здр

  • 2 494
  • 29
# 15
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace
Половин час е малко според мен  Thinking
Казах "поне" половин час... Laughing
а пардон  Flutter
Виж целия пост
# 16
Авторката е забравила да уточни какво и откъде изтича.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 17
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace
Половин час е малко според мен  Thinking
Казах "поне" половин час... Laughing
Най-добре е, ако можеш една нощ да поспиш в тая стойка, за да е сигурно, че ще стане.
Виж целия пост
# 18
Много сте зли, дайте малко по-сериозно  Mr. Green
Снежка, всяка сутрин ли изтича? Забелязала ли си някакви особености (например според позата, в която си спала)?
Виж целия пост
# 19
Авторката е забравила да уточни какво и откъде изтича.  Rolling Eyes
но е уточнила,че е на сутрин  Wink.Може да си мислиш,че не мърдаш като спиш,но всъщност много да мърдаш на вечер и за това на сутрин да става това изтичане.
Виж целия пост
# 20
Веднага след като свърши заставаш на челна стойка.Поне половин час д главата надолу да си.. Peace
Половин час е малко според мен  Thinking
Казах "поне" половин час... Laughing
Най-добре е, ако можеш една нощ да поспиш в тая стойка, за да е сигурно, че ще стане.

Достатъчно е да се запуши с коркова тапа, гаранция, че нищо няма да изтича  Mr. Green
Виж целия пост
# 21
Авторке, дай малко повече инфо, така не можем да ти помогнем  Thinking
Виж целия пост
# 22
Боже, иде ми да кажа "о, свещена простота", но няма смисъл.
Виж целия пост
# 23
Ми то ако не изтича къде ще отива? Не мож' се изпари като с вълшебна пръчка   Joy

Виж целия пост
# 24
Нормално е да изтича. За оплождане е нужно съвсем малко количество и това съвсем не означава, че няма да станат нещата.
Виж целия пост
# 25
Може би авторката би искала течността да се пропие в нея.
А ако течността е влязла през устата, докато слезе до долу... Та затова чак на сутринта  Laughing
Виж целия пост
# 26
Може би авторката би искала течността да се пропие в нея.
А ако течността е влязла през устата, докато слезе до долу... Та затова чак на сутринта  Laughing
Mr. Green явно има желание цялата течност да се усвои от организма
Виж целия пост
# 27
Авторката е забравила да уточни какво и откъде изтича.  Rolling Eyes

Аз залагам да е "изтечало" мозък. Не знам дали всъщност е "изтечал" или се е изпарил през ушите.......то при тези високи температури.
Виж целия пост
# 28
Ей, отказахте момичето да пита, `начи. Лошотии  Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Да пита съпругат. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия