"Бурята" приключи, започна Урагана - Уилям Леви и Химена Наварете - тема 3

  • 19 111
  • 764


Химена Наварете и Уилям Леви - след "Бурята" и преди урагана


 

">#t=142[/video]

"Бурята"

Тема 1
Тема 2
Тема 3
Тема 4
Тема 5
Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13
Тема 14
Тема 15

"Урагана"

Тема 1
Тема 2
Виж целия пост
# 1
Привет темпестади!

Хриси,мерси за новата тема!




Невероятно красивия и сексапилен капитан Фабре....  love001  love001  love001

















Дано Бог го благослови с Любов, на която няма да може да устои, и която ще срути бариерите му! Praynig Praynig Praynig


 omm      love001

haneen ‏@habeebzzzz  6h
BUT WHY DID MY COUSIN MEET WILLIAM LEVY ASSFFKGKLGJSJSJFLSLM 😩😩😫😫😫😭 wish I lived in Miami aghhhhh #jealous




haneen ‏@habeebzzzz  5h
My cousin in Miami is at the club poppin champaigne w William levy I just saw on her snapchat story they're casually hanging out WTFFF
Виж целия пост
# 2
Привет  Grinning

Хриси,мерси за темичката   bouquet

и няма ли въпрос тук...уас деър хис уайф  hahaha
сенките му наистина големички...той затова с очила май ходи
Виж целия пост
# 3
Здравейте,темпестадки,темпестадковци... Mr. Green и в новата тема,Хриси  newsm51

е за тези сенки...усещам накъде биеш hahaha ама защо ние да сме виновни..може човека да преуморен от работа...за която ние ое не знаем  Grinning не е невъзможно



Виж целия пост
# 4
оо ако ще се делим на наши и ваши...противниковите лагери...аз категорично не съм във вашия  Naughty много гадно беше това  Crossing Arms но това не пречи разбира се да я намирам за извънредно красива...обаче това е дявол в женска кожа...

и въпреки това.. smile3516


Скрит текст:
аз какви неща си представях за уилям..пък то не се знае тя как го е побърквала  Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
ами то като гледам ...лагерите са посформирани  hahaha  hahaha знаем,че няма да си от нашите спокойно  hahaha ...но не се сърди и на нас сега  hahaha ти в момента така така ли се намусил и скръстил ръце  hahaha

за да доближим...малко вражеските лагери  Mr. Green
знаете ли за да се успокоим кое е най ползотворно...който когато има време...да започне отначало темпестада  hahaha hahaha



Виж целия пост
# 6
Eмс, нямам време да скръствам ръце сега Mr. Green иначе бих  hahaha

сега само темпестада ми липсва... Mr. Green а и повече се ядосвам  Crossing Arms

направо сме се разпределили  hahaha ..само не знам...защо Тони все още се намира във вашия крайно феминистки лагер  Crossing Arms не му прилича... Mr. Green
Виж целия пост
# 7
сега пък и феминистки  hahaha ти май наистина започна като врагове да ни възприемаш  Mr. Green





Виж целия пост
# 8
Привет  Laughing Какви лагери сте заформили hahaha
Виж целия пост
# 9
Привет  Laughing Какви лагери сте заформили hahaha
оо Хриси...ние не сме искали...Химе...прави кастинги с Фернандо Колунга...за новия му филм...който пък бил турски римейк...и колегите тук са много напрегнати ...уилямчо все с едни сенчици се появява  hahaha и така...като за ураган ...нищо необичайно за ураган  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
аа значи колегите са напрегнати  hahaha ти страхотно го описа...ами не може да скачаме от радост че ще снима...с 20-години по стария....че на всичкото отгоре...и с враг номер едно на уилям...не е достойно  Mr. Green но ако вие друго мислите...разбира се... Grinning
Виж целия пост
# 11
сега пък и не мислим достойно... hahaha номер 3 какво ще е  hahaha ..Стига бе Гутирети...преживей го вече  hahaha не се впрягай толкова  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
който когато има време...да започне отначало темпестада  hahaha hahaha


Аз не съм го спирала да ви кажа.... Winkпостоянно си гледам нещо...вече от раз си намирам моментите...
Най-често и с най-голямо удоволствие от2 до 20....след това 24,36,37,38.....55до 61....после... newsm78 оттук -оттам... и даже не съм сигурна като търся нещо ...точно къде е.....
 Embarassed Embarassed EmbarassedОще се каня да гледам сериите от процеса и затвора....С мишката...добих представа,но по -подробно....още не мога....

Аз харесвам и двамата...уви...и ми е много гадно от предателството на Химе...Пак ще си кажа-нека урежда живота си,но трябваше да снима първо с някой друг...преди Колунга,предвид взаимоотношенията  му с Уилям,а  и между  нея и Уилям......
По този начин щеше да постъпи Коректно и да  покаже благодарността си за всичко ,което направи Уилям за кариерата и известността и...
Друг е въпроса ,че дори да снимаше  по-късно с Колунга...аз нямаше да следя проекта и,но това щеше да е  по съвсем други причини, вече.
 Какво и с кого си е нейна работа...но трябва и коректност...

 Иначе/сигурно няма нужда да го казвам....? Wink/ съм фен на Уилям....в добро и в лошо...ядосвам му се,критикувам го,...но си го обичам и искам да го виждам щастлив и сияещ...и много искам да прекрати най-после отношенията си с Ели...Не може така вечно...и двамата трябва да си дадат нови шансове... Praynig


Виж целия пост
# 13
сега пък и не мислим достойно... hahaha номер 3 какво ще е  hahaha ..Стига бе Гутирети...преживей го вече  hahaha не се впрягай толкова  Mr. Green
аа такова нещо как ще кажа за вас  hahaha  hahaha за мис вселена...наистина много некоректо и неблагодарно  Crossing Arms във всякакъв план  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ти да видиш.. Хич не я виждам Химена с Фернандо. А на кой сериал правят римейк?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия