Торта за рожден ден :-)

  • 6 275
  • 33
Мамчета, този път ви моля за съвет за торта за рожден ден. Наистина освен красива ми се иска да е и вкусна. Аз съм то София. двете фукли последния път се изложиха доста, а за сладкарници Неделя само отрицателни отзиви чувам напоследък.
Благодаря ви.  bouquet
Виж целия пост
# 1
По-добрите торти  Arrow ЛЪКИ  newsm10

 Arrow снимка на тортата на Лора

Успех в избора bouquet
Виж целия пост
# 2
Преди винаги си поръчвах торти от Романс,но за 2-ия рожден ден на дъщеря ми поръчах от Лучано,защото ми беше най-близо и останах приятно изненадана.Хем беше много красива тортата,хем беше много вкусна  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Здравейте, мили майчета!  Hands Clap

Аз пък ще ви предложа една друга сладкарница - "Росита", която прави тортите на предаването "Кой е по-по-най..." с бате Енчо. Адресите са в кв. Драгалевци, ул. "Нарцис" № 14А , на последната спирка на трамвая на обръщалото в кв. Хладилника и ох...., забравих квартала-името му ул. "Ал. С. Пушкин" в един от блоковете.
Виж целия пост
# 4
Лелееее.Спешно адреса на сладкарници Лъки- please!
Виж целия пост
# 5
Аз поръчах от Лучано.Останах много доволна.
Виж целия пост
# 6
Сладкарници Нилана ,страхотни торти и красиви и вкусни Party
Виж целия пост
# 7
"Кармелита" Красно село бл.184
Виж целия пост
# 8
Лелееее.Спешно адреса на сладкарници Лъки- please!

Едната е в ЦУМ на втория етаж, Espresso Bar или нещо такова се казваше, а другата е бившата виенска сладкарница Пролет на Цар Освободител и Кракра.
Виж целия пост
# 9
Тортата за РД беше от сладкарница СкайЛайн /на ул. Русе в жк Св. Тройца/, а за кръщането поръчахме от Лучано, огромна с едно ангелче. И двете торти бяха и вкусни и красиви, като кача снимките ще ви ги покажа  Hug
Виж целия пост
# 10
Дайте инфо и за цените, моля  Grinning
Виж целия пост
# 11
Страхотно изглежда!!!Много добър избор!Браво
Виж целия пост
# 12
Здравйте пак,

Благодаря на всички за отговорите. В крайна сметка поръчахме от Неделя и беше много хубава тортата. Първоначално се бяхме насочили пак към двете фукли, но те отново ме разочароваха. Цените в сайта им и в самата сладкарница са напълно различни. Една много сърдита сервитьорка даже не успя да ми обясни защо.

Поздрави!
Виж целия пост
# 13
И мен "фуклите" много ме разочароваха! Традиционно взимам от "100 грама сладки", но този път имам проблем да отида да я взема (болно детенце у дома) и реших да поръчам от "2-те фукли" само защото имат доставка. Цените, които са обявени са без ДДС! Може ли такова безумие и подвеждане! Та като сложиш и него, и доставката нищо и никаква торта 15 парчета излиза "скромните" 70 лв. И това го разбирам в последният момент. Както и да е, намерих друг вариант, но първият ми и единствен опит да взема от тях беше провал. Освен това определено не са такива майстори на детайлите като в "100 г", за мен те са фаворитите.
Виж целия пост
# 14
аз съм много доволна от Романса  в Симеоново,много ниски цени а тортите бяха страхотни ние винаги там папаме сладичко Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия