ББ кремове 5

  • 159 601
  • 749
# 735
Бб Авен. Адаптира се към кожата, много много леко покритие, естествен финиш, много свежо изглежда лицето.
Виж целия пост
# 736
Единственият от който съм била доволна е на Гарние бб крем с антиейдж ефект, винаги смесвам добре с крема за лице и става много естествен вида.
Защо изтеглят от пазара оцветените кремове?
Виж целия пост
# 737
На Lancôme е с много лека покривност.
Виж целия пост
# 738
Момичета препоръчайте ми бб крем за много суха кожа. Да не е на Гарниер по възможност.
Виж целия пост
# 739
Изключително съм доволна от бб крема на Голдън Роуз Нюд.
Виж целия пост
# 740
Изключително съм доволна от бб крема на Голдън Роуз Нюд.
Аз също.
Виж целия пост
# 741
Момичета препоръчайте ми бб крем за много суха кожа. Да не е на Гарниер по възможност.
Пробвай ББ на Галеник или на Ла рош.
Виж целия пост
# 742
Откъде си взимате bb крема на GR? Никъде не го намирам Expressionless
Виж целия пост
# 743
В Лили.
Виж целия пост
# 744
Dizzy Face В кое Лили? В центъра - София - обиколих няколко и няма изобщо bb кремове, в dm и елитис също..
Виж целия пост
# 745
На фирмен щанд ,обикновено са по Моловете,би трябвало да го има ББ крема на ГР.
Виж целия пост
# 746
Няма ги в ДМ и Лили. Аз GR си го намерих в кварталното магазинче.
Въобще забелязвам, че освен Гарние, са изпокрили всички други ВВ кремове от дрогериен клас.
Виж целия пост
# 747
Здравейте, търся си СС или ББ с спф, за комбинирана кожа (мазна т-зона, т.е. след няколко часа лятото лъсвам, но с пудра всичко се оправя, важно ми е кремчето да не влоши нещата). Не изисквам голяма покривност, евентуално леко изравняване на тона.
Виж целия пост
# 748
Аз съм много доволна от този ББ крем: https://www.cosmeticsbulgaria.com/product/delikaten-vb-cc-krem-z … erm-professional/ , ако бюджета го позволява, горещо го препоръчвам
Виж целия пост
# 749
Нова тема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия