32 соу униформи 2014г.

  • 23 414
  • 177
# 165
Jenbel, радвайте се, че ще може да облечете поне за първия учебен ден децата по ваш вкус. Миналата година всички познати ме питаха, е добре де, защо си й избрала такъв тоалет в зелено, полата хубава, ама горното....А ти би ли пуснала снимка на жълтата блузка да видим цвета, дали съвпада с предходните?
Виж целия пост
# 166
Мира, по-светло е жълтото, емблемата е тъмно синя и липсва буфана на ръкава.
(не мога да се справя с качването на снимката  Embarassed)
Голям хаос беше онзи ден, когато си взимах униформата. Имаше майка, поръчала униформата през юли и не си я получи, защото от размера, който си е поръчала нямало бройки. Оказа се, че те като са получили униформите в магазина, са продавали бройки на хора дошли да си купят и без да са си направили поръчка, така тези с поръките и с изчерпаните бройки ще почакат още 2 седмици. Тотална липса на организация!

Виж целия пост
# 167
Не е истина колко са смотани в тази фирма Треада  Laughing. Разговарях с други родители на родителската среща, които се оплакаха от подобни неуредици, свързани с униформите предни години и заключиха, че училището явно няма късмет да случи на свястна фирма за изработка на дрехите.

Mira_p, мога да кача снимка на жълтата блуза и шалчето най-рано довечера или утре.

Виж целия пост
# 168
Днес имаше пуловери и суичъри. Блузи и шалове - в края на другата седмица.

Jenbel, радвайте се, че ще може да облечете поне за първия учебен ден децата по ваш вкус. Миналата година всички познати ме питаха, е добре де, защо си й избрала такъв тоалет в зелено, полата хубава, ама горното.
До момента все още не съм видяла блузите и шала и нямам представа как ще стоят дрехите от униформата в комбинация, но новата не я харесвам.
Тъмните цветове не ми допадат, оранжевото на пуловера не ми харесва.
Отделно, че пуловер без ръкави за малки деца е значително по-нефункционално от дреха, която може да се разкопчае. Самия пуловер е изкуствен и с предна част двойно по-дебела от гърба.
Жълто-зеленото беше много по свежо за малки деца.
Виж целия пост
# 169
До момента все още не съм видяла блузите и шала и нямам представа как ще стоят дрехите от униформата в комбинация, но новата не я харесвам.
Тъмните цветове не ми допадат, оранжевото на пуловера не ми харесва.
Отделно, че пуловер без ръкави за малки деца е значително по-нефункционално от дреха, която може да се разкопчае. Самия пуловер е изкуствен и с предна част двойно по-дебела от гърба.
Жълто-зеленото беше много по свежо за малки деца.
"Педагогическият съвет  ... категорично и единодушно"  е решил униформите  Joy.
Харесва ми този израз... така че няма място за коментари.
Виж целия пост
# 170
Аз пък изобщо нямам намерение да спазвам задължителнете елементи или поне така, както са описани на страницата на училището„

Вземхе пуловер с дълги ръкави, вместо с къси. Както и суитчър с дълги, вместо с къси. Така си изкарахме миналата година - нормални дрехи, отгоре суитчъра и беше идеално. Допълнително му поръчахме само от тениските с къс ръкав пике и това е. Не съм му взимала вратовръзка. Да видим как ще почнат и с тези униформи, догодина да не са трети модел.  Joy
Виж целия пост
# 171
Сега разбрах от мъжа ми, че днес е получил пуловер вместо тениска. Продължаваме да събираме поръчаните дрехи една по една  Laughing.
Виж целия пост
# 172
Mira_p, ето цветовете, хубави са. Жълтото в пуловера е същото като на блузата. Шалчето клони към оранжево, неговия цвят не е същият като този в пуловера.
Първоначалният вариант на униформата с корала и екрюто ми допадаше повече от сегашния с жълтото, но това е положението.



Виж целия пост
# 173
Благодаря за снимките и инфото. Жълтото наистина не е като предишните, но ще ги износваме лека-полека.
На нас  класната ни писа, че бил задължителен само един елемент от униформата - било новата, било старата.
P.P. Дописвам с новото неясно съобщение на сайта от днес. http://www.school32.com/news_252-0_bg.html
Това значи ли, че независимо дали ти стават старите и въпреки че могат да се доизносват, трябва да поръчаме сега, щото после не може?  Shocked Ами как да прогнозирам колко ще порасне до втория срок, например?
Виж целия пост
# 174
Уникално съобщение! А какво се случва ако "елемент" се скъса, изгуби, изцапа неизперимо или просто умалее?! Или ако дойде нов ученик (в нашия клас се случи миналата година към Коледа)... Ситуации много
Виж целия пост
# 175
Много на сериозно ги приемате тези униформи. Каките мятат една блузка в чантата и я обличат за пред определени даскали.
Виж целия пост
# 176
А цените какви са на шалчето и на тениската? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 177
А цените какви са на шалчето и на тениската? Rolling Eyes
Шалчето е 9 лв. Тениската - т.е. блузка зависи дали с къс или дълъг ръкав и размера - около 20-22лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия