Balea, Alverde, Catrice, Essence - 15 (Козметика от ДМ и Лили)

  • 87 194
  • 723
# 465
Balea имат ли хубави маски за коса?
Виж целия пост
# 466
Балеа имат доста маски за коса - http://www.dm.de/de_homepage/balea_home/balea_produkte/balea_pro … rpflege_kur/?cp=2
Аз съм ползвала тези:
1. Professional Beautiful Long 1-Minute Intensivkur - доволна, пак ще си взема;
2. Professional Glatt + Glanz Intensivkur - също доволна, супер лъскава и гладка ми става косата;
3. Professional Colorschutz Intensivkur - също доволна, но дава червеникав оттенък, имайте го предвид!
4. Seidenglanz Haarmaske Feige + Perle - не ми допада особено, получавам лек сърбеж на скалпа на следващия ден след употребата й.

Дано съм била полезна  Hug
Иначе в събота пак напазарувах доволно в ДМ - 3 бр. крем-сапун Балеа на цената на 2, Essence Like a trip to NY (приятен, но не особено траен. Имам Like a Walk in the Summer Rain и е много по-траен върху моята кожа), новата спирала за обем на Есенс, Листерин, пасти за зъби Донтодент и крем за около очи на Арома с хиалурон и ретинол.
Виж целия пост
# 467
Здравейте!

Да попитам имате ли впечатления от лосиона за тяло You Are Gold на Балеа? Най-вече ме интересува на какво мирише. Нямам DM под ръка да ида да го помириша, а съм му хвърлила око.

Скрит текст:

Благодаря ви!  bouquet
Виж целия пост
# 468
Вчера видях реклама на Бейби Липс в Дм, но на стилажа на Мейбълин мястото беше празно. Дали още не са ги заредили или вече са ги изкупили  Thinking
Виж целия пост
# 469
Аз питах вчера и ми казаха, че още не са ги заредили. Към края на месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 470
Някой използвал ли е антицелулитния гел на Балеа? Отзиви?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 471
В Лили вече са пуснати.
Виж целия пост
# 472
Някой използвал ли е антицелулитния гел на Балеа? Отзиви?
Скрит текст:
Освен,че кожата стои по-гладка друг ефект не видях.
Виж целия пост
# 473
Някой използвал ли е антицелулитния гел на Балеа? Отзиви?
Скрит текст:
Мирише хубаво, заглажда кожата и я прави изключително приятна на допир, но върху целулуита няма влияние, според мен.
Измазала съм какви ли не, единствено Elancyl на Галеник ми действа.
Виж целия пост
# 474
От няколко дни заглеждам тези шампоани в Лили



Някой има ли впечатления?

Аз вече имам впечатления Laughing Докара ми големи люспи пърхут, взех белия, който е с бадем за нормална коса.
Виж целия пост
# 475
Какво производство са тези продукти?
Вчера гледах един шампоан на фирмата Ябълка+още нещо,много ми хареса как мирише.
Виж целия пост
# 476
Някой използвал ли е антицелулитния гел на Балеа? Отзиви?
Скрит текст:
Мирише хубаво, заглажда кожата и я прави изключително приятна на допир, но върху целулуита няма влияние, според мен.
Измазала съм какви ли не, единствено Elancyl на Галеник ми действа.

Антицелулитния гел на Балеа - ползата е минимална, аз съм доволна от този http://bilkalifestyle.com/BilkaNewSite/working/wp-content/galler … apeenergy/gel.png, както и от този на Дева
Скрит текст:
.
Виж целия пост
# 477
Какво производство са тези продукти?
Вчера гледах един шампоан на фирмата Ябълка+още нещо,много ми хареса как мирише.

Пише, че са френски. Наистина мирише хубаво и трайно, но след 2 измивания си докарах пърхут
Виж целия пост
# 478
Даже и реклама на тази марка върви в момента по телевизиите. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 479
Какво производство са тези продукти?
Вчера гледах един шампоан на фирмата Ябълка+още нещо,много ми хареса как мирише.

Пише, че са френски. Наистина мирише хубаво и трайно, но след 2 измивания си докарах пърхут
на Проктър и Гембъл са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия