Предстои ми Инвитро/Икси - Да поговорим 53

  • 65 985
  • 741
Предстои ми Инвитро/Икси

Тема за споделяне на всякакви въпроси относно Инвитро/ИКСИ оплождане, стимулационни протоколи, препарати за стимулация, процедури и други вълненя. Дано да донесе късмет на всички записали се в нея!

preggo preggo preggo preggo preggo preggopreggopreggopreggopreggopreggo




Полезни връзки








Виж целия пост
# 1
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Аз да ви наръся малко прашец в новата тема, да ви е на късмет момичета  Hug
Виж целия пост
# 2
 newsm75 newsm75 newsm75 newsm75

Белче, мерсаж за темата  Hug Успех на всички!
Виж целия пост
# 3
Записвам се на първа страница с надеждата за скорошен успех  Praynig. Пожевалам и на вас същото   bouquet
И  newsm79 newsm28
Виж целия пост
# 4
Да си събера и аз малко прашец  newsm79 newsm79 newsm79

Желая на всички ни скорошно сбъдване на нашите мечти  Hug
Виж целия пост
# 5
 ... И аз искам  newsm28 newsm79 newsm75 newsm75     coolcool   Благодарско за темата, успех на всички ...  newsm51
Виж целия пост
# 6
Белл@, благодаря за новата тема  bouquet!

Имам един въпрос? Някое момиче имало ли е хубава стимулация с Гонал? Интересно ми е това лекарство дали води до добри яйцеклетки?
Виж целия пост
# 7
Bell@-че, благодаря за темата  bouquet
Успех на всички Peace
Виж целия пост
# 8
Панди, аз съм имала стимулация с Гонал - води се един от най-изчистените препарати и често го използват. При мен не се получи тогава, но мисля че не беше виновен препарата, а дозите.  Peace
Виж целия пост
# 9
    animal037 Ето ме и мен.Пожелавам много късмет на всички. newsm79 newsm79 и аэ да си вэема малко че ми трявба
Виж целия пост
# 10
да взема и аз да се запиша, че скоро се надявам да започвам процедурата  Praynig

бел, благодаря за темата  Hug  bouquet

успех на всички, копнеещи да сбъднат мечтата си за детенце  Praynig
Виж целия пост
# 11
Записвам се и аз  stork-girl stork-girl newsm32 feeding newsm07 newsm64  party041 family baby prostor sling
Виж целия пост
# 12
и аз тук  bowuu
Виж целия пост
# 13
Гонал при кой протокол се прилага? Hug
Виж целия пост
# 14
Гонал при кой протокол се прилага? Hug
В моят случай беше на късия протокол..
Белл@, благодаря за новата тема  bouquet!

Имам един въпрос? Някое момиче имало ли е хубава стимулация с Гонал? Интересно ми е това лекарство дали води до добри яйцеклетки?
Аз съм имала стимулация с Гонал и не мога да се похваля с положителен резултат от нея..Много яйцеклетки със лека стимулация се водех,но неузрелите ми бяха наполовина на извадените..От Елонвата обаче съм доволна..При всеки човек обаче е различно,може Гонала да е твоята стимулация..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия