Клиника Афродита – за успешна процедура

  • 1 209
  • 6
Здравейте,

аз съм пациентка на д-р Баев.Вече получих каквото трябва и другия месец / септември трябва да започнем процедурата. Искам да пиша всичко, което ми се случва, за да е в помощ на други, които сега тръгват по този път, а и за да чувствам опора и аз самата. Черпила съм опит и от форумите тук, сега искам и аз да съм от полза, а и други пациентки да ме подкрепят и да бъдем полезни на всеки, който се е решил!!!!

 Пожелавам УСПЕХ на всички ни.

Затова и откривам тази тема.......Успех, Успех, Успех.......пишете и споделяйте!
Виж целия пост
# 1
Здравей veri Simple Smile И аз бях открила тема с пожелание за късмет на всички, които вярваме, че скоро ще станем майки с помощта на клиника Афродита. Ако искаш се включи и в нея - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=793182.0;topicrefid=20, а аз ще следя какво става и тук. Разбира се, че ще се подкрепяме. Аз самата също търся опора и съвет, но те подкрепям за избора на клиника и  вярвам, че наесен ще има добри новини.
Виж целия пост
# 2
Добро утро ....
Колко нови теми ще се пускат за тая клиника ??
Проследете има пуснати доста  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Добро утро ....
Колко нови теми ще се пускат за тая клиника ??
Проследете има пуснати доста  Mr. Green


колкото повече, толкова повече  Mr. Green
явно са на голям зор за клиенти
само се чудя модераторите, къде са
Виж целия пост
# 4
Точно от клиника Афродита нямам никакво намерение да черпя опит за "успешна"процедура. Бъдете така добри и се спрете, явно съвсем за канарчета имате хората с проблеми.  ooooh!  ooooh!  ooooh!
Виж целия пост
# 5
 Здравейте , започвам отново да се забавлявам с коментари на  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
дами , но за разлика от преди години сега смятам да съм активна все повече . Мисля да отворим още една тема .
Виж целия пост
# 6
Да, точно така направете. Тогава ще се появи едно сладко гущерче.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия