Нека ви донесе много здраве и сполука !
Аз силно се надявам, че ще пуснат фрагмана преди 12-тият час и ще успея да го мерна по телевизията през деня. 
, та надали ще свърша работа, ама другият път ! 
ма баш ми е драго да те видя тук, джанъм ! Много ме зарадва, да знаеш !
Затова и има награда за теб ! 
Благодаря ти, че ще се ангажираш с превода, помощта ти е безценна !


мерси за кафенцето. 


От мен една почерпка в последния ден на 2013 година! 
- празнува поредния си щастлив рожден ден!




отново всичко най-хубаво му желая на твоето момче! Нека сбъдне всичките си мечти!

, като гледам колко ,,наши,, момичета сме я лайкнали...а има и още доста такива фейса 
, като гледам колко ,,наши,, момичета сме я лайкнали...а има и още доста такива фейса 

Препоръчани теми