Кога може да се подстригват бебетата

  • 6 448
  • 38
здравейте може ли да ми дадете един съвет моето бебе е на 3 месеца проблем ли е ако я подстрига защото много хора ми казват да не я подстригвам още да изчакам да направи годинка?
Виж целия пост
# 1
Можеш, но защо?
Виж целия пост
# 2
Аз моята я подстригах когато беше на 6 месеца гола глава,за да и се сгъсти  косата и тогава фризьорката каза,че толкова малка клиентка не е имала Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Здравей.
Мисля че темата ти не е за този подфорум, а бебето можеш да подстрижеш, когато ти сметнеш че има нужда или че ти харесва.
Виж целия пост
# 4
И сгъсти ли се Joy
Виж целия пост
# 5
Китайците бръснат всички бебета, като навършат 100 дни.

Моят го подстригах след годинката, но самоделно. С машинка чак след 1.5 г, дотогава се плашеше и му се изпотяваше перушинката, беше невъзможно.
Виж целия пост
# 6
Незнам дали от подстригването,но да сега е с доста гъста коса.
Виж целия пост
# 7
Гъстата коса е въпрос на ген, а не на подстригване.
Виж целия пост
# 8
Може би,си права alina_si
Виж целия пост
# 9
И аз и сестра ми сме с дълги гъсти коси. Никога не сме подстригване до гола глава, напротив, от малки сме с дълги коси.
Виж целия пост
# 10
Може би викате "гъста коса" на онова, което расте, след като опада бебешкият пух.
Виж целия пост
# 11
На дъщеря ми никакъв бебешки пух не и е падал, тя си се роди с коса.
Виж целия пост
# 12
Може би викате "гъста коса" на онова, което расте, след като опада бебешкият пух.

Не, просто разпространеният мит, че ако се обръсне до голо едно бебе, то косата му така ще започне да расте, та чак ще пращи от гъстота.
А цвят и структура на косъма са ген. Точка.
Виж целия пост
# 13
При моя имаше бебешки пух, който буквално "оскубах"- падаше ми в ръцете; после бебешка коса и после детска коса, много по-твърда, с по-дебели косми, с илюзията, че е по-гъста.

Знам за мита, може би е тръгнал от това, че при децата има естествена смяна на вида коса.
Виж целия пост
# 14
Може да я подстрижеш когато прецениш.  Peace
Моята дъщеря започнах да я подстригвам като беше на 5 месеца, защото се роди с доста гъста и дълга коса и като се стопли времето, започна да й се поти вратлето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия