Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 258

  • 48 859
  • 723




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 











ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(13 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА
Клипове направени от фенове в темата

       




   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА
Виж целия пост
# 1


Здравейте!
Виж целия пост
# 2


Да ни е спорна и на късмет новата тема



Виж целия пост
# 3


 Hug Благодаря, Мариянче!
Виж целия пост
# 4


Комисар Демир - Йомер  Демир
Виж целия пост
# 5


Спокойна вечер от Йомер.
Виж целия пост
# 6
Добро утро момичета  Hug
Хубави почивни дни,
изпълнени само с положителни емоции
ви  пожелавам Heart Eyes
Добре съм ви заварила  в новата тема .Да е нашето място за отмора и приятно прекарване на времето Heart Eyes


Виж целия пост
# 7




Здравейте Енгинки. Днес сме в очакване на новини, снимки, а и е време за нов трейлър.
Виж целия пост
# 8


        Добро утро мили момичета !

        Здравейте Хаяско и Марианка.

Да се поздравим в новата тема е си пожелаем приятни мигове в компанията на новата екранна

двойка  -  Енгин и Туба.

              Лек и успешен ден на всички.


Виж целия пост
# 9
Цитат
от: gery_dobreva Ентусиаст Re: Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 257
#563Четв., 20 Март 2014, 22:35
Ха Добре съм дошла при лудите енгиноманки. Отдавна не бях гледала сериалче. Та преди ден взех, че изгледах първата серия на Kara para ask. И пак се влюбих в Енгин. Добро начало на сериала. Даже много добро. Та ето ме и мен тук. Не знам колко ще съм сериозна, че бебе ми диша във врата, но все пак реших да кажа здрасти.



Виж целия пост
# 10
Добро утро и добре заварили!



Да изпълним и тези страници с приятни емоции от споделеното за един изключителен актьор и неговите превъплъщения.
Виж целия пост
# 11
Здравейте на всички творящи, пишещи и четящи  Hug

след 2 епизода реших да споделя мнението си за КPА...

ами сериалчето си е супер  Peace
Туба не съм я гледала преди това, но тук ми допада... много добре се справя и с тези черни къдри, си е "тамам" за смуглия Йомер.....   loveuuu
Струва ми се, че сценаристките се стремят да изградят образа на съвременен турски мъж, такъв който можеш да видиш на всяка крачка в Истанбул  например... Русите левенти са само в сериалите, действителността е доста различна  Naughty
затова сцените с одеколона, или в който дава тото-фишове на тъста  hahaha или загрижеността за запалката в чантата на годеницата... На хората извън Турция  последното може да се вижда пресилено, но съпоставено с реалността там  newsm26
Гласувам за полицайчето  People Cop
Виж целия пост
# 12






Мисля, че си права, AlbaMar. Засега Йомер не проявява изключителни качества като милосърдие и обсебеност (Керим и Булут). Той по-скоро е един обикновен мъж от народа. И си мисля, че това, че Елиф не е склонна да свежда очи и да се подчинява на волята на мъжа, ще е едно от качествата, които ще събудят интереса на прозорливия полицай... На мен също ми харесва образа, който изгражда Енгин до тук. По сценарий имаме детектив-профайлър, но ние получаваме извън него и представата за мъж с всичките му плюсове и минуси. Той е самоуверен, властен, целеустремен и ... инатлив. Нежност в умерени количества. Simple Smile))
Виж целия пост
# 13
Черни пари и любов / Kara para ask - Епизод 2 ТОРЕНТ
Виж целия пост
# 14


Е, не са ли прекрасни....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия