ББ кремове 5

  • 160 028
  • 749
# 345
Ммомичета търся си бб или сс крем.  От дрогерийния клас,  с комбинирана кожа съм, но ужасно чувствителна.  Благодаря ви! 
Виж целия пост
# 346
Ако трябва да сравнявам ББ крема на Римел със СС крема на Биотен /за ББ крем на Биотен не съм чувала/, бих казала, че този на Биотен е за суха кожа, доста плътен и мазен е, за жеги като днешните не го препоръчвам, докато този на Римел е по-пудрен и ми е перфектен за горещини. Понякога се изривам от Биотен, докато миналото лято карах с Римел и съм доволна. Това споделям от личен опит, на моята кожа, която освен комбинирана лятото, е и чувствителна.
Супер много съм очарована от СС крема на Лумен. http://www.starcorp.bg/productbg/734
От дрогерийния клас спокойно го преценям като най-добър за мен.
Виж целия пост
# 347
Включвам се и аз в приятна тема  bouquet

Първият ББ крем, който съм си купувала беше на Гарниер за мазна кожа в тънката тубичка. Беше преди няколко години, бях супер доволна и позлвах 2-3 тубички. В поселдствие не знам защо реших да сменя с други, пробвах какви ли не (все от този клас козметика - Нивеа, Ейвън) и отиваха на боклука. Последно си взех Лили Лоло с идеята да позлвам чист и натурален продукт, понеже останалата ми козметика за лице е такава и все имах страх, че Диметикона е вреден за моята лесно омазнаяваща и склонна към запушване на порите (ако не уцеля козметиката) кожа. Ами да, обаче нещо не ми допада, не мога да го обясня защо, първоначално е добре, макар, че малко като пудрен ми стои при нанасяне, а после ми става много мазен и тежък на лицето. И пак ще се връщам към Гарниер...
Виж целия пост
# 348
Влизам да похваля този ББ крем на Миша - http://www.enzo.bg/missha/m-perfect-cover-bb-krem-s-visoka-uv-zasshita/, ползвам го от няколко месеца, като заради сивеещия му цвят/май не си уцелих номера/, го размесвам с малко от Сити блока на Клиник - http://www.enzo.bg/clinique/city-block-sheer-krem-za-zagar-za-vs … -i-chuvstvitelna/. Освен високия слънцезащитен фактор, ми допада и адаптирането към кожата, има видима промяна в състоянието й, несъвършенствата са поприкрити, стои по-гладка и свежа Peace
П.П. Кожата ми е смесена в Т-зоната/там задължително фиксирам с пудра/.
Виж целия пост
# 349
По принцип ползвам на Гарние ББ крема.
Взех си на Велнеа /на Лили/ да го пробвам. Не е лош, но цветът му сякаш тотално изчезва.
Виж целия пост
# 350
Определено ББ крема на Биотен не е за мазна кожа. Супер много лъщи и като цяло това не ми харесва, има приятна миризма, но дотам. Като го свърша мисля да си купя на Гарниер.
Виж целия пост
# 351
Мацки, днес влязох в "Солаков" и пробвах така на ръката няколко bb и един cc крем. Grinning Значи, пробвах този на Elea. Стори ми се лекичък, имаше блестящи частици и нямаше аромат, поне аз не усетих такъв. Пробвах този на Bioten - супер "гланциран" ми се стори. Grinning И за капак, пробвах този на Aroma - няма такава гадост. Grinning Един цвят само е, супер тежък и ОРАНЖЕВ, ама все едно морков. На ръката си имах едно оранжево петно, което даже не искаше да се размаже, за да мога да го прелея по някакъв начин. Grinning
Виж целия пост
# 352
Аз нещо не съм доволна от бб кремове.... въпреки, че кожата ми е много суха, след нанасянето на крема -много ми се бнлестеше Sad
Виж целия пост
# 353
Пробвах този на Bioten - супер "гланциран" ми се стори.

Благодарение на мила съфорумка  Heart Eyes се сдобих с СС-то на Биотен. Много изненадана съм от продукта: неочаквах да е толкова добър и толкова много да ми пасне и допадне! Седи много естествено върху лицето, прикрива червеникави следи от пъпки, лунички и разни пигментни петънца, не се 'набива' в порите и не подчертава бръчици, напротив! Аз съм със суха до нормална кожа и смея да твърдя, хидратира прекрасно - първият тониран крем, който ползвам и около очите, с положителен резултат и като визия, и като грижа  Peace Има недостатъчен за мен SPF (20), но се харесва с базата ми с фактор 50. Доволна съм  Heart Eyes
Виж целия пост
# 354
Хаха DimS ще отсипя малко от тестерите, за да го пробвам тогава ( че не ми се трупат само продукти) Радвам се, че толкова ти е допаднал   Sunglasses
Виж целия пост
# 355
Наистина, много. Благодаря, Figs   bouquet
Виж целия пост
# 356
Скрит текст:
Удоволствието беше мое  Hug
Виж целия пост
# 357
Аз ползвам това, но в светлия цвят:



Доволна съм много! Цветът е светъл и то много, покритието е средно, финишът е свеж - нито матов, нито прекалено светещ Simple Smile Доста е траен, сега в по-топлото време също.
Хубавото е, че се предлага в малка 25 мл опаковка, има и голяма - 40 мл. Сега съм с малката, след това ще си взема голямата.
Виж целия пост
# 358
На мен и ВВто и ССто им ми оранжевееха (няколко пъти пробвах от тестери)
ВВ кремът им за околоочния контур е чудесен продукт обаче Heart Eyes Heart Eyes единствен минус е, че е само 1 цвят.
Виж целия пост
# 359
Какъвто и фон дьо тен да ползвам веднага лъсвам! Вместо да прикрия май повече се подчертават пъпките и сухите зони, става едно ужасно натрупване, запушени пори... Tired Имам CC крема на Биотен, но както казаха по-горе май не е за мазна кожа. Сега като чета мненията за ББ-то на Гарниер за мазна кожа, има много доволни, та накрая него ще взема. Фон дьо тените явно не са за мен  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия