На кое място по красота се нарежда българката според вас?

  • 30 998
  • 784
# 210
Има все повече разплути или метросексуални, което мен ме отблъсква.

А аз си мислех, че жените харесват метросексуалните мъже.
?? Че те нямат нищо мъжко. Не знам какво им харесват. newsm78
Може и аз да имам грешно разбиране за думата. Метросексуален не е ли поддържан мъж както физически, така и козметично? newsm78
Точно така. Но когато веждите на мъжа ти са по-засукани от твоите и маникюрът му е по-лъскав е някак странно, или не?
Виж целия пост
# 211
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace
Такива космести отвсякъде, с ужасни коси и прически тип 0 номер, безвкусни дрехи, шкембести - тц, не, мерси
Виж целия пост
# 212
   Малко неща ме отвращават така, както съвременният български метросексуален мъж. Sick Такова нещо в чужбина (Слава Богу) не съм виждала.
Виж целия пост
# 213
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace
Такива космести отвсякъде, с ужасни коси и прически тип 0 номер, безвкусни дрехи, шкембести - тц, не, мерси
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Виж целия пост
# 214
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace

Както и немалко други неща в България и метросексуалността е криворазбрана и кривоприложена.
Виж целия пост
# 215
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.
Виж целия пост
# 216
Аз харесвам метросексуални мъже. Но не и феминизирани  Peace
Такива космести отвсякъде, с ужасни коси и прически тип 0 номер, безвкусни дрехи, шкембести - тц, не, мерси
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?

Нямам нищо против почистени вежди и оформени нокти - даже предпочитам и държа. Но пак казвам - не феминизиран
Виж целия пост
# 217
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.
[/quote]
За мен принципът е, че мъжът ми не трябва да е по-суетен от мен. Ако ми седи по 40 минути пред огледалото преди излизане и си сменя дрехите като кифла за мен не е мъж:) Малко старомодно, но пък така ми се струва по-правилно
Виж целия пост
# 218
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.
За мен принципът е, че мъжът ми не трябва да е по-суетен от мен. Ако ми седи по 40 минути пред огледалото преди излизане и си сменя дрехите като кифла за мен не е мъж:) Малко старомодно, но пък така ми се струва по-правилно
[/quote]

Та то аз не седя по 40 мин. пред огледалото и повярвай ми, изглеждам повече от прилично  Wink
За мен е достатъчно да спортуваш редовно - стегнатото тяло с нормални килограми винаги изглежда по-младо и атрактивно, да имаш добра лична хигиена, хубава усмивка - разбирай поддържани зъби, редовно поддържана прическа и това е. Дрехите са въпрос на стил
Виж целия пост
# 219
Е като са ми изскубани веждите и има безцветен лак на ноктите не го ли прави женствен?
Изскубаните вежди и на мен са ми малко в повече, но пък ако има една вежда е по-добре да си я изскубе. Или не? Т.е. има изключения от правилото.
За мен принципът е, че мъжът ми не трябва да е по-суетен от мен. Ако ми седи по 40 минути пред огледалото преди излизане и си сменя дрехите като кифла за мен не е мъж:) Малко старомодно, но пък така ми се струва по-правилно

Та то аз не седя по 40 мин. пред огледалото и повярвай ми, изглеждам повече от прилично  Wink
За мен е достатъчно да спортуваш редовно - стегнатото тяло с нормални килограми винаги изглежда по-младо и атрактивно, да имаш добра лична хигиена, хубава усмивка - разбирай поддържани зъби, редовно поддържана прическа и това е. Дрехите са въпрос на стил
[/quote]
Според мен това, което казваш си е просто добре поддържан нормален мъж, а не метросексуален.
Виж целия пост
# 220
Като каза това, се сетих една близка  около 40-те ми се оплака скоро, някаква жена я попитала за спирка или нещо и след като моята позната и отговорила, жената тръгвайки по пътя си весело изчуруликала : "Ама вие отзад сте като момиченце,  аз чак като ви настигнах видях че сте.....".и не довършила изречението си, защото явно се усетила, че няма да прозвучи добре.
 ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 221
Според мен това, което казваш си е просто добре поддържан нормален мъж, а не метросексуален.
Проблема в днешно време идва от много тънката разлика между гей и метросексуален, защото последната група има мого подгрупи, т.е. метросексуален, по-метросексуален и най-метросексуален. Като споредмен най-метросексуален си е почти гей, с което не искам да обидя никого. Да не ме обвините сега в нещо  #Crazy. Това го казвам от мъжка гледна точка.
Виж целия пост
# 222
Аз да ви призная мене в пъти повече ме дразнят тея гъсти бради които виждам доста често напоследък при млади мъже, мода  залитане към джихадисти ли е, но е бля  Rolling Eyes Sick
Виж целия пост
# 223
Аз да ви призная мене в пъти повече ме дразнят тея гъсти бради които виждам доста често напоследък при млади мъже, мода  залитане към джихадисти ли е, но е бля  Rolling Eyes Sick

И в офиса от 20 мъжОВЕ 4 с бради и то не малки, а на цялото лице. Не е за мене тая работа...  Stop
Виж целия пост
# 224
Според мен това, което казваш си е просто добре поддържан нормален мъж, а не метросексуален.
Проблема в днешно време идва от много тънката разлика между гей и метросексуален, защото последната група има мого подгрупи, т.е. метросексуален, по-метросексуален и най-метросексуален. Като споредмен най-метросексуален си е почти гей, с което не искам да обидя никого. Да не ме обвините сега в нещо  #Crazy. Това го казвам от мъжка гледна точка.

По какъв начин обезкосмяването прави някого гей ? От всички гейове които познавам, а те са доста, се обезкосмяват най-вече тези, които са танцьори или модели.

Честно казано тези с изписаните вежди, по-тънки от моите, по-често се оказват хетеро Confused .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия