Кой какви сериали гледа? - Тема 10

  • 42 000
  • 756
# 735
АВС са поръчали допълнителни епизоди на някои от сериалите си
Modern Family, The Middle, The Goldbergs и Black-ish получават по два допълнителни епизода, което прави по общо 24 за всички.
Castle и Once Upon a Time получават по един допълнителен епизод, общо по 23 за сезона.
Resurrection също получава един, общо 15 за сезона.
Grey’s Anatomy - два допълнителни епизода, общо 24 за сезона.
Виж целия пост
# 736
Чудех се откъде 'обвиненото момиче Ребека' ("Как да ти се размине убийство") ми е познато - 'ми то било Роузито Ларсън, дека му разледваха мърдъра в цели 2 сезона на "Килинг"-а  Joy

Виж целия пост
# 737
В случай, че тук има фенове (как ли пък не) - прекратяват Хъни Бу Бу, понеже гаджето на мама Джун бил осъждан насилник на деца. Телевизията не иска да има нищо общо с тези хора и дори няма да излъчи заснетия пети сезон.
Виж целия пост
# 738
Пет сезона?!?!?!?!??!?
Виж целия пост
# 739
Хъни Бу Бу...  Thinking Звучи крайно подозрително, .... как не са се усетили  Crazy Joy ... цели 5 сезона...  Joy
Виж целия пост
# 740
Те пък чак сега ли са го разбрали Simple Smile
Виж целия пост
# 741
Доколкото знам, тя живееше с един мъж и скоро се разделиха, и тя сега се среща с въпросния, и като са разбрали, ТЛС са ги отрязали отвсякъде, не искат изобщо името им да се свързва с телевизията и затова няма да излъчат заснетия пети сезон.
Виж целия пост
# 742
аха... аз явно съм попадала само с другия (фен съм на тлс, много от предаванията ме радват, ама това трудно го трая)... те май щяха и да се женят с онзи... но явно е имало разни случки Simple Smile

Грим нямаше ли да почват днес или съм се объркала нещо?
Виж целия пост
# 743
Те само другия са давали, сега лятото имаше новини че са се разделили и сега това. Simple Smile
Виж целия пост
# 744
Моите съболезнования на феновете на Хъни Бу Бу... к'вот' са разбрали за 4 сезона, т'ва Ш'им остане  Laughing



Оспамихме темата на  Бебето Crazy Joy ... Макар, че си плаче за нова тема  Wink  bouquet
Виж целия пост
# 745
А какво е това Хъни Бу Бу. Shockednewsm78
Честно кви разводи,кви драми  Crazy
Виж целия пост
# 746
ххахахх - http://news-sat.com/novina/674/tv-akcenti/zapoznaite-se-s-hani-bu-bu-po-tlc това...
Виж целия пост
# 747
 Crazy Ясно   Peace

А Грим утре го чакаме по торентите  Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 748
Виж целия пост
# 749
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия