Подсъзнанието може всичко 60 /Линкове за всички техники има на първа стр.

  • 67 980
  • 741
# 735
Рози я по кротко, успокой топката малко, то не че и аз не съм се напрегнала напоследък ама се мъча да докарам една уравновесеност  Laughing иии никакво напускане на темата  Naughty


Заповядайте в новата 61 тема мили момичета
Виж целия пост
# 736
Не знам дали питам на правилното място,но ми се появи буквата А между линията на сърцето и на брака,точно след като се разделих с приятелят ми,а неговото име започва с тази буква???Какво може да означава?
http://prikachi.com/images.php?images/131/7442131H.jpg

Аз пък след като видях снимката на твоята ръка, открих, че имам същата буква Thinking Ама не се впечатлявам много много. Този период за гледане на ръка ми отмина много отдавна.
Рози, я сега пък и ти!  Hug Hug
Алинна и аз обожавам оранжевото. Давай смело. И сега след като написах тук, виждам новата тема Joy Е, и аз съм блондинка, амкар и набедена Hug
Виж целия пост
# 737
Здравейте !
Искам да попитам някои дали е пробвал да си пожелае не материални неща а емоционални като например да бъдеш с определен човек Simple Smile
Виж целия пост
# 738
Здравейте !
Искам да попитам някои дали е пробвал да си пожелае не материални неща а емоционални като например да бъдеш с определен човек Simple Smile

Това също бих го нарекла материално - пожелаваш си нещо/някой да заеме част от твоя живот/пространство.
Виж целия пост
# 739
А как е правилно да си пожелаеш да бъдеш с този човек
Виж целия пост
# 740
Момичета, включвам се и аз в темата.   bouquet
Виж целия пост
# 741
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия