Предстоящо Икси и противогрипна ваксина

  • 1 390
  • 11
Здравейте момичета,

предстои ни първи опит Икси сега през октомври. Тъй като по принцип съм доста склонна към всякакви вирусни заболявания през зимния сезон, се чудех дали да не си сложа противогрипна ваксина. До сега никога не съм си слагала, но мои познати, които си слагат винаги карат гриповете по-леко, ако ги хване.

Какво мислите?
Виж целия пост
# 1
аз намирам противогрипните ваксини за безполезни, но ако те интересува дали може ваксина и после опит, да може, не пречи.
аз слагах за по-серизони болести, всички лекари бяха категорични че няма да ми повлияят на опита.
Виж целия пост
# 2
Мерси за бързия отговор!

Аз не че се притеснявам дали ще повлияе на опита, по-скоро си мисля, че няма. Чудя се дали има смисъл Simple Smile То това е май повече въпрос за ваксините като цяло, а не за процедурите, но като няма с кого да го обсъдя..

А за какви по-сериозни болести си се ваксинирала?
Виж целия пост
# 3
хепатит
Виж целия пост
# 4
Ясно Simple Smile Не че няма вероятност да се заразя, но от грип е много по-вероятно, та затова се чудя. За съжаление съм доста кекава Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Единствено МПР ваксина със сигурност не бива да се слага преди предстоящо забременяване.
Виж целия пост
# 6
Единствено МПР ваксина със сигурност не бива да се слага преди предстоящо забременяване.

Извинявам се за невежеството - но какво е МПР ваксина?  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Морбили, паротит, рубеола.
Виж целия пост
# 8
Морбили, паротит, рубеола.

Разбрах, благодаря много!
Виж целия пост
# 9
Миналата година преди опита си поставих такава ваксина, скараха ми се  Confused
Виж целия пост
# 10
Миналата година преди опита си поставих такава ваксина, скараха ми се  Confused

А обясниха ли защо Simple Smile Общо взето се отказах от ваксинацията, но все пак ми е интересно какво са казали докторите.
Виж целия пост
# 11
Защото увеличава имунитета, целта при ин витрото е точно обратното, за да не се отхвърли ембриона от организма. За тази цел ако не греша се изписват и кортикостероиди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия